Jasmina
Jasmina
  15 czerwca 2011 (pierwszy post)

Cześć :)

Dziewczyny, jakie perfumy używacie latem, które są Wasze ulubione ?
Czy może używacie te same bez względu na porę roku ? :)

agoosiaaa
agoosiaaa
  15 czerwca 2011
368212:

A nie Marc Jacobs przypadkiem? :woot:

tak, tak, o to chodzilo, zle mi sie pisze na telefonie.
madzia2143
madzia2143
  15 czerwca 2011

ja tam na lato lubię mgiełki do ciała.

mmaryjka
mmaryjka
  15 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina: Dziewczyny, jakie perfumy używacie latem, które są Wasze ulubione ?

chloe - uwielbiam, mogę używać cały rok, ale na zmianę z czymś innym bo zapachy mi się szybko nudzą.
czyli leci chloe, marc jacobs lola albo daisy, burberry - niewiarygodnie trwałe, prawie tak jak chloe. lubię też zapachy sisley, ale kupuję rzadko bo są drogie i wolę kupić dwa zapachy np. chloe i jakiś tańszy typu dior niż jeden sisley.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina: Dziewczyny, jakie perfumy używacie latem, które są Wasze ulubione ? Czy może używacie te same bez względu na porę roku ? :)


o kazdej porze roku uzywam moje ukochane Ralph Lauren Romance - najlepsze najulubiensze i najukochansze :zakochany:

Natomiast lubie co jakis czas sobie zmieniac perfumy, tak dla odswiezenia :D
Pierwszy raz kupilam w tym roku Giorgio Armani Acqua di Gioia - piekny delikatny lekko slodki zapach idealny na lato, kojarzy mi sie z zapachem podobnym do tego na tropikalnej wyspie :zakochany:

Planuje tez zamowic teraz Island Palm Beach by Michael Kors - delikatny i tez typowo na lato - boski :zakochany:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 czerwca 2011
Gothiclady
Gothiclady: na lato uwielbiam davidoffa cold water


tez bardzo ladny zapach :zakochany:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

XElectroGirlX
Posty: 28 (po ~149 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
XElectroGirlX
  15 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina: Dziewczyny, jakie perfumy używacie latem, które są Wasze ulubione ? Czy może używacie te same bez względu na porę roku ? :)

W zimę wolę trochę cięższe, a latem świeższe, owocowe, kwiatowe. Ulubione: Escada - Ocean Lounge. Prócz tego G. Sabatini - Ocean sun, DKNY - Red Delicious, Paris Hilton - Paris Hilton, Cacharel - Liberte, Estee Lauder - Pleasures
Babsy
Babsy
  15 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: cat the lux at night

i moj faworyt:) ponadto passion dance z avonu, i ogolnie wole ciezsze zapachy bez wzgledu na pore roku.
pijana
pijana
  15 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Te drugie co wstawiłam - Escada , to dopiero są słodkie

Racja, mam je od 2007 i nawet połowy nie zużyłam, ciężko mi je znieść :| Wahałam się pomiędzy nimi, a Black XS Paco Rabbane i chyba źle wybrałam, no ale już trudno ;D
Jasmina
Jasmina: Dziewczyny, jakie perfumy używacie latem, które są Wasze ulubione ? Czy może używacie te same bez względu na porę roku ? :)

Używam tych samych cały rok, a że mam ich sporo to jest różnorodnie.
Amor Amor Cacharel, DKNY Be Delicious, Calvin Klein In2U, CK In2U POP, Cacharel Amor Amor Sunrise, Cacharel Amor Amor Sunshine, Chupa Chups Divine Paradise, Versace Versense, Versace Bright Crystal, Givenchy Play, Mexx Woman no i zdarzy się od wielkiego dzwonu ta nieszczęsna Escada Moon Sparkle :P
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  15 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina: Dziewczyny, jakie perfumy używacie latem, które są Wasze ulubione ? Czy może używacie te same bez względu na porę roku ? :)

Moim ulubionym zapachem, kiedy wąchałam perfumy w drogerii i w którym od razu się zakochałam, został Bi-es Fabio Verso Sometimes Magic. Nie spodziewałam się, że będzie taki trwały za tą cenę, bo był tani, a jak pachnie.. :zakochany: Mogę wąchać cały dzień.
Jest to słodki zapach.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

malami81
malami81
  15 czerwca 2011
Marc Jacobs - Daisy



Gucci - Envy me



D&G - Rose the one



DKNY -Pure
Jasmina
Jasmina
  15 czerwca 2011
malami81
malami81: Gucci - Envy me

Mam je i kocham :zakochany:
voiceontheradio
voiceontheradio
  15 czerwca 2011

escada absolutely me
ck one summer

agoosiaaa
agoosiaaa
  15 czerwca 2011
massacre
massacre: Pierwszy raz kupilam w tym roku Giorgio Armani Acqua di Gioia - piekny delikatny lekko slodki zapach idealny na lato, kojarzy mi sie z zapachem podobnym do tego na tropikalnej wyspie

sliczny jest, moja mama go uzywa :tak:
Denaris
Denaris
  15 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina: Dziewczyny, jakie perfumy używacie latem, które są Wasze ulubione ?

Mi się wszystkie perfumy pokończyły.
Dostałam dwa miesiące temu próbkę z Avonu o bardzo ładnym zapachu ,ale nie było na próbce nazwy ,bo dostałam sam flakonik (wiadomych rozmiarów) - a właśnie ten chciałam zakupić ...
Na chwilę obecną poczytam sobie propozycję .

Konto usunięte
Konto usunięte: ja tam na lato lubię mgiełki do ciała.

;) Też używam mgiełek. Właśnie mają przyjść nowe niebawem (zamawiam z Avonu).
MotylekRapi
Posty: 280 (po ~98 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
MotylekRapi
  15 czerwca 2011

Moje ulubione to Naomi Campbell "Seductive", GF Ferre "GF Ferre" ^^, Avon "Far away" i Fioletowa "Currara" // Uwielbiam też Chanel "Allure", ale żadną porą roku mnie nie stać ;D hehe

If you don't wanna be my best friend then why am i still in your bed?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.