Spicy89
Spicy89
  11 czerwca 2011 (pierwszy post)

Witajcie, wybieram sie dzisiaj na impreze ze najomymi i chcialabym ich zaskoczyc czyms nowym niz zazwyczaj, jakas ciekawa, wyszukana fryzura, ktore bede w stanie zrobic sobie sama. Na co dzien mam proste włosy, jestem brunetka.

Interesuja mnie rowniez propozycje makijazu wieczorowego, cos przyciagajacego wzrok. Bede ubrania w czern, ewentualnie czerwone dodatki.

Licze na Wasza inwencje tworcza i pomoc! Dziękuje z góry, wszystkim zaangazowanym

sinaasappelsap
Posty: 821 (po ~91 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
sinaasappelsap
  11 czerwca 2011

ostatnio moją ulubioną fryzurą jest kokarda, łatwa w wykonaniu i całkiem ciekawie wyglądająca
co do makijażu nie doradzę bo sama się ograniczam do czarnej kreski eyelinerem więc nie ma szału :zabawa:

maybe I had said something that was wrong

Jasmina
Jasmina
  11 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Interesuja mnie rowniez propozycje makijazu wieczorowego, cos przyciagajacego wzrok. Bede ubrania w czern, ewentualnie czerwone dodatki.

Proponuje:







madzia2143
madzia2143
  12 czerwca 2011
sinaasappelsap
sinaasappelsap: ostatnio moją ulubioną fryzurą jest kokarda,

tzn? :woot: brzmi ciekawie, masz jakieś zdjęcia?

Konto usunięte
Konto usunięte: Interesuja mnie rowniez propozycje makijazu wieczorowego, cos przyciagajacego wzrok. Bede ubrania w czern, ewentualnie czerwone dodatki.

postawiłabym na smoky eyes:

albo na kreskę na górnej powiece i dodatkowe czerwone usta:

lub na coś w stylu Megan Fox:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.