Elph06
Posty: 11095 (po ~87 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Elph06
  7 czerwca 2011 (pierwszy post)

Znajdę jakiś lakier do 10zł biały perłowy o w miarę dobrej jakości? Głównie chodzi o krycie, a jakby był długotrwały, to już w ogóle super.
Może znacie jakieś tanie 'perełki'?
Mama sobie zażyczyła, a że ja większość lakierów dostaję, to nie wiem które warto kupić :ninja:
Najlepiej łatwo dostępny, w Rossmanie albo Naturze.

A.

NieBanujcieGessler
NieBanujcieGessler
  12 czerwca 2011
Prinz
Prinz: Prinz

Jak by nie było, ty już przegrałeś życie - nie dość że ciota, to jeszcze bardzo brzydka ciota (: Zdradź mi sekret, jak zrobić sobie takie chomicze, napompowane policzki jak masz ty - czyżby to było rozepchanie od blowjobów? A może jakiś stan zapalny od sera z penisa?
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  12 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak by nie było, ty już przegrałeś życie - nie dość że ciota, to jeszcze bardzo brzydka ciota (: Zdradź mi sekret, jak zrobić sobie takie chomicze, napompowane policzki jak masz ty - czyżby to było rozepchanie od blowjobów? A może jakiś stan zapalny od sera z penisa?

odezwala sie pieknosc :P
policzki mam od przejadania sie, bo mama mi zalowala, znasz to?

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

NieBanujcieGessler
NieBanujcieGessler
  12 czerwca 2011
Prinz
Prinz: Prinz

Nie tłumacz się nie tłumacz, każdy wie że o jakimkolwiek jedzeniu możesz tylko pomarzyć, bo wiecznie się głodzisz żeby znów się nie rozpaść, bo nie będziesz miał jak drugiego pedzia dupnąć przez brzuszysko :)
A znasz to?
'Przychodzi Prinz na basen i pyta:
- Jaka woda?
- Chu.jowa!
- Super! Będę skakał na dupę.'

'Wchodzi Prinz do baru i nieśmiałym, żeńskim głosikiem pyta:
- A gdzie się wszyscy podziali?
Barman zmierzył go groźnym spojrzeniem i stwierdził zimno:
- Są za barem, tłuką jakiegoś pedała.
A Prinz na to bardzo niskim, męskim głosem:
- Pier.dolisz?!'

Nie, nie mam nic wspólnego z homofobią - do gejów nic nie mam, ale do ciot twojego pokroju, owszem. :] Nie masz cech geja, masz cechy pedała a to dwie różne rzeczy. A o mordzie wspominała nie będę, bo za każdym razem jak na nią patrzę to się śmieję. Puder sobie, pedziu ciemniejszy kup bo wyglądasz jak chomik albinos. :D
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  12 czerwca 2011

@NieBanujcieGessler:
chyba juz wiem skad biora sie stwierdzenia o niedojrzalosci nasttoletnich matek..

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

NieBanujcieGessler
NieBanujcieGessler
  12 czerwca 2011
Prinz
Prinz: Prinz

Ej no, pedzio nie wymiękaj... Na ulicy też się dajesz bić cioteczko? Pomyśl ile wspaniałych penisów możesz jeszcze mieć w swej nadwyrężonej odbytnicy! O, albo- ile jeszcze będziesz potrafił w ustach zmieścić (po coś te policzki w końcu masz)...
NieBanujcieGessler
NieBanujcieGessler
  12 czerwca 2011

Swoją drogą, pedziu - nie ma chyba dla ciebie miejsca na tym Świecie bo skoro spędzasz czas o gadaniu O MNIE, śledzeniu MNIE na portalach społecznościowych itd. Ani kobiety cię nie chcą, ani mężczyźni - bo siedzisz tylko i mnie stalkujesz. :)) Musisz mieć bardzo przykre życie, skoro interesujesz się czyimś.

Gothiclady
Gothiclady
  13 czerwca 2011

to by było na tyle.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.