xXxAgusiaNMLxXx
xXxAgusiaNMLxXx
  9 czerwca 2011 (pierwszy post)

Witam, brałam niedawno udział w konkursie (regionalne wyb. miss polski) i wszystkie biorące udział dostałyśmy prostownice GHD od sponsorów m. in salon fryzjerski LH Long Hair - czesali oni gwiazdy w programie "bitwa na głosy". Widzę że to renomowana marka, także podróbek na pewno by nam nie dali więc ta prostownica jest na pewno oryginalna. Wygląda tak jak na tych zdjęciach:

http://www.google.pl/search?q=ghd+purple&hl=pl&client=firefox-a&hs=F1v&rls=org.mozilla:pl:official&prmd=ivnsfd&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=ZEvvTfOjD9DysgaM282wCg&ved=0CDIQsAQ&biw=1280&bih=834

Organizatorzy mówili że są drogie, na necie wyczytałam różne opinie, że jeśli za 600 zł to pewnie podróbka itd.. chciałabym ją sprzedać bo jakiś czas temu dostałam też dobrą prostownicę na urodziny firmy remington więc 2 mi są niepotrzebne... tylko nie wiem teraz za ile może ktoś zna się na tym? Jest nieużywana w zestawie tez torba i klips do włosów, pozdrawiam i dzięki za odp

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 czerwca 2011

nie wiem jak salon ale włosy mają dobre.

Darunia511
Darunia511
  9 czerwca 2011

Mozesz dać namiary na te włosy? Jeżeli mają kolorowe. Bo ja sie daje często nabierać i dostaje syntetyki, albo jakies mieszanki...... a róznicy w cenie nie ma.

pauluss99
pauluss99
  10 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam, brałam niedawno udział w konkursie (regionalne wyb. miss polski) i wszystkie biorące udział dostałyśmy prostownice GHD od sponsorów m. in salon fryzjerski LH Long Hair - czesali oni gwiazdy w programie "bitwa na głosy". Widzę że to renomowana marka, także podróbek na pewno by nam nie dali więc ta prostownica jest na pewno oryginalna. Wygląda tak jak na tych zdjęciach: http://www.google.pl/search?q=ghd+purple&hl=pl&client=firefox-a&hs=F1v&rls=org.mozilla:pl:official&prmd=ivnsfd&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=ZEvvTfOjD9DysgaM282wCg&ved=0CDIQsAQ&biw=1280&bih=834 Organizatorzy mówili że są drogie, na necie wyczytałam różne opinie, że jeśli za 600 zł to pewnie podróbka itd.. chciałabym ją sprzedać bo jakiś czas temu dostałam też dobrą prostownicę na urodziny firmy remington więc 2 mi są niepotrzebne... tylko nie wiem teraz za ile może ktoś zna się na tym? Jest nieużywana w zestawie tez torba i klips do włosów, pozdrawiam i dzięki za odp


To chyba was oszukali mówiąc, że one są aż tak bardzo drogie :lol2:
Przeglądałam na innych stronkach i max 229 zł o 600 nie ma mowy
xXxAgusiaNMLxXx
xXxAgusiaNMLxXx
  10 czerwca 2011

hmm ja właśnie nie znalazłam indentycznej z ceną, jedynie używaną..

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak nie na temat, wybacz, ale czy dziewczyny takie jak Ty osiagają coś w takich wyborach? W sensie mega nienaturalne? Moje pytanie NIE jeste złośliwe.

mega nienaturalne - nie złośliwe, paradoks sam w sobie, jak mówisz A to dopowiedz B :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Owszem te prostownice są drogie ale nie ten model który Ty masz.

podałeś linki do tych drogich, a do mojego nie podałeś, więc odp trochę niewiarygodna, ale dzięki mimo to.
http://www.hairstore.pl/ghd_IV_Styler_profesjonalna_ceramiczna_prostownica_do_wlosow-998.html
chociaż ta moja to 4ka, z tym że fioletowa w kwiatki ;p

Jasmina
Jasmina: BreakMyFall18: dostają prostownicę Trochę kiepsko

zależy na co się kto nastawia :) jak ktoś idzie dla zabawy to cieszy się i z prostownicy :banan:
Darunia511
Darunia511
  10 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mega nienaturalne - nie złośliwe, paradoks sam w sobie, jak mówisz A to dopowiedz B :)

Przepraszam, ale łudzisz się ze jesteś naturalna?
Darunia511
xXxAgusiaNMLxXx
xXxAgusiaNMLxXx
  10 czerwca 2011

dziś nie ma w pełni naturalnych osób, a ja jestem z siebie w pełni zadowolona :) i możesz mi napisać wszystko co najgorsze, ale nie pisz że nie chcesz być złośliwa bo przeczysz sama sobie heh.

SoDope
SoDope
  10 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: podałeś linki do tych drogich, a do mojego nie podałeś, więc odp trochę niewiarygodna, ale dzięki mimo to.

podałAŚ. :ZONK:

Konto usunięte
Konto usunięte: chociaż ta moja to 4ka, z tym że fioletowa w kwiatki ;p

Przeglądnełam całąstrone tej firmy i o Twojej prostownicy nie było ani słowa.
Po prostu jest to wersja firmy profesjonalnej - do domowego użytku i ona nie jest taka droga. Chociaż na allegro do 200 zł - dla mnie to drogo na prostownice pomijając, że w domu nie mam prostownicy bo PO CO mi :ZONK:
NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  10 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a tu Cię zaskoczę - bo robiłam z uczennicami doświadczenia, jeden zestaw poszedł (stary oczywiscie) na badania 'naukowe', włosy były rozjaśniane, farbowane, SPALONE - wszystkie skwierczały jak się paliły co dowodzi o naturalności a smród był nieziemski, ponadto oglądałyśmy włosy pod mikroskopem - włosy WSZYSTKIE mają łuski - włosy syntetyczne ich nie mają. Dodatkowo wszystkie faktycznie są ułożone zgodnie z formułą remy. I trwała też wyszła. Są to stanowczo najlepsze włosy na rynku wiec jak sie nie znasz to nie gadaj głupot.


A wiesz, że istnieją włosy robione z białka które przypominają strukturę włosa naturalnego I właśnie z takiego białka są robione włosy long hair co z tego, że mają łuski to nie jest naturalny włos ścięty z głowy. Włosy naturalne kosztują dużo więcej, wybacz ale chyba firma long hair nie jest fundacja charytatywną i nie sprzedaje 100 g naturalnych włosow za 150 zł. Więc jak sama się nie znasz to stul dziub i tyle
NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  10 czerwca 2011

dla zainteresowanych konto long hair na allegro http://allegro.pl/show_user.php?uid=5295245
Jeśli kogoś interesują opinie na ich temat to na wizazu tego dużo jest. Na bieżąco czytam uczestniczę w wątku o przedłużaniu włosów i każda dziewczyna która zakupiła od nich włosy była niezadowolona. Co z tego, że na początku są ładne, po pierwszym umyciu ich schodzi cały silikon którym są pokryte tylko dlatego żeby się nie plątały i później zaczynają się problemy. Włosy się dredują, końce się rozdwajają i kruszą, poza tym słyszałam też o wypadaniu włosów z taśmy, więc jak ktoś się chce nabrać na byle jakie gówno to proszę bardzo

agoosiaaa
agoosiaaa
  10 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dla zainteresowanych konto long hair na allegro http://allegro.pl/show_user.php?uid=5295245 Jeśli kogoś interesują opinie na ich temat to na wizazu tego dużo jest. Na bieżąco czytam uczestniczę w wątku o przedłużaniu włosów i każda dziewczyna która zakupiła od nich włosy była niezadowolona. Co z tego, że na początku są ładne, po pierwszym umyciu ich schodzi cały silikon którym są pokryte tylko dlatego żeby się nie plątały i później zaczynają się problemy. Włosy się dredują, końce się rozdwajają i kruszą, poza tym słyszałam też o wypadaniu włosów z taśmy, więc jak ktoś się chce nabrać na byle jakie gówno to proszę bardzo

a mozesz napisac z jakiej firmy wlosy polecasz?? :D
mmaryjka
mmaryjka
  10 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a mozesz napisac z jakiej firmy wlosy polecasz?

i ile kosztują takie naturalne, ludzkie włosy?
Jasmina
Jasmina
  10 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zależy na co się kto nastawia :) jak ktoś idzie dla zabawy to cieszy się i z prostownicy

Ale nadal dla mnie to kiepskie jest :mrgreen:
Darunia511
Darunia511
  10 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dziś nie ma w pełni naturalnych osób, a ja jestem z siebie w pełni zadowolona :) i możesz mi napisać wszystko co najgorsze, ale nie pisz że nie chcesz być złośliwa bo przeczysz sama sobie heh.

Głupoty gadasz. Napisałam że nie jest złośliwe, to nie jest. Po prostu myślałam ze w takich pokazach startują dziewczyny z naturalnym kolorem włosów, bez solarium, jedyne uwaga jaka może być złośliwa, to fakt ze spodziewałam się że udział biorą tez bystrzejsze dziewczyny, którym nie trzeba podawać ceny prostownicy bo sa w stanie same sobie poradzić z taką głupotą. Sama nie jestem naturalna, wiec nie było w moim poprzednim pytaniu odrobiny złośliwości, mam ogrom tatuazy, kolczyki, włosy pofarbowane.
SoDope
SoDope
  10 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Po prostu myślałam ze w takich pokazach startują dziewczyny z naturalnym kolorem włosów, bez solarium,

Też mam takie same podejście do takich konkursów.

Zauważyłam, że konkursy typu 'Miss Lubuskiego,Dolnośląska ..' i inne takie 'regionalne' to tam takie dziewczyny są i najgorsze wygrywają takie 'konkursy'. U mnie ostatnio był Miss Południowej Wielkopolski ..

Nawet z daleka się ta dziewczyna ładnie nie prezentuje a z bliska to już nawet się nie wypowiadam


Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.