xXxAgusiaNMLxXx
xXxAgusiaNMLxXx
  9 czerwca 2011 (pierwszy post)

Witam, brałam niedawno udział w konkursie (regionalne wyb. miss polski) i wszystkie biorące udział dostałyśmy prostownice GHD od sponsorów m. in salon fryzjerski LH Long Hair - czesali oni gwiazdy w programie "bitwa na głosy". Widzę że to renomowana marka, także podróbek na pewno by nam nie dali więc ta prostownica jest na pewno oryginalna. Wygląda tak jak na tych zdjęciach:

http://www.google.pl/search?q=ghd+purple&hl=pl&client=firefox-a&hs=F1v&rls=org.mozilla:pl:official&prmd=ivnsfd&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=ZEvvTfOjD9DysgaM282wCg&ved=0CDIQsAQ&biw=1280&bih=834

Organizatorzy mówili że są drogie, na necie wyczytałam różne opinie, że jeśli za 600 zł to pewnie podróbka itd.. chciałabym ją sprzedać bo jakiś czas temu dostałam też dobrą prostownicę na urodziny firmy remington więc 2 mi są niepotrzebne... tylko nie wiem teraz za ile może ktoś zna się na tym? Jest nieużywana w zestawie tez torba i klips do włosów, pozdrawiam i dzięki za odp

vladimir111
Posty: 115 (po ~227 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
vladimir111
  9 czerwca 2011
http://allegro.pl/prostownica-ghd-purple-i1649759254.html#gallery

nie wiem, czy to oryginał, nie znam się :ziober2:
agoosiaaa
agoosiaaa
  9 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam, brałam niedawno udział w konkursie (regionalne wyb. miss polski) i wszystkie biorące udział dostałyśmy prostownice GHD od sponsorów m. in salon fryzjerski LH Long Hair - czesali oni gwiazdy w programie "bitwa na głosy". Widzę że to renomowana marka, także podróbek na pewno by nam nie dali więc ta prostownica jest na pewno oryginalna. Wygląda tak jak na tych zdjęciach: http://www.google.pl/search?q=ghd+purple&hl=pl&client=firefox-a&hs=F1v&rls=org.mozilla:pl:official&prmd=ivnsfd&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=ZEvvTfOjD9DysgaM282wCg&ved=0CDIQsAQ&biw=1280&bih=834 Organizatorzy mówili że są drogie, na necie wyczytałam różne opinie, że jeśli za 600 zł to pewnie podróbka itd.. chciałabym ją sprzedać bo jakiś czas temu dostałam też dobrą prostownicę na urodziny firmy remington więc 2 mi są niepotrzebne... tylko nie wiem teraz za ile może ktoś zna się na tym? Jest nieużywana w zestawie tez torba i klips do włosów, pozdrawiam i dzięki za odp

na necie ceny sa rozne: http://www.google.co.uk/search?hl=&q=ghd+purple&sourceid=navclient-ff&rlz=1B3GGGL_enGB310GB310&ie=UTF-8#hl=en&q=ghd+purple&rlz=1B3GGGL_enGB310GB310&um= 1&ie=UTF-8&tbo=u&tbm=shop&source=og&sa=N&tab=wf&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=41d4d63ef2237ca3&biw=1920&bih=861 (usun spacje)
po prostu zobacz na stronach w jakiej cenie sprzedaja dokladnie ten model co masz.
Darunia511
Darunia511
  9 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam, brałam niedawno udział w konkursie (regionalne wyb. miss polski) i wszystkie biorące udział dostałyśmy prostownice GHD od sponsorów m. in salon fryzjerski LH Long Hair - czesali oni gwiazdy w programie "bitwa na głosy". Widzę że to renomowana marka, także podróbek na pewno by nam nie dali więc ta prostownica jest na pewno oryginalna. Wygląda tak jak na tych zdjęciach:

Tak nie na temat, wybacz, ale czy dziewczyny takie jak Ty osiagają coś w takich wyborach? W sensie mega nienaturalne? Moje pytanie NIE jeste złośliwe.
SoDope
mmaryjka
mmaryjka
  9 czerwca 2011

około 150-170zł.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak nie na temat, wybacz, ale czy dziewczyny takie jak Ty osiagają coś w takich wyborach? W sensie mega nienaturalne? Moje pytanie NIE jeste złośliwe.

no nie widziałaś co napisała? dostają prostownicę :lol:
Jasmina
Jasmina
  9 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dostają prostownicę

Trochę kiepsko :woot:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina: Trochę kiepsko

haha, no.. :D
SoDope
SoDope
  9 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no nie widziałaś co napisała? dostają prostownicę

albo karnety do solarium .. :crylol:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: albo karnety do solarium ..

buahaha :D
SoDope
SoDope
  9 czerwca 2011

Fundatorzy pewnie indywidualnie dobierają nagrody wg potrzeb kandydatek ..

Darunia511
Darunia511
  9 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no nie widziałaś co napisała? dostają prostownicę

Właściwie, to wiele wyjaśnia...
NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  9 czerwca 2011

bwt. jak salon Long Hair jest renomowany to ja kuźwa jestem miss świata. Ich pseudo naturalne włosy które sprzedają na allegro nadają się do podtarcia tyłka a może i to nie.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bwt. jak salon Long Hair jest renomowany to ja kuźwa jestem miss świata. Ich pseudo naturalne włosy które sprzedają na allegro nadają się do podtarcia tyłka a może i to nie.

a tu Cię zaskoczę - bo robiłam z uczennicami doświadczenia, jeden zestaw poszedł (stary oczywiscie) na badania 'naukowe', włosy były rozjaśniane, farbowane, SPALONE - wszystkie skwierczały jak się paliły co dowodzi o naturalności a smród był nieziemski, ponadto oglądałyśmy włosy pod mikroskopem - włosy WSZYSTKIE mają łuski - włosy syntetyczne ich nie mają. Dodatkowo wszystkie faktycznie są ułożone zgodnie z formułą remy. I trwała też wyszła.

Są to stanowczo najlepsze włosy na rynku wiec jak sie nie znasz to nie gadaj głupot.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.