madzia2143
madzia2143
  17 czerwca 2011 (pierwszy post)

Witajcie ;*

Z racji tego, że nie mam humoru jadę za chwilę do drogerii kupić coś co by mi poprawiło humor, z tym, że nie mam konkretnego pomysłu. Myślałam o balsamie więc jak macie jakieś które pięknie pachną i fajnie nawilżają do dawajcie propozycje! Do 30zł.
Ale zaznaczam, NIE MUSI to być balsam, jestem otwarta na propozycje :mrgreen: kremy, cienie, peelingi, lakiery, no COKOLWIEK :)

Mam nadzieję, że pojawią się tutaj jakieś ciekawe propozycje :)

Pozdrawiam :piwo:

madzia2143
madzia2143
  17 czerwca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Co to jest 2 dni z rzędu i co to jest poniedziałek? Przecież do poniedziałku jeszcze tyle dni

szkoda że to najważniejszy egzamin na którego jest w p*zdu materiały. Lecę się uczyć, jestem już zaopatrzona w energy drinki ; )
madzia2143
madzia2143
  17 czerwca 2011

w ogóle dziewczyny, używał ktoś tego? zauważyłam to w rossmanie i mnie zaciekawiło, ale nie kupiłam bo jest kokosowe, ale kurcze, zapowiada się ciekawie : ) chętnie usłyszę jakieś recenzje Wasze na temat tego produktu.

madzia2143
madzia2143
  17 czerwca 2011

fajnie że wszystko widać -,- to jest odmładzające mleczko kokosowe firmy Bielenda.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  17 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: szkoda że to najważniejszy egzamin na którego jest w p*zdu materiały. Lecę się uczyć, jestem już zaopatrzona w energy drinki ; )

Nie pij tej tablicy Mendelejewa. Lepiej pięćdziesiątkę czystej :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

SoDope
SoDope
  17 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bo błyszczyki to chemia, moze dlatego.

Jak ja kupuje błyszczyk to sprawdzam czy on pa chnie jakoś normalnie a ten z Loreala to dosłownie koszmar .. - gdyby nie to, że mi go siostra kupiła to ja bym nigdy sobie go nie kupiła.

owszem jest pół gęsty i trwały ale zapach .. :ble:
Martitta
Martitta
  17 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: też mam ochotę na jakiś fajny :-)

Zobacz tą reklamę z J.Lo :
http://www.zeberka.pl/art.php?id=13387
Dopiero je wprowadzą. Chyba się skuszę :mrgreen:
SoDope
SoDope
  17 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

wydaje mi się, że zapachem to się nie będzie różniło od tych zwykłych Glam Shine ale mogę się mylić owszem
Martitta
Martitta
  17 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wydaje mi się, że zapachem to się nie będzie różniło od tych zwykłych Glam Shine ale mogę się mylić owszem

Zobaczymy. Ale mnie zapach w błyszczykach rzadko odrzuca. Nie jestem na to jakoś szczególnie wrażliwa ;) Najważniejszy jest efekt :)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  17 czerwca 2011

Ale J.Lo się dobrze czyma :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Darunia511
Darunia511
  17 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w ogóle dziewczyny, używał ktoś tego? zauważyłam to w rossmanie i mnie zaciekawiło, ale nie kupiłam bo jest kokosowe, ale kurcze, zapowiada się ciekawie : ) chętnie usłyszę jakieś recenzje Wasze na temat tego produktu.

Miałam! Ale mi nie pachniało kokosem, tylko jakoś cynamonem - mistrz! Dobrze że mi o tym przypomniałaś.
A co do balsamów do ciała z jedwabiem, mam biosilka, niewarty ceny, brzydko pachnie, nic nie daje.
boniwinter
boniwinter
  17 czerwca 2011

proponuje sól do kapieli o aromatycznym zapachu.
Kapiel w takim cudzie na pewno poprawi Ci humor do tego jakas fajna maseczka na Twarz zrobiona nawet ze skladnikow, ktore masz w lodowce.

boniwinter
boniwinter
  17 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mi niedawno humor poprawil malinowy zel pod prysznic

mama mi go przyslala bo fantastycznie pachnie...to fakt, ale tak mi wysuszyl skore, ze nie moglam sobie z nia poradzic.
Joanna to moim zdaniem bardzo kiepska firma
SummerSale
Posty: 431 (po ~183 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
SummerSale
  17 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Z racji tego, że nie mam humoru jadę za chwilę do drogerii kupić coś co by mi poprawiło humor, z tym, że nie mam konkretnego pomysłu. Myślałam o balsamie więc jak macie jakieś które pięknie pachną i fajnie nawilżają do dawajcie propozycje! Do 30zł. Ale zaznaczam, NIE MUSI to być balsam, jestem otwarta na propozycje kremy, cienie, peelingi, lakiery, no COKOLWIEK :) Mam nadzieję, że pojawią się tutaj jakieś ciekawe propozycje :)


Kup coś mamie. Dobre uczynki poprawiają humor. :ziober2:
Ewentualnie nowe kolczyki. Takie duperele zawsze poprawiają mi humor. :-D

Konto usunięte
Konto usunięte: mi niedawno humor poprawil malinowy zel pod pryszni

Są z tej serii arbuzowe? :and:

Konto usunięte
Konto usunięte:

Łe, to dla tych co zapomnieli co to świat seksu. :pavarotti:
madzia2143
madzia2143
  17 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Miałam! Ale mi nie pachniało kokosem, tylko jakoś cynamonem - mistrz! Dobrze że mi o tym przypomniałaś. A co do balsamów do ciała z jedwabiem, mam biosilka, niewarty ceny, brzydko pachnie, nic nie daje.

o kurde szkoda że nie wiedziałam wcześniej, ale to się da nadrobić :D
nie ma za co :)

SummerSale
SummerSale: Kup coś mamie. Dobre uczynki poprawiają humor.

zrobiłam jej sos czosnkowy i się cieszy :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.