SuczNaPotege
SuczNaPotege
  19 czerwca 2011 (pierwszy post)

Witam. mam pytanie. jakie sa skutki nie jedzenia i kiedy moga zaczac sie objawiac? jestem w bardzo ciezkiej sytuacji osobistej i od ponad 24 godzin nic nie jadlam bo po prostu nie moge.prosze o normalne wypowiedzi.

Babsy
Babsy
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: I wypłukiwać z siebie wszystko. SPOKO.

sory, nie jestem lekarzem, zeby wiedziec co ma pic w sytuacji glodowki. ale jak cos, to lepiej zeby pila wode, niz nic?
agniesiaO3
agniesiaO3
  20 czerwca 2011

mi po głodówce 24 godzinnej bolała głowa, czułam się bez życia.... jeżeli długo nie jadłaś, to nie rzucaj się od razu na jedzenie, tylko tak stopniowo i leciutko;)

agoosiaaa
agoosiaaa
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam. mam pytanie. jakie sa skutki nie jedzenia i kiedy moga zaczac sie objawiac? jestem w bardzo ciezkiej sytuacji osobistej i od ponad 24 godzin nic nie jadlam bo po prostu nie moge.prosze o normalne wypowiedzi.

byly takie sytuacje ze nie jadlam przez tydzien, po 24 godzinach nic Ci nie bedzie, co najwyzej bedziesz oslabiona.
Denaris
Denaris
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam. mam pytanie. jakie sa skutki nie jedzenia i kiedy moga zaczac sie objawiac?

Myślę ,że w tym temacie zostało już powiedziane wszystko.
Grunt to pić by się nie odwodnić zaś to ,kiedy zaczną się objawy braku energii przede wszystkim zależy od Twojego organizmu - tylko i wyłącznie.
Paulinessa
Paulinessa
  20 czerwca 2011

Dobrze już Ci poradzili, pij dużo, szczególnie gęste soki.
Doskonale Cię rozumiem swoją drogą, że nie możesz jeśc :and: Trzymam kciuki, że podniesiesz się z dołka ;*

Transcendencja
Transcendencja
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ładna jesteś, zajmij się sobą,

Faktycznie Aga ma rację :ziober2:
SoDope
SoDope
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ..wszystko zaplaone a on jej to zaproponowal i mnie wystawil po 3 latach zwiazku...

szczerze ? - nie szukasz teraz dziewczyny może ?
JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To Ty też nie pij i nie sikaj, bo WSZYSTKO Z SIEBIE WYPŁUCZESZ.

Dobra, a teraz ogarnij i powiedz mi w którym momencie ja napisałem, że nie ma NIC pić ?

Babsy
Babsy: ale jak cos, to lepiej zeby pila wode, niz nic?

Już lepiej jakiś sok, przynajmniej witaminy jakieś.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 czerwca 2011

jedna osoba napisala tylko o wypadajacych wlosach

mozna przejsc glodowke oczyszczajaca tkj wyej dziewczyny pisaly
dlugoterminowe glodowanie to min:
1. migreny
2. oslabione wlosy - moga zaczac wypadac i to w duzych ilosciach
3. oslabione paznokcie
4. skora moze zaczac sie robic szarawa
5. podkrazone oczy
6. anemia
7. itp

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobra, a teraz ogarnij i powiedz mi w którym momencie ja napisałem, że nie ma NIC pić ?

Wiem, że Ci chodziło o to, że ma pić mało, ale ma pić właśnie dużo !!! Wymiotuje, nic nie je i ma jechać cały dzień na szklance wody ? Weź Ty się zastanów.
JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem, że Ci chodziło o to, że ma pić mało

Nie. Ma pić dużo, ale na pewno nie wody która nic jej do organizmu pożytecznego nie wprowadzi, a jeszcze go przepłucze i dostanie anemi.
pijana
pijana
  20 czerwca 2011

Ech... Dobra, nic już nie mówię, bo słów szkoda.

pijana
pijana
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wzmożone napięcie mięśni kręgosłupa + rwa kulszowa. co śmieszniejsze - stałam 2h i czekałam w izbie przyjęć aż ktoś się mną zainteresuje ( bo nie potrafiłam siedzieć i chodzić), nikogo nie było, tylko ja, a tyle czekałam. ach, nie chcesz nawet wiedzieć w jakim stopniu byłam zła.

:zonk: Ja pier... co za szpital... Nie mam słów.
gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Trzymaj się kochana :)

Pij dużo, kup sobie może coś takiego jak pije się przy biegunkach gastrolit lub coś innego :)
madzia2143
madzia2143
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja pier... co za szpital... Nie mam słów.

nawet jak będę umierająca to już tam nie zawitam.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.