Gotusiaaa
Gotusiaaa
  13 czerwca 2011 (pierwszy post)

Jakis rok temu kupilam sobie buty, na koturnie, pelne , ktore dzisiaj zalozylam pierwszy raz , jakos zapomnialam o nich .
Jedna wada * strasznie farbuja stopy i palce! Ledwo domylam nogi ( szorowalam je tarka) :and: . Stad tez moje pytanie, czy jest jakis srodek,lub cos co zapobiegnie farbowaniu ? Buty kupilam w sklepie moonson, takze nie byly one najtansze, gdzie
" wybaczylabym " gdyby farbowaly,.

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  13 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Stad tez moje pytanie, czy jest jakis srodek,lub cos co zapobiegnie farbowaniu ?

ja kiedyś miałam buty ze skórzana czarną wyściółką, które tez farbowały i przecierałam je spirytusem
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  14 czerwca 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: ja kiedyś miałam buty ze skórzana czarną wyściółką, które tez farbowały i przecierałam je spirytusem

pomoglo ?

Mam jeszcze jedno pytanie.
Co polecacie punktowo na stany zapalne skory / wypryski ?
Denaris
Denaris
  14 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Stad tez moje pytanie, czy jest jakis srodek,lub cos co zapobiegnie farbowaniu ?


W CCC jest preparat - nazywa się ,,Kolor Stop" firmy Coocine. Kosztuje około 20 zł.
O ile mnie pamięć nie myli jest w sprayu.
Możesz spróbować i przetestować. Mojej znajomej pomogło.
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  14 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co polecacie punktowo na stany zapalne skory / wypryski ?

Pastę cynkową, tylko i wyłącznie :tak:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  14 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co polecacie punktowo na stany zapalne skory / wypryski ?

aloes :tak:
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  14 czerwca 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: aloes

wlasnie posmarowalam sobie buzie : galaretka aloesowa :tak: . zobaczymy czy pomoze.
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  15 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wlasnie posmarowalam sobie buzie : http://aloes.files.wordpress.com/2008/08/aloes_aloe_vera_gelly.jpg?w=72&h=201 galaretka aloesowa . zobaczymy czy pomoze.

ja miałam aloes w doniczce, ale już cały wycięłam i teraz czekam, az odrośnie:) w zamian kupiłam sok aloesowy, ale nie ma tak dobrego działania jak mój własny wyhodowany w domu
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  16 czerwca 2011

znalazlam cos dobrego , asa acnefan! CUDO!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.