ankaaaa343
ankaaaa343
  10 czerwca 2011 (pierwszy post)

Witam :)

Jak w temacie.

1. Jakiś dobrze kryjący podkład do cery wrażliwej ? cena do 50zł.

2. Żel pod prysznic do skóry wrażliwej, który na długo pozostawia zapach ?
Miałam już tyle żeli i wszystkie mnie uczulają. :and:

3. Sposób na łupież, tylko naprawdę skuteczny. Walczę z nim, ale nie moge się do pozbyć.

Pozdrawiam :bye:

pauluss99
pauluss99
  10 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Żel pod prysznic do skóry wrażliwej, który na długo pozostawia zapach ? Miałam już tyle żeli i wszystkie mnie uczulają.


żele z AA tez cie uczulają?

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Sposób na łupież, tylko naprawdę skuteczny. Walczę z nim, ale nie moge się do pozbyć.


Nizoral, w aptece możesz kopić saszetki za 2 zł
ankaaaa343
ankaaaa343
  10 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: żele z AA tez cie uczulają?

niestety tak
pauluss99
pauluss99
  10 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: niestety tak


mnie tez kiedyś uczulały rożne kosmetyki byłam u lekarza i on mi przepisał specjalny żel i może to by było dobre rozwiązanie jakieś kosmetyki, co by ci dermatolog przepisał
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  10 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam :)

Rówież. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Żel pod prysznic do skóry wrażliwej, który na długo pozostawia zapach ?

Nivea. Niby nie był określony jako do skóry tego typu, ale mi po nim nic się nie działo - a wrażliwą trochę mam. Nie mogę sobie jedynie za nic przypomnieć, jak się nazywał... ;/ W każdym razie chodzi o smukłe, matowe opakowanie, stawiane na zamknięciu. Konsystencję miał wybitnie gęstą, ale ładnie się pienił i długo pachniał. ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Sposób na łupież, tylko naprawdę skuteczny. Walczę z nim, ale nie moge się do pozbyć.

Nizoral. Kiedyś jednorazowa saszetka kosztowała 3zł, a ok. 30ml buteleczka (pojemność orientacyjna, w każdym razie chodzi o niewielką ;D) 28zł, nie wiem jak jest teraz. Ale pomaga z pewnością. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Pozdrawiam

Również. ;D
pijana
pijana
  10 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jakiś dobrze kryjący podkład do cery wrażliwej ? cena do 50zł.

Do 50 zł nie mam pojęcia, powyżej Toleriane La Roche-Posay
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Żel pod prysznic do skóry wrażliwej, który na długo pozostawia zapach ? Miałam już tyle żeli i wszystkie mnie uczulają.

Ja bym skoczyła do apteki po coś do skóry wrażliwej/atopowej
Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Sposób na łupież, tylko naprawdę skuteczny. Walczę z nim, ale nie moge się do pozbyć.

Nizoral lub jego odpowiedniki
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  12 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jakiś dobrze kryjący podkład do cery wrażliwej ? cena do 50zł.

Pharmaceris.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.