uoa
uoa
  19 czerwca 2011 (pierwszy post)

czesc ;)
pytanie mam glownie do dziewczyn wiec sorry chlopaki :D
dziewczyny, wiecie moze czy w Rossmannach w waszym miescie jest puder SYNERGEN w odcieniu sand ? bo w moim miescie i dwoch pobliskich nie ma tego odcieniu ani vanilli od ponad miesiaca :|

pozdrawiam ;)

madzia2143
madzia2143
  19 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dziewczyny, wiecie moze czy w Rossmannach w waszym miescie jest puder SYNERGEN w odcieniu sand ? bo w moim miescie i dwoch pobliskich nie ma tego odcieniu ani vanilli od ponad miesiaca :|

jak ostatnio byłam to wydaje mi się , że był.
Martitta
Martitta
  19 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dziewczyny, wiecie moze czy w Rossmannach w waszym miescie jest puder SYNERGEN w odcieniu sand ? bo w moim miescie i dwoch pobliskich nie ma tego odcieniu ani vanilli od ponad miesiaca :|

Jutro sprawdzę :mrgreen:
pijana
pijana
  19 czerwca 2011

Niestety nie orientuję się, ale jeżeli nie znajdziesz, a potrzebujesz dobrego pudru w jasnych odcieniach to polecam Manhattan Clearface, choć pewnie od Synergenu jest droższy.

BillieJean58
BillieJean58
  19 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: SYNERGEN w odcieniu sand

hmm raczej był, przynajmniej w jednym bo ostatnio byłam w dwoch rossmanach
uoa
uoa
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety nie orientuję się, ale jeżeli nie znajdziesz, a potrzebujesz dobrego pudru w jasnych odcieniach to polecam Manhattan Clearface, choć pewnie od Synergenu jest droższy

akurat na cenie to mi nie zalezy a właśnie na efekcie, więc dzięki :-D
pijana
pijana
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: akurat na cenie to mi nie zalezy a właśnie na efekcie, więc dzięki :-D

Nie mam porównania z Synergenem, ale Manhattanu używam czasem bez podkładu, na sam krem, bo jak na puder to bardzo dobrze kryje, no i ma jasne odcienie, a z tym jest bieda :D
uoa
uoa
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mam porównania z Synergenem, ale Manhattanu używam czasem bez podkładu, na sam krem, bo jak na puder to bardzo dobrze kryje, no i ma jasne odcienie, a z tym jest bieda :D

szczęście, że są jasne odcienie bo każdy który mam w domu jest za ciemny :rotfl:
madzia2143
madzia2143
  22 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mam porównania z Synergenem, ale Manhattanu używam czasem bez podkładu, na sam krem, bo jak na puder to bardzo dobrze kryje, no i ma jasne odcienie, a z tym jest bieda :D

ten?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.