NolNejm147
NolNejm147
  17 czerwca 2011 (pierwszy post)
Cześć :)
Potrzebuję szybkiej porady. Google nie za bardzo pomogły, więc zwracam się z prośbą do Was :)
Potrzebuję czegoś skutecznego na ślizgające się obcasy(tak, obcasy-nie podeszwy).
Kupiłam buty i chodząc w nich po domu zauważyłam właśnie takie dziwne zjawisko :D
A nie chce wywinąć orła.
Znacie jakieś skuteczne sposoby? Dodam, że w butach muszę wyjść już dziś wieczorem:)
Z góry dzięki :)
Babsy
Babsy
  17 czerwca 2011

zetrzyj moze troche papierem sciernym.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  17 czerwca 2011

Trochę waty do środka :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  17 czerwca 2011
Babsy
Babsy: zetrzyj moze troche papierem sciernym.

ewentualnie kup sobie takie przyklejane, chropowate "podkładki" do podeszw i może przytnij odpowiednio i przyklej na obcas :woot:
NolNejm147
NolNejm147
  17 czerwca 2011
Babsy
Babsy: zetrzyj moze troche papierem sciernym.

Myślicie że to by mogło pomóc? Nie chce zniszczyć butów :(

Konto usunięte
Konto usunięte: ewentualnie kup sobie takie przyklejane, chropowate "podkładki" do podeszw i może przytnij odpowiednio i przyklej na obcas

Kurde nie mam za bardzo czasu na latanie po sklepach ;/
Babsy
Babsy
  17 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślicie że to by mogło pomóc? Nie chce zniszczyć butów

tak mi sie wydaje, powierzchnia sie zrobi nierowna i bardziej przyczepna:) obcasy nie powiny sie zniszczyc:)
BillieJean58
BillieJean58
  17 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chodząc w nich po domu

w domu często buty się ślizgają.
też jakiś czas temu chciałam rozchodzić obcasy i chodziłam po mieszkaniui, mam kafelki noi się ślizgałam, na dworze jest inaczej i się nie ślizga.
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  17 czerwca 2011

brązowa taśma

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
91kasia
91kasia
  17 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Babsy: zetrzyj moze troche papierem sciernym. Myślicie że to by mogło pomóc? Nie chce zniszczyć butów :(

Pomoże ;) Już kilka razy tak robiłam
incepcja1
incepcja1
  19 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Potrzebuję czegoś skutecznego na ślizgające się obcasy

Zazwyczaj plastikowe obcasy sie slizgaja a szczegolnie w domu. Mysle, ze po wyjsciu na ulice bedzie lepiej :) chociaz ja zawsze zanosze slizgajace sie buty do szewca i prosze o podbicie obcasa guma :) To ma wiecej plusow po piersze obcasy sie nie slizgaja a po drugie bedziesz chodzic cly sezon bez ponownego wymieniania flekow :) Bynajmniej moj mi tak porzadnie zawsze zrobi ze no nie do zdarcia a podkreslam ze ja takie plastikowe fleki zdzieralam momentalnie :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Dodam, że w butach muszę wyjść już dziś wieczorem:)

wiec to tak na przyszlosc :)
Zadziora
Zadziora
  19 czerwca 2011

Mam takie balerinki :ninja: ale staram sie chodzić ostrożnie ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: ewentualnie kup sobie takie przyklejane, chropowate "podkładki" do podeszw i może przytnij odpowiednio i przyklej na obcas

Może być dobry patent :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.