SuczNaPotege
SuczNaPotege
  19 czerwca 2011 (pierwszy post)

Witam. mam pytanie. jakie sa skutki nie jedzenia i kiedy moga zaczac sie objawiac? jestem w bardzo ciezkiej sytuacji osobistej i od ponad 24 godzin nic nie jadlam bo po prostu nie moge.prosze o normalne wypowiedzi.

madzia2143
madzia2143
  19 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Obyś nie trafiła tylko do szpitala.

ja wczoraj wylądowałam :and:
pijana
pijana
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja wczoraj wylądowałam

Jejku, co się stało ?
Konto usunięte
Konto usunięte: I wypłukiwać z siebie wszystko. SPOKO.

To Ty też nie pij i nie sikaj, bo WSZYSTKO Z SIEBIE WYPŁUCZESZ.
madzia2143
madzia2143
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jejku, co się stało ?

wzmożone napięcie mięśni kręgosłupa + rwa kulszowa. co śmieszniejsze - stałam 2h i czekałam w izbie przyjęć aż ktoś się mną zainteresuje ( bo nie potrafiłam siedzieć i chodzić), nikogo nie było, tylko ja, a tyle czekałam. ach, nie chcesz nawet wiedzieć w jakim stopniu byłam zła.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  20 czerwca 2011

generalnie rekordzista wytrzymał bez jedzenia 40 dni (był przypadek ze gosc wytrzymał prawie 70 dni ale go nie odratowali)
po jednym dniu nie jedzenia niczego raczej nic wielkiego sie nie stanie, ale juz 2-3 dni i nie bedzie za ciekawie.
Generalnie nieprzyjmowanie jedzenia to głupota, nie rozumiem jak mozna sie tak katowac, chyba ze ktos mysli ze to cud dieta.

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nic nie przejdzie mi przez gardlo...sytuacja mnie przerosla

Nie jesz, a na fotce siedzisz... :crylol:
Transcendencja
Transcendencja
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam. mam pytanie. jakie sa skutki nie jedzenia i kiedy moga zaczac sie objawiac? jestem w bardzo ciezkiej sytuacji osobistej i od ponad 24 godzin nic nie jadlam bo po prostu nie moge.prosze o normalne wypowiedzi.

2-3 dni bez jedzenia jeżeli nic nie wypijesz to gdy będę pisał tego posta nie wstaniesz z łózka z wycieńczenia .
SuczNaPotege
SuczNaPotege
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A co takiego się stało, że NIE MOŻESZ JEŚĆ?

chlopak z ktorym planowalam wiele mnie zdradzil i oklamywal mnie przez dlugi czas...nie moge jesc gdyz mdli mnie na sama mysl o tym... w sobote zjadlam sniadanie a na obiad o 15 30 jajecznice z 1 jaka bo jeszcze o niczym nie wiedzialam a tak to wczoraj zjadlam tylko kawalek loda, bo kolezanka wmusila...
SuczNaPotege
SuczNaPotege
  20 czerwca 2011

wiem ze to dosc glupia sytuacja zeby nie jesc ale czuje taki wstret i nie moge przestac myslec o tej sytuacji a dzisiaj rzeczywiscie slabo sie juz czuje.jestem osoba dosyc miekka w srodku i za bardzo to przezywam...w nocy z soboty na niedziele wymiotowalam z nerwow cala noc.

annjamaica
Posty: 6515 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
annjamaica
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiem ze to dosc glupia sytuacja zeby nie jesc ale czuje taki wstret i nie moge przestac myslec o tej sytuacji a dzisiaj rzeczywiscie slabo sie juz czuje.jestem osoba dosyc miekka w srodku i za bardzo to przezywam...w nocy z soboty na niedziele wymiotowalam z nerwow cala noc.

To normalne, nie jestes jedyna na swiecie, co pare sekund jakas osoba na swiecie czuje sie dokladnie tak jak Ty i jest to dla niej koniec swiata. Chcesz nie jesc zeby w szpitalu wyladowac...?? Zeby on uswiadomil sobie jak bardzo jest Ci zle? Daj sobie na luz... Bedziesz sie katowac dla jakiegos debila. Za kazdym razem kiedy masz cos glupiego zrobic pomysl sobie jak on ja calowal ( czy tez wyobraz sobie inne sceny) a pozniej przychodzil do Ciebie. Pomaga, od razu zaczyna sie chciec jesc i normalnie zaczac zyc. Chyba kazdy przez to przechodzil - bedzie dobrze!

...chce cukierka!
Widzę jak głodne oczy za nią podążają.
Duma rozpiera mnie bo wiem, że to ja mam ją.
I nie zmieni tego nic.
A ty jako widz możesz o niej śnić, Aniu:*

SuczNaPotege
SuczNaPotege
  20 czerwca 2011
annjamaica
annjamaica: bedzie dobrze!

mam nadzieje;) tylko jestem teraz na lodzie nie mma swoich znajomych raczej wszystko z jego strony a do tego na wakacje mielismy jechac razem...wszystko zaplaone a on jej to zaproponowal i mnie wystawil po 3 latach zwiazku...
annjamaica
Posty: 6515 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
annjamaica
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mam nadzieje;) tylko jestem teraz na lodzie nie mma swoich znajomych raczej wszystko z jego strony a do tego na wakacje mielismy jechac razem...wszystko zaplaone a on jej to zaproponowal i mnie wystawil po 3 latach zwiazku...

Przez glupie wakacje jest Ci szkoda, gdzie ogladalby sie za innymi roneglizowanymi paniami...
Wiem jak sie czujesz i przykro mi... ale uwierz mi, imn wczesniej zdasz sobie sprawe z tego, ze to idiota i na prawde nie ma sensu o nim myslec i robiec cos z mysla o nim swoim kosztem tym lepiej. Wybij go sobie z glowy po prostu, zajmij sie swoimi sprawami...

...chce cukierka!
Widzę jak głodne oczy za nią podążają.
Duma rozpiera mnie bo wiem, że to ja mam ją.
I nie zmieni tego nic.
A ty jako widz możesz o niej śnić, Aniu:*

SuczNaPotege
SuczNaPotege
  20 czerwca 2011
annjamaica
annjamaica: Wybij go sobie z glowy po prostu, zajmij sie swoimi sprawami...

kazdy po prostu kazdy mowi dokladnie to samo co Ty...staram sie juz o tym nie myslec itp itd ale spotkalo mnie to pierwszy raz w zyciu no i mam nadzieje,ze ostatni.
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  20 czerwca 2011

ładna jesteś, zajmij się sobą, wychodź do ludzi, poznawaj nowych, baw się, niech go zazdrość zżera co stracił ;)

slaveConscience
slaveConscience
  20 czerwca 2011

facdt to swinia

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam. mam pytanie. jakie sa skutki nie jedzenia i kiedy moga zaczac sie objawiac?

cześć
zależy od człowieka - niektórzy mają objawy po kilkunastu godzinach - inni dopiero po paru dniach
skutki - osłabienie, senność, brak koncentracji, nerwowość, bezsenność, zawroty głowy... i wiele innych
Konto usunięte
Konto usunięte: jestem w bardzo ciezkiej sytuacji osobistej i od ponad 24 godzin nic nie jadlam bo po prostu nie moge.prosze o normalne wypowiedzi.

współczuje :(
jeśli nie możesz jesć - czemu sie ni dziwie po ostatnich przeczytanych postach - to pij dużo - najlepiej słodkich napojów (soki, herbata z cukrem), ale jeśli nawet to ci nie przyjmnie to prznajmniej zwykłą wodę mineralną lub gorzką herbatę
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.