xOczyPelneLezx
xOczyPelneLezx
  9 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej!
Ostatnio przez dłuższy czas robiłam sobie akryle, teraz odbija się to słabymi, rozdwajającymi się paznokciami.

Q1: Znacie jakieś domowe sposoby?
Q2: Możecie polecić jakąś skuteczną odżywkę?


Pozdrawiam- Karolcik :bye:
mmaryjka
mmaryjka
  9 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Możecie polecić jakąś skuteczną odżywkę?

herome, ale ona nie jest polecana po zdjęciu tipsów. no i peggy sage jest fenomenalna, wolniej działa niż herome, ale dłużej
Darunia511
Darunia511
  9 czerwca 2011

No własnie, nie nosze tipsów, akryli etc. ale pękają mi paznokcie tylko an wskacujących i kciukach i chciałam spróbować to herome. Gdzie kupie? Tylko internet? Poprosze o foto ktora najlepsza.

mmaryjka
mmaryjka
  9 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdzie kupie?

allegro lub u kosmetyczki. ja kupiłam w sieci danique czy jakoś tak.
używałam herome strong, ta czerwona. jeśli nie masz aż tak tragicznych to bardziej polecam peggy sage, 60parę złotych w douglasie.
pauluss99
pauluss99
  10 czerwca 2011

Z Vipery bardzo dobre odżywki i tanie

Gothiclady
Gothiclady
  10 czerwca 2011

a ja polecam ceramiczny nano utwardzacz z joko :)

Gothiclady
Gothiclady
  10 czerwca 2011

+ ceramiczna kuracja utwardzająca (też joko:))

Gothiclady
Gothiclady
  10 czerwca 2011
Gothiclady
Gothiclady: + ceramiczna kuracja utwardzająca (też joko:))


:zonk:

*aktywna kuracja utwardzająca (wzmacnia i utwardza paznokcie)
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  10 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Q1: Znacie jakieś domowe sposoby?

smaruj/mocz codziennie paznokcie w oleju rycynowym lub ciepłej oliwie z oliwek, po tygodniu zauważysz zmianę na lepsze, a po dwóch będziesz miała wzmocnione paznokcie i najlepiej nie maluj ich przez ten czas lakierami, ani odżywkami w formie lakieru. Ale i tak, żeby paznokcie się całkiem poprawiły to muszą po prostu odrosnąć :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Q2: Możecie polecić jakąś skuteczną odżywkę?

manhattan maximum growth - jak dla mnie najlepsza, ale chyba już wycofana ze sprzedaży w polsce - choć warto poszukać, może jeszcze gdzieś jest :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.