naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  16 czerwca 2011 (pierwszy post)

Cześć.

Co na podrażnienia po depilacji okolic bikini ? Na piekące jakby 'krostki'. One schodzą po ok. 2 dniach, po nałożeniu 2 ton kremu nawilżającego, ale przez te 2 dni to utrapienie, bo piecze : / Co zrobić, żeby nie było podrażnień w ogóle?

:bye:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  16 czerwca 2011

Zaraz po depilacji posmaruj tormentiolem miejsca gdzie występują krostki, załóż coś szerszego z ubrania i nie nakładaj obcisłych rzeczy przed wyschnięciem, bo może brudzic Ci bieliznę, ale naprawdę pomaga :)

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
SummerSale
Posty: 431 (po ~183 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
SummerSale
  16 czerwca 2011

zaraz po depilacji krem penaten. pudełko wielkości kremu nivea, ciut droższe, ale bardzo wydajne. krem jest dość gęsty więc starcza na długo, a potrafi zdziałać cuda. sama byłam zaskoczona. dla mnie to najlepsze rozwiązanie.
tylko trzeba uważać na bieliznę bo trochę może pobrudzić. długo też się wchłania więc nakładanie spodni również niewskazane. ;)

madzia2143
madzia2143
  16 czerwca 2011

ja smaruję zwykłym kremem nivea soft i jest wporzo ;)

Elph06
Posty: 11095 (po ~87 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Elph06
  16 czerwca 2011
SummerSale
SummerSale: penaten

Gdzie to dostać i co to znaczy 'ciut' droższe? ;p

A.

SummerSale
Posty: 431 (po ~183 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
SummerSale
  16 czerwca 2011
Elph06
Elph06: Gdzie to dostać i co to znaczy 'ciut' droższe? ;p


W jakiejś drogerii. Rossmann, Natura. Szukać na dziale z kosmetykami dla dzieci. :D
Odnosiło się to do ceny kremu nivea, kosztuję więcej od niego. :P Czyli jakieś 8zł. Nie wiek dokładnie bo nie kupuję go za często bowiem starcza mi naa strasznie długo. :)
Aa i to cena mniejszego opakowania.
Elph06
Posty: 11095 (po ~87 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Elph06
  16 czerwca 2011
SummerSale
SummerSale: W jakiejś drogerii. Rossmann, Natura. Szukać na dziale z kosmetykami dla dzieci. :D Odnosiło się to do ceny kremu nivea, kosztuję więcej od niego. :P Czyli jakieś 8zł. Nie wiek dokładnie bo nie kupuję go za często bowiem starcza mi naa strasznie długo. :) Aa i to cena mniejszego opakowania.

Dzięki, będę musiała wypróbować ;p

A.

Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  16 czerwca 2011
naaats
naaats: Co na podrażnienia po depilacji okolic bikini ?

Amylaza jakiegoś męskiego homo sapiens :ninja:
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  19 czerwca 2011
naaats
naaats: Co na podrażnienia po depilacji okolic bikini ? Na piekące jakby 'krostki'. One schodzą po ok. 2 dniach, po nałożeniu 2 ton kremu nawilżającego, ale przez te 2 dni to utrapienie, bo piecze : / Co zrobić, żeby nie było podrażnień w ogóle?

gól się z włosem, a nie pod włos, a po goleniu zatrzep zasypką dla dzieci
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Zadziora
Zadziora
  19 czerwca 2011
naaats
naaats: Co na podrażnienia po depilacji okolic bikini ? Na piekące jakby 'krostki'. One schodzą po ok. 2 dniach, po nałożeniu 2 ton kremu nawilżającego, ale przez te 2 dni to utrapienie, bo piecze : / Co zrobić, żeby nie było podrażnień w ogóle?

Balsamuj po goleniu i po każdym myciu. Najlepszy był jak dla mnie balsam po goleniu nivea for men :ziober2: Za każdym razem masz te krostki? Jakiej używasz maszynki? Może jest za ostra i Cię podrażnia? Poza tym często okolice bikini podrażniają za ciasne majtki, które obcierają pachwiny i powstają zaczerwienia, jak i krostki.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.