agoosiaaa
agoosiaaa
  6 czerwca 2011 (pierwszy post)
Hej ho :D

Chodze sobie tak po stronach i czytam rozne rzeczy i tak natknelam sie na pare produktow, ktore mnie zainteresowalo.

1.

Pekajace lakiery


Uzywala ktoras z was? Znacie moze jakies marki dostepne w UK, ktore produkuja cos takiego??

2.

Vichy Capital Soleil SPF 40

''Olejki do opalania zazwyczaj mają niski faktor ochronny.

Ten ma aż 40 SPF.

Ma przyjemną konsystencję, a dzięki Mexorylowi SX-XL świetnie ochroni skórę przed słońcem.

Zamknięty w poręcznym opakowaniu w soczyście pomarańczowym kolorze.

cena: 54 zł ''



Miala ktoras z was z nim wczesniej do czynienia?

3.

Potrzebuje czegos do mycia twarzy, czym moglabym zastapic wode :woot: Bo chwilowo przy kontakcie z woda moja twarz piecze mnie niemilosiernie :/

4.

Szukam kremu koloryzujacego (tinted moisturiser) na lato. Wczesniej uzywalam tego , ale zastanawiam sie nad jakims lepszym. Jakies propozycje? Dobrze byloby, gdyby byl z ochrona uv.

5.
Czyz nie piekny :zakochany:


Pozdrawiam, Agus :D
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Uzywala ktoras z was? Znacie moze jakies marki dostepne w UK, ktore produkuja cos takiego??

Przetestowałam raz. Nawet fajnie to wygląda ale trzeba jeszcze chyba jakimś bezbarwnym na koniec to pokryć bo ten pękający jest taki matowy raczej. Dziś się zastanawiałam czy nie kupić nawet.

Konto usunięte
Konto usunięte: Miala ktoras z was z nim wczesniej do czynienia?

Nie, to chyba jest nowość.

Konto usunięte
Konto usunięte: Potrzebuje czegos do mycia twarzy, czym moglabym zastapic wode Bo chwilowo przy kontakcie z woda moja twarz piecze mnie niemilosiernie :/
Tylko od kranówy? Może zastąp mineralną niegazowaną. Moja siostra jest uczulona na chlor i po każdym myciu jest w czerwonych placach... No ale czym ma się myć?

Konto usunięte
Konto usunięte: Czyz nie piekny

Piękny. Cena pewnie też piękna :) szkoda by mi było go używać :)
Gothiclady
Gothiclady
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Uzywala ktoras z was? Znacie moze jakies marki dostepne w UK, ktore produkuja cos takiego??


moim zdaniem beznadziejnie to wygląda :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Potrzebuje czegos do mycia twarzy, czym moglabym zastapic wode Bo chwilowo przy kontakcie z woda moja twarz piecze mnie niemilosiernie :/


a próbowałaś myć wodą mineralną niegazowaną?
pijana
pijana
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Uzywala ktoras z was?

Tak, używam tego z Golden Rose fioletowego. Trzeba szybko nakładać i cienką warstwę, ale efekt mi się bardzo podoba.
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyz nie piekny

Meega :D
mmaryjka
mmaryjka
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak dluga schnie, czy zle sie rozprowadza?

właśnie schnie ultra szybko przez co strasznie ciężko jest nim malować. sam w sobie jest dość rzadki, ale przy nakrętce zbiera się ten zaschnięty lakier(kiedy malujesz i jest otwarta buteleczka) i to jest strasznie uciążliwe.

Konto usunięte
Konto usunięte: wlasnie mam wode i tonik do skory wrazliwej z LRP, ale wydaje mi sie, ze zostawiaja cos na skorze, no nie wiem, moze przewrazliwiona jestem

tonik właśnie nie powinien nic zostawiać, a woda termalna to już w ogóle. ja właśnie używam lrp, biodermy albo clinique bo nie zostawiają żadnych warstw etc.
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  6 czerwca 2011

Właśnie ostatnio mama przyszła do domu z tym lakierem na paznokciach i bardzo mi się spodobało, niestety te lakiery poszły jak świeże bułeczki, aż dziwne :D

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
agoosiaaa
agoosiaaa
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Przetestowałam raz. Nawet fajnie to wygląda ale trzeba jeszcze chyba jakimś bezbarwnym na koniec to pokryć bo ten pękający jest taki matowy raczej. Dziś się zastanawiałam czy nie kupić nawet.

no czytalam ze trzeba je dodatkowo pokrywac :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko od kranówy? Może zastąp mineralną niegazowaną. Moja siostra jest uczulona na chlor i po każdym myciu jest w czerwonych placach... No ale czym ma się myć?

no ja nawet nie jestem czerwona, tzn jestem, ale nie o to chodzi, chodzi o to okropne pieczenie :nie: moze sproboje z mineralna :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Piękny. Cena pewnie też piękna :) szkoda by mi było go używać :)

no wlasnie mi chyba tez :D

Gothiclady
Gothiclady: moim zdaniem beznadziejnie to wygląda :D

co kto lubi :ziober2:

Gothiclady
Gothiclady: a próbowałaś myć wodą mineralną niegazowaną?

nie wpadalam na ten pomysl, chyba sproboje, w sumie nic nie strace :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, używam tego z Golden Rose fioletowego. Trzeba szybko nakładać i cienką warstwę, ale efekt mi się bardzo podoba.

no wlasnie ten efekt wyglada super, przynajmniej na zdjeciach, w realu jeszcze takowych nie widzialam :D

Konto usunięte
Konto usunięte: właśnie schnie ultra szybko przez co strasznie ciężko jest nim malować. sam w sobie jest dość rzadki, ale przy nakrętce zbiera się ten zaschnięty lakier(kiedy malujesz i jest otwarta buteleczka) i to jest strasznie uciążliwe.

to kurcze szkoda. ale mysle, ze i tak wyproboje :P

Konto usunięte
Konto usunięte: tonik właśnie nie powinien nic zostawiać, a woda termalna to już w ogóle. ja właśnie używam lrp, biodermy albo clinique bo nie zostawiają żadnych warstw etc.

moze ja mam po prostu przewidzenia, bo to nie o to chodzi ze zostawia cos, bo jak dotykam skory to nic nie ma, po prostu inne uczucie niz gdy myje twarz woda, chyba musze sie po prostu przyzwyczaic :woot:

Sylvinka
Sylvinka: Właśnie ostatnio mama przyszła do domu z tym lakierem na paznokciach i bardzo mi się spodobało, niestety te lakiery poszły jak świeże bułeczki, aż dziwne :D

to ukradnij mamie :D
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pekajace lakiery Uzywala ktoras z was?

koleżanak ma isadorę grafitii i calkiem fanie to wygląda - no przynajmniej mi się podoba :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Znacie moze jakies marki dostepne w UK, ktore produkuja cos takiego??

może isadora, opi, china glaze :woot: ale nie jestem pewna :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Potrzebuje czegos do mycia twarzy, czym moglabym zastapic wode Bo chwilowo przy kontakcie z woda moja twarz piecze mnie niemilosiernie :/

może mleczko do demakijażu dla skóry suchej? bo jak cie po myciu buzia piecze to może masz sucha cerę :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Czyz nie piekny http://www.zeberka.pl/img/le/594_2.jpg

aż szkoda użyć :mrgreen:
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
wanttobeloved
wanttobeloved
  6 czerwca 2011

chyba sobie kupie ten lakier. :D

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, używam tego z Golden Rose fioletowego.

a ile on kosztuje? jak w granicach 15zł to się skuszę :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
pijana
pijana
  6 czerwca 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: a ile on kosztuje? jak w granicach 15zł to się skuszę :)

Ja płaciłam 11 :) I koniecznie musi być bezbarwny na wierzchu.
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja płaciłam 11 :) I koniecznie musi być bezbarwny na wierzchu.

dziękuuje :*
to ja jutro ruszam na podbój drogerii :mrgreen:
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
agoosiaaa
agoosiaaa
  7 czerwca 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: może mleczko do demakijażu dla skóry suchej? bo jak cie po myciu buzia piecze to może masz sucha cerę :)

no wlasnie chwilowo jest sucha.
ImaDrug
ImaDrug
  7 czerwca 2011

Jak dla Mnie to ten pekający lakier jest genialny :) mam dwa,kupiłam na allegro bo nie znalazłam go w sklepach :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.