pauluss99
pauluss99
  6 czerwca 2011 (pierwszy post)

Mam wrażliwą skórę. Do twarzy używam peelingu enzymatycznego. Jak często go stosować raz w tygodniu to za dużo? Lepiej rzadziej czy częściej?

Są też peelingi enzymatyczne do ciała? Jeśli tak to nazwa. A jeśli nie to czego używać do takiej skóry

monikamonisia20
monikamonisia20
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam wrażliwą skórę. Do twarzy używam peelingu enzymatycznego. Jak często go stosować raz w tygodniu to za dużo? Lepiej rzadziej czy częściej?

Ja stosuję tak raz na tydzień;)

SoDope
SoDope
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Są też peelingi enzymatyczne do ciała?


zapewne są ale na ciele też masz taką 'wrażliwą' skóre ?
pauluss99
pauluss99
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zapewne są ale na ciele też masz taką 'wrażliwą' skóre ?


Tak mi się wydaje. Wole takie kosmetyki do wrażliwej skóry
SoDope
SoDope
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wole takie kosmetyki do wrażliwej skóry

Skoro tak to powiem Ci szukaj peelingu który ma bardziej formę żelu niżeli 'peelingu' sa takie peelingi. Np ten z Oriflame on ma w nazwie 'scrub' a to nawet do peelingu nie podobne. Żel pół-gesty z drobinkami ..
mmaryjka
mmaryjka
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak często go stosować raz w tygodniu to za dużo? Lepiej rzadziej czy częściej?

zależy czym ci się objawia ta wrażliwość i jaką do tego masz cerę.
ja używam tylko wtedy kiedy potrzebuję. mam suchą skórę i używam kiedy już zaczyna mi się łuszczyć.

Konto usunięte
Konto usunięte: Są też peelingi enzymatyczne do ciała?

są na pewno bo jak chodzę do kosmetyczki to używa właśnie enzymatycznego.
kiedyś kupiłam pupy, był enzymatyczny, ale to było daaawno temu i nie wiem czy jeszcze jest dostępny.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.