Spicy89
Spicy89
  10 czerwca 2011 (pierwszy post)

Witajcie dziewczyny

1) Jaki Waszym zdaniem jest najlepszy podkład, taki który kryje i matuje, a zarazem długo utrzymuje świeżość na skórze?
2) Jakie podkłady proponujecie do cery mieszanej/tłustej?
3) Jakich WY używacie?
4) W jakich są cenach?
5) Która marke uwazacie za najlepszego dystrybutora podkladów?

Pozdrawiam ;)

incepcja1
incepcja1
  10 czerwca 2011

1 maxfactor lasting performance ale nie moge go dostac w niemczech niestety
2 ja mam mieszana i u mnie sie sprawdza max factor lasting performance albo maybelline dream satin liquid ale dla tlustej odradzam bo szybko sie swieci
3 obecnie max factor by ellen... soft resistant ale jest sredni i maybelline dream satin liquid
4 50-60 zl chyba w polsce tutaj po 10-15 euro
5 zalezy dla jakiej cery :)

SoDope
SoDope
  10 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakich WY używacie?

L`Oreal Matte Morphose
Oriflame..
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  10 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1) Jaki Waszym zdaniem jest najlepszy podkład, taki który kryje i matuje, a zarazem długo utrzymuje świeżość na skórze?

Nie znam takiego. Mam taką cerę, że sam podkład takich cudów nie zdziała.

Konto usunięte
Konto usunięte: 3) Jakich WY używacie?

Obecnie Bourjois - Healthy Mix.

Konto usunięte
Konto usunięte: 4) W jakich są cenach?

Ok 60 zł.

Konto usunięte
Konto usunięte: 5) Która marke uwazacie za najlepszego dystrybutora podkladów?

Podobno Revlon ma dobre ale nie próbowałam jeszcze. Bourjois, L'Oreal i Maybelline mają fajne.
Fieska
Fieska
  10 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1) Jaki Waszym zdaniem jest najlepszy podkład, taki który kryje i matuje, a zarazem długo utrzymuje świeżość na skórze? 2) Jakie podkłady proponujecie do cery mieszanej/tłustej? 3) Jakich WY używacie? 4) W jakich są cenach? 5) Która marke uwazacie za najlepszego dystrybutora podkladów?


1. Clinique superbalanced
2. tj ww
3. tj ww
4. W Polsce chyba ok. 120 zł
4. Clinique i lancome
monikamonisia20
monikamonisia20
  10 czerwca 2011

Najpierw był dermablend vichy- świetne krycie, dlugo trzymał się na twarzy, jedną wadą to że jest Ciezki. potem był normateint takze vichy - same zalety dodatkowo plus bo lżejszy od poprzednika. następny toleriane teint - la roche. kilka zastrzeżeń, lekki fakt odcień kiepski jak dla mnie nie krył nosa wychodziły dziwne kropki, na policzkach brzydko leżał. obecnie testuje z BB Cream i jestem zadowolona lekki, matujacy, idealnie kryje, nie zapycha porow.

pijana
pijana
  10 czerwca 2011

Używam aktualnie Lasting Performance Max Factor, naprawdę trwałość jest świetna, ale kolory za ciemne, malowałam oprócz twarzy calutką szyję i dekolt żeby nie było widać, że jest za ciemny. W przyszłym tygodniu zamawiam Revlon Colorstay.

Denaris
Denaris
  11 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1) Jaki Waszym zdaniem jest najlepszy podkład, taki który kryje i matuje, a zarazem długo utrzymuje świeżość na skórze? 2) Jakie podkłady proponujecie do cery mieszanej/tłustej? 3) Jakich WY używacie? 4) W jakich są cenach? 5) Która marke uwazacie za najlepszego dystrybutora podkladów?


1. Według mnie (choć zdaje sobie sprawę ,że jest wiele negatywnych opinii na jego temat) - Rimmel Stay Matte - albo Rimmel New Stay Matte.
2. -
3. Rimmel Stay Matte/Rimmel New Stay Matte.
4. Zależy gdzie.
5. Rimmel, Max Factor - jak dla mnie przynajmniej.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.