ImaDrug
ImaDrug
  20 czerwca 2011 (pierwszy post)
Katarzyna Tusk


"Kasia Tusk po dość udanym występie w Tańcu z gwiazdami zniknęła z show-biznesu. Nie wydaje się, by w ogóle chciała zostać celebrytką na miarę Ola Kwaśniewskiej, czy (przez chwilę) Marii Wałęsy, co dobrze o niej świadczy. 24-latka studiuje obecnie psychologię i do show biznesu jej się nie spieszy." tak pisze o niej Pudelek :)
Tyle wstępu:)

Swojeg bloga założyła wraz ze swoją przyjaciółką Zosią.
Głównymi tematami jest moda oraz gotowanie.Czasem zdarzy się recenzja książki lub filmu:)
Opinie na temat tej osoby są podzielone.
1.Co o niej sądzicie?
2.Czytacie jej bloga?
3.Podoba Wam się jej uroda?
Jeśli ktoś nie w temacie : http://www.makelifeeasier.pl/





BigBabyJesus
BigBabyJesus
  22 czerwca 2011
massacre
massacre:

Jakie pytania takie odpowiedzi ;*

Co mam sądzić o osobie której nie znam i jakoś specjalnie nie udziela się w mediach? A najbardziej jest znana z bycia córeczką kolesia który pakuje ten juh'owy kraj w jeszcze większe gówno?
massacre
massacre: tlumaczysz sie? chwalisz czy zalisz?

Nie wiem, nudziło mi się przed wyjściem.
massacre
massacre:

Okres masz jakaś upierdliwa jesteś?
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  22 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak Ty do tego zajdziesz w ciaze to ja nie wiem jaki sklep wyprodukuje na Ciebie ubrania


jestes monotematyczny :ziew:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  22 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co mam sądzić o osobie której nie znam i jakoś specjalnie nie udziela się w mediach?


pytania dotyczyly wygladu :woot:
moim skromnym zdanie, ona jest niezalezna od tatusia osoba i tak powinna byc traktowana. nie jest do niego przyszyta... czy jest?????

nie tylko ty, ale wszystkie osoby ktore tutaj wcisnely te swoje "konieczne" trzy grosze na temat jej ojca wg mnie sa zwyklymi burakami nie potrafiacymi odroznic dwoch osob i do tego o przeciwnej plci :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Okres masz jakaś upierdliwa jesteś?


nie miewam miesiaczek :ninja:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  22 czerwca 2011
massacre
massacre: blablabla

Pierwsze pytanie było ogólnikowe, a na temat wyglądu się wypowiedziałem. Dzięki tatusiowi zaistniała gdyby nie on nie jarałybyście się teraz nią, była by anonimowa. Więc nie rozumiem dlaczego wymyśliłaś sobie jakiś zakaz wspominania o Donku?
massacre
massacre: nie tylko ty, ale wszystkie osoby ktore tutaj wcisnely te swoje "konieczne" trzy grosze na temat jej ojca wg mnie sa zwyklymi burakami nie potrafiacymi odroznic dwoch osob i do tego o przeciwnej plci

O kur2 znalazła się reprezentantka wyższych sfer.
massacre
massacre: nie miewam miesiaczek

Taa, a ja kaca
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  22 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie jarałybyście


nie uogolniaj - nie jaram sie, wypowiedzialam sie jedynie na temat wygladu
na ulicy nie wiedzialabym kto to jest

Konto usunięte
Konto usunięte: wymyśliłaś sobie jakiś zakaz


gdzie ja czegokolwiek nakazuje, badz zakazuje?
Konto usunięte
Konto usunięte: Taa, a ja kaca


poczytalbys troche o swiecie, to bys wiedzial, ze sa srodki antykoncepcyjne ktorych skutkiem jest brak krwawien w trakcie cyklu

Konto usunięte
Konto usunięte: O kur2 znalazła się reprezentantka wyższych sfer.


nie reprezentuje zadnych sfer, tym bardziej politycznych - nie interesuje mnie polska polityka. wiem tylko, ze ja nie chcialabym byc oceniania przez pryzmat mojego ojca.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  22 czerwca 2011

Nie czytam jej bloga. Z wyglądu fajna, zwykła miła babka :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

ImaDrug
ImaDrug
  22 czerwca 2011
massacre
massacre: na ulicy nie wiedzialabym kto to jest

przyznam się że ja też :P
Kusza
Kusza
  24 czerwca 2011

No ale nos to ma po tatusiu... :mrgreen:

bny
Posty: 345 (po ~177 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
bny
  25 czerwca 2011

Niemal ideał no i ma jakiś magnetyzm w sobie.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.