Jasmina
Jasmina
  15 czerwca 2011 (pierwszy post)

Cześć :)

Dziewczyny, jakie perfumy używacie latem, które są Wasze ulubione ?
Czy może używacie te same bez względu na porę roku ? :)

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  15 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jaka to jest nuta zapachowa?

"Główne nuty to dzika truskawka, fiołek, gardenia, jaśmin, wanilia i piżmo."
:)
Jasmina
Jasmina
  15 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: podbijam pytanie, jaka to jest nuta zapachowa?

Taki kwiatowy, teraz nie pamiętam, ale wiem, ze mi się bardzo podobały :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze :) długo się trzymają. I są naprawdę piękne

To fajnie, zainwestuje w nie :)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  15 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: "Główne nuty to dzika truskawka, fiołek, gardenia, jaśmin, wanilia i piżmo."

mmm, brzmi ciekawie :-) dzisiaj jak bede w Gliwicach to pojde do Douglasa sprawdzic jaki zapach ma.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  15 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dzisiaj jak bede w Gliwicach to pojde do Douglasa sprawdzic jaki zapach ma.

mam lepszy pomysł :banan: zamiast ja wydać, mogę poprosić narzeczonego żeby mi kupił na wykupiny :D dopiszę go do mojej listy hehe ;d
SummerSale
Posty: 431 (po ~183 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
SummerSale
  15 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina: Planuje je kupić, jak z trwałością ?


Ładna butelka, ale nie praktyczna np by włożyć ją do torebki. :)
Zapach zdecydowanie na lato. Trwały, delikatny, ale baardzo słodki.
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  15 czerwca 2011
SummerSale
SummerSale: ale baardzo słodki.

Nie aż tak bardzo :) Te drugie co wstawiłam - Escada , to dopiero są słodkie :mrgreen:
agoosiaaa
agoosiaaa
  15 czerwca 2011
SummerSale
SummerSale: Dolce Gabbana Light Blue,

ja ich uzywam tylko na jesien/zime, za ciezkie wedlug mnie sa na lato :woot:

Jasmina
Jasmina: Planuje je kupić, jak z trwałością ?

przepiekne sa, ale co do trwalosci to Ci nie powiem, bo jak sie popryskam juz po chwili nie czuje zapachu.
ale na ubraniach na nastepny dzien je czuc, jak wkladam do prania.

Konto usunięte
Konto usunięte: Na lato te :

:tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja z takich ciężkich to mam już chyba 2 lata Hugo Boss Deep Red - ładny zapach ale ciężki, bardziej na wieczór się nadaje.

ja z ciezkich do mam diamonds od armaniego, light blue wlasnie z dolce&gabbany i black xs od pacco rabbany :woot:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  15 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja z ciezkich do mam diamonds od armaniego, light blue wlasnie z dolce&gabbany i black xs od pacco rabbany

mnie od większości zapachów głowa boli :nie: ogólnie mam tendencję do migren. więc najpierw musze isc do oerfumerii, spryskac sie i ponosic pare godzin zeby wiedziec jak sie bede czuc.
SummerSale
Posty: 431 (po ~183 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
SummerSale
  15 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie aż tak bardzo :) Te drugie co wstawiłam - Escada , to dopiero są słodkie


No cóż dla mnie trochę za słodkie. Tych drugich nie używałam więc nie wiem.
Nie lubię ani za słodki, ani za mocnych. Takie wypośrodkowane muszą być. :-D

Konto usunięte
Konto usunięte: ja ich uzywam tylko na jesien/zime, za ciezkie wedlug mnie sa na lato

Ja raczej nie patrzę na porę roku, ale faktycznie latem to i ja nie używałam ich.
Jednak do ciężkich ich nie zaliczam. Bo takich perfum nie lubię. Dla mnie w sam raz. :)
Noo i trwałe. To duży plus.

Konto usunięte
Konto usunięte: przepiekne sa, ale co do trwalosci to Ci nie powiem, bo jak sie popryskam juz po chwili nie czuje zapachu. ale na ubraniach na nastepny dzien je czuc, jak wkladam do prania.

Zazwyczaj tak jest, że zapach od siebie samych czujemy tylko przez chwilę. Dlatego czasem nie trudno przesadzić z perfumami. Jak ktoś myśli, że sam od siebie nie czuje zapachu to inni tez nie czują i psika i psika. :D
agoosiaaa
agoosiaaa
  15 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mnie od większości zapachów głowa boli ogólnie mam tendencję do migren. więc najpierw musze isc do oerfumerii, spryskac sie i ponosic pare godzin zeby wiedziec jak sie bede czuc.

ja to samo mam - przed zakupem nowego zapachu zastanawiam sie bardzo dlugo - najpierw chodze do debenhamsa i sobie wacham, pozniej psikam zeby zobaczyc czy sie bedzie trzymal i czy nikt w poblizu nie stwierdzi, ze smierdze, pozniej sie zastanawiam przez miesiac czy rzeczywiscie mi potrzeba nowych perfum, a dopoiero po glebokich przemysleniach kupuje :mrgreen:
agoosiaaa
agoosiaaa
  15 czerwca 2011
SummerSale
SummerSale: Ja raczej nie patrzę na porę roku, ale faktycznie latem to i ja nie używałam ich. Jednak do ciężkich ich nie zaliczam. Bo takich perfum nie lubię. Dla mnie w sam raz. :) Noo i trwałe. To duży plus.

no ja bardzo ciezkich to nie lubie, mi chodzilo wlasnie ze po prostu za ciezkie na takie cieple dni :)
no z trwaloscia to sa mega, jak w zimie wyciagnelam moja chuste to dalej nimi pachniala, a nie byla psikana z 9 miesiecy, bo tylko w zimie ja nosze :)

SummerSale
SummerSale: Zazwyczaj tak jest, że zapach od siebie samych czujemy tylko przez chwilę. Dlatego czasem nie trudno przesadzić z perfumami. Jak ktoś myśli, że sam od siebie nie czuje zapachu to inni tez nie czują i psika i psika. :D

no dlatego ja psikam sie tylko przed wyjsciem z domu no i ewentualnie jeszcze wieczorem, jak wychodze - mam siostre ktora sie psika i psika tak, ze buteleczka 30 ml perfum starcza jej na miesiac :nie:
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  15 czerwca 2011

dolce&gabbana rose the one :zakochany:
Moschino Funny :zakochany:

Jasmina
Jasmina
  15 czerwca 2011
SummerSale
SummerSale: Trwały, delikatny, ale baardzo słodki.

Lubie takie :mrgreen:
368212
368212
  15 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Marva Jacobean

A nie Marc Jacobs przypadkiem? :woot:

Jasmina
Jasmina: Czy może używacie te same bez względu na porę roku ? :)

Bez względu na porę roku, ale codziennie pryskam się innym
CK One Summer, CK In2U, Cerruti 1881, Dolce&Gabbana The One, Elizabeth Arden Sunflowers, Elizabeth Arden Red Door i jeszcze Gabriela Sabatini.
368212
368212
  15 czerwca 2011

Jeszcze Kenzo Jungle ale nigdzie już ich nie mogę dostać :smutny:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.