cyrkierka
cyrkierka
  14 czerwca 2011 (pierwszy post)

Cześć

Ostatnio regularnie chodziłam do kosmetyczki na depilacje bikini woskiem. Świetna sprawa, dobry efekt tyle że zabiegi nie są zbyt tanie, a przyszły wakacje, wycieczka kupiona i z kasą słabiej. Nie chciałabym zepsuć całego efektu i zgolić maszynką, bo znowu zaczną rosnąć jak szalone. Dlatego mam do Was pytanie.
Czy któraś z was mogłaby mi polecić jakis niedrogi wosk do okolic bikini, który nie jest zbyt drogi, działa i będę mogła go użyć sama w domu?

Z góry dzięki i pozdrawiam :)

Denaris
Denaris
  14 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No własnie ja zaczelam robic woskiem bo chodze czesto na basen a fajnie jest tylko szybko wskoczyc w stroj i niczym sie nie martwic:) zreszta zadnych zaciec, nic!


Teraz to ja weekendy spędzam na działce ,gdzie grzeje dupsko w stroju. I muszę kilka razy w tygodniu się golić ,co już się robi strasznie męczące ... Niemniej jednak nigdy się TAM nie zacięłam (żebym nie wykrakała) - nogi tak ,ale tam nie. ;)
cyrkierka
cyrkierka
  14 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Niemniej jednak nigdy się TAM nie zacięłam (żebym nie wykrakała) - nogi tak ,ale tam nie. ;)

A ja zawsze. Bo zawsze musze mieć idealnie gładko, nie znoszę kujków. no i takie jeszcze niedorośnięte golilam to i pozacinana chodziłam :P

Konto usunięte
Konto usunięte: ,gdzie grzeje dupsko w stroju.

u mnie dziś lało pół dnia :D
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  14 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ile kosztuje laser? Ile sie trzyma? Czy moze w ogóle juz nie odrastaja?

bardzooo dużo, trzyma się jak mówią spece od reklamy - całe życie ;))
a prawda jest taka, że nawet po wykonanej serii zabiegów włosy mogą zacząć odrastać po pewnym czasie :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Denaris
Denaris
  14 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja zawsze. Bo zawsze musze mieć idealnie gładko, nie znoszę kujków. no i takie jeszcze niedorośnięte golilam to i pozacinana chodziłam :P


Pozacinane to mam przeważnie nogi. ;)
Z racji tego ,że TAM golę się bardzo delikatnie ,a nogi ciach-ciach ,żeby tylko jak najkrócej mi to zajęło.

Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie dziś lało pół dnia :D


U mnie się zbierało. ;]
Byłam na placu zabaw z synem oddalonym od domu o 40minut drogi pieszo. W pewnym momencie zerwał się wiatr, chmury strasznie więc biegiem do domu - a i tak nawet kropla nie spadła.
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  14 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy któraś z was mogłaby mi polecić jakis niedrogi wosk do okolic bikini, który nie jest zbyt drogi, działa i będę mogła go użyć sama w domu?

pasta cukrowa :tak:
po pierwsze możesz ją sama zrobić, po drugie depilowanie pastą jest mniej bolesne, po trzecie tanie (wystarczy szklanka cukru, troszkę wody i sok z 1/2 cytryny, po czwarte łatwo się zmywa :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
sylwik
sylwik
  14 czerwca 2011

tak wlasciwie to depilacje laserowa mozna znalezc na grouponie calkiem niedrogo. zdarzaly sie oferty po ok 400zl za 3 sesje chyba:woot:
raz a dobrze.
planuje jesienia "zalatwic" tak bikini, oby sie oferta trafila:mrgreen:

368212
368212
  15 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: okolic bikini, który nie jest zbyt drogi, działa i będę mogła go użyć sama w domu?

Dla swojego własnego użytku posiadam to:
http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/4427861/Trail/searchtext%3EWAX.htm
Bardzo dobre, małe, wszędzie się zmieści no i wosk jest bardzo dobrej jakości, z tym, że kark strasznie boli od schylania się :D
madzia2143
madzia2143
  15 czerwca 2011
368212:
kark strasznie boli od schylania się :D

i to strasznie ;/ bo sama też czasami depiluję woskiem okolice bikini.
368212
368212
  15 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i to strasznie ;/ bo sama też czasami depiluję woskiem okolice bikini.

przy bikini to pikuś, najbardziej boli jak muszę głowę całkiem schylać przy depilacji warg :rotfl:
ankaaaa343
ankaaaa343
  15 czerwca 2011

Jeśli chodzi o bikini to polecam wosk z Joanny. :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.