ficksy
ficksy
  18 czerwca 2011 (pierwszy post)

Co sądzicie na temat tej sieci?
Jakie są ceny torebek butów itp itd.?
Warto kupowac rzeczy i potem je sprzedawac? Jakie sa wasze doswiadczenia z Primarkiem?

massacre
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  19 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie na temat tej sieci?

szmatex

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie są ceny torebek butów itp itd.?

grosze
mimo niskich cen nie kupuje, jakosc ujowa, a do tego byla afera o wykorystywaniu taniej sily roboczej w nieludzkich warunkach
GARDZE TAKA FIRMA , wole zaplacic wiecej, dostac lepsza jakosc i miec czyste sumienie ze nie propaguje niewolnictwa jestem za FAIR TRADING

Konto usunięte
Konto usunięte: Warto kupowac rzeczy i potem je sprzedawac?

NIE JESTEM handlowcem i jak wyzej, nie propaguje scierwa ktore wyzyskuje ludzi by zarabiac na niskich cenach

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Darunia511
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 31
Darunia511
  19 czerwca 2011

Zdziwiłabyś się jakie światowe, cenione marki wykorzystują ludzi...

pijana
pijana
  19 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie na temat tej sieci? Jakie są ceny torebek butów itp itd.? Warto kupowac rzeczy i potem je sprzedawac? Jakie sa wasze doswiadczenia z Primarkiem?

Mam kilka ciuchów kupionych na Allegro za grosze, jestem zadowolona zwłaszcza z dwóch spódnic wylicytowanych za ok. 30 zł każda. Z tego co wiem w UK ten sklep jest uważany za
massacre
massacre: szmatex

właśnie, nie byłam, nie wiem. Zresztą przy ich zarobkach pewnie większość stać na coś lepszego.
Martitta
Martitta
  19 czerwca 2011
Konto usunięte

Tanie rzeczy, średniej jakości. Tak jak dziewczyny pisały, w Anglii uważany za sklep dla biedniejszych, ale ruch tam jest spory :mrgreen:

Konto usunięte

Bardzo przystępne ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Warto kupowac rzeczy i potem je sprzedawac? Jakie sa wasze doswiadczenia z Primarkiem?

W Polsce pewnie warto je sprzedawać, bo widzę, że na Allegro ładnie idą:P Byłam tam kilka razy i kupiłam jakąś sukienkę, i coś tam jeszcze...
Pure
Pure
  19 czerwca 2011

Kupiłam tam kiedyś t-shirt bodajże za 20 złotych. Bardzo mi się podoba, już dłuższy czas go mam i nic złego z nim się nie dzieje.
Co do torebek, ostatnim razem widziałam tam coś w tym stylu:

w cenach 60-100 zł.

Gotusiaaa
Gotusiaaa
  19 czerwca 2011

Wbrew tym wszystkim co odrazali mi kupowania w Primarku, " zniszczy sie za pierwszym razem, szajs, beznadzieja" etc. ja kilkakrotnie robilam tam zakupy. Efekt : Nie narzekam. Kupilam jakies 3 lata temu tam dżinsy za 2,5 funta - smieszna cena. Mam je do dnia dzisiejszego. Nie przetarly sie, nie zniszczyly. Tak samo mam kilka par balerin, bluz, bluzek. Jedna bluza po 2 praniach sie zmechacila , reszta jest ok.
Jak patrze na ceny na allegro z Primarku to mnie smiesza . Łapie zawsze za tel. dzwonie do Siostry, a ona kupuje mi rzeczy za grosze, nie tylko w Primarku. Kto by powiedzial, ze bede miec spodnice louis vuitton czy tomiego za 2 funty ;D kocham za to UK !!

ficksy
ficksy
  19 czerwca 2011

Za tydzień właśnie jadę do UK;) Co jeszcze warto kupić? Kosmetyki?
No ale ludzie kupują na allegro też;) Więc jak coś to może coś sprzedam jak nie podpasuje

agoosiaaa
agoosiaaa
  19 czerwca 2011
Konto usunięte

massacre
massacre: szmatex

Konto usunięte

wszystko co mozliwe kupisz do max 5 ciu funtow za sztuke o ile dobrze pamietam.

Konto usunięte
Konto usunięte: Warto kupowac rzeczy i potem je sprzedawac? Jakie sa wasze doswiadczenia z Primarkiem?

nie wiem czy warto kupywac i sprzedawac, nie zajmuje sie niczym takim.
kupilam kiedys w primarku pare swetrow, kilka bluzek i kocyk - i tak - swetry jeszcze ujda w tlumie, jak w zimie jest mi zimno to zakladam je pod jakis lepszy sweter, bluzki (tshirty w sensie) to po 1 szym praniu nadawaly sie tylko juz jako pizamy, nie wyszlabym w czyms takim do ludzi. no ale kocyk zarypisty jest, szukalam takiego po sklepach pamietam i nie znalazlam, dopiero przez przypadek w primarku go zobaczylam i akurat on im sie udal. aha, pamietam jeszcze ze kiedys przymierzalam spodnie, to pomijajaj juz to jaki maja zal z rozmiarami to ja juz bym je lepiej uszyla.
ChuckNorris1991
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 296
ChuckNorris1991
  19 czerwca 2011

Może jest to i sklep z tanimi rzeczami, dla biedniejszych ludzi, ale t-shirtów, swetrów, szortów czy toreb, które tam widziałem w Polsce nie dostanę do teraz. Nie chodzi mi tylko o cenę, ale o wzór i styl także.

XOXOXO19
22 minuty temu
jesteś śliczny słodki i ach... dla mnie po prostu cudny, dasz mi gg?
:ssh:

pijana
pijana
  19 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co jeszcze warto kupić? Kosmetyki?

Sama jak zajedziesz i porównasz ceny kosmetyków z naszymi to uznasz, że warto je kupić, bo u nas marże są z kosmosu. Jeśli masz problem z plączącymi się włosami to kup sobie szczotkę Tangle Teezer, u nas na Allegro kosztuje koło 60 zł, tam ponoć się kupi za kilka funtów.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.