pauluss99
pauluss99
  6 czerwca 2011 (pierwszy post)

Znacie może kosmetyki z tej firmy. Są dość drogie. Natknęłam się na nie na allegro i zauważyłam że nawet wiele osób je zamawia. Czy są warte swojej ceny? Stosowała może któraś z was je? Nadawałyby się, aby uzupełnić jakoś odchudzanie?


monikamonisia20
monikamonisia20
  6 czerwca 2011
wiesz, ja nie stosowałam tego ale kiedyś czytałam gdzieś na forum jak dziewczyna się wypowaiadała że używa go i jest zadowolona a dodatkowo jak idzie na rower czy biegać to owija ciało folią . nie wiem na ile to prawda
SoDope
SoDope
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

z tego co patrze ... to faktycznie drogie.
podobną wersje masz w firmie Bielenda
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Znacie może kosmetyki z tej firmy. Są dość drogie. Natknęłam się na nie na allegro i zauważyłam że nawet wiele osób je zamawia. Czy są warte swojej ceny? Stosowała może któraś z was je?

drogie drogie, ale skuteczne :)
miałam raz robiony zabieg guam - grzeje jak cholera ;D
Konto usunięte
Konto usunięte: Nadawałyby się, aby uzupełnić jakoś odchudzanie?

tego to ci nie powiem, ale na pewno nadają się do wyszczuplenia poszczególnych partii ciała np. brzuch, uda lub pośladki - o ile stosuje się je często i systematycznie
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.