incepcja1
incepcja1
  9 czerwca 2011 (pierwszy post)

dziewczyny blagam pomozcie
farbowalam wlosy na czarno i pobrudzilam sobbie rece i teraz ta farba mi nie chce zejsc juz probowalam ctryna ale nie pomaga macie jakies sposoby co by to w miare szybko zeszlo ??
dzieki za pomoc

91kasia
91kasia
  9 czerwca 2011

rozpuszczalnik :) zawsze da rade

Babsy
Babsy
  9 czerwca 2011

zmywacz do paznokci, spirytus...

incepcja1
incepcja1
  9 czerwca 2011

nie daje rady ://

Darunia511
Darunia511
  9 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dziewczyny blagam pomozcie farbowalam wlosy na czarno i pobrudzilam sobbie rece i teraz ta farba mi nie chce zejsc juz probowalam ctryna ale nie pomaga macie jakies sposoby co by to w miare szybko zeszlo ?? dzieki za pomoc

Są na to spcjalne płyny.
A z omowych sposobów sok z cytryny, aczkolwiek moim zdaniem najlepszy na to jest popiół od papierosów, serio.
SoDope
SoDope
  9 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

domestos.
sinaasappelsap
Posty: 821 (po ~91 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
sinaasappelsap
  9 czerwca 2011

denaturat :zabawa:

maybe I had said something that was wrong

feuliette
feuliette
  9 czerwca 2011

chlor.

EngagedAngel
EngagedAngel
  9 czerwca 2011

Nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa, ale u mnie w domu mówią na to "pasta bhp"

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  10 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dziewczyny blagam pomozcie farbowalam wlosy na czarno i pobrudzilam sobbie rece i teraz ta farba mi nie chce zejsc juz probowalam ctryna ale nie pomaga macie jakies sposoby co by to w miare szybko zeszlo ?? dzieki za pomoc

papier ścierny :rock:

a tak serio zrób sobie mocny peeling solny lub kawowy
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Patrycja9119
Patrycja9119
  10 czerwca 2011

rekawiczki na drugi raz;]

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.