Biuna
Biuna
  5 czerwca 2011 (pierwszy post)

w co powinna ubierac sie kobieta w lecie o zaokraglonych ksztaltach ?
Masywnych nogach, pupie, i wystajacym brzuszku ?

bellaragazzaa
bellaragazzaa
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nic mi do tego jak kto wygląda, ale wkurzają mnie ludzie którzy nie szanują swojego zdrowia, mają je jedno. Nieważne, napisałam że mnie smieszy takie określenie bo śmieszy i weź się nie bulwersuj, melise sobie zaparz, czy coś.

Taa, na pewno ktoś kto ma rozmiar 40 czy 42 jest już śmiertelnie chory :DDD
Darunia511
Darunia511
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Taa, na pewno ktoś kto ma rozmiar 40 czy 42 jest już śmiertelnie chory :DDD

Otyłość przyspiesza śmierć, doedukuj się.
I nie był podany konkretny rozmiar wiec sobie nie wymyślaj.
marta0859
marta0859
  6 czerwca 2011

Tak czytam i się mało co herbatą nie zakrztusiłam... To że ktoś ma "pełniejsze kształty" czy tam "lekko zaokrąglone" nie musi oznaczać wcale, że ma nadwagę i że nie szanuje zdrowia. :wtf:
Też mam masywne, umięśnione nogi, większe cycki i kawałek dupy, a ważę 48 kilo. Pewnie to nadwaga, powinnam się leczyć. :zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: w co powinna ubierac sie kobieta w lecie o zaokraglonych ksztaltach ? Masywnych nogach, pupie, i wystajacym brzuszku ?

Normalnie, na lato krótkie spodenki, kiecki a do tego buty na obcasie. Chyba że wolisz dłuższe, wtedy zakrywa nogi, ale na siłę zakrywać bez sensu. I unikaj najlepiej obcisłych bluzek/tunik skoro masz wystający brzuch.
bellaragazzaa
bellaragazzaa
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Otyłość przyspiesza śmierć, doedukuj się.

No, Ty też się "doedukuj"

Konto usunięte
Konto usunięte: I nie był podany konkretny rozmiar wiec sobie nie wymyślaj.

Akurat sobie tego nie wymyślilam lololo
Darunia511
Darunia511
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak czytam i się mało co herbatą nie zakrztusiłam... To że ktoś ma "pełniejsze kształty" czy tam "lekko zaokrąglone" nie musi oznaczać wcale, że ma nadwagę i że nie szanuje zdrowia. Też mam masywne, umięśnione nogi, większe cycki i kawałek dupy, a ważę 48 kilo. Pewnie to nadwaga, powinnam się leczyć.

Tak, masz nadwage, bo ważysz 48 kg... ogarnij się.

Konto usunięte
Konto usunięte: No, Ty też się "doedukuj"

Będziesz mi teraz wmawiać ze otyłość nie niesie za sobą chorób?
Biuna
Biuna
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Darunia511

Stwierdzam,iz te Twoje wszystkie kolczyki przebily Ci na wylot Twoj MOZG o ile kiedylolwiek go mialas.
Jezeli rozmiar 42 nosi osoba OTYLA, To Krzyz Ci na droge Dziecino.! Zajmij sie swoim zdrowiem, bo od tego Obwieszania sie jak choinka na swieta, zakazenia na dupie Ci nawet wyjdzie!
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czy ludzie grubi tak siebie nazywają, bo się oszukują że nie są grubi, tylko 'puszyści' a to jeszcze nie to samo. Zamiast się burzyć lepiej ruszyć dupe i coś ze sobą zrobić, później będzie ryczeć w wieku 40 lat że ma oragnizm jakby miała lat 70.

ano, mi jak ktoś wspomniał, że jestem gruby to ruszyłem tyłek i schudłem. da się, trzeba tylko chcieć :) a ile mniej kombinowania z ciuchami wtedy 'bo to za małe' a 'w tym wygladam grubo'

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  6 czerwca 2011

Przestańcie dyskutować na temat wagi. Dziewczyna zapytała w co się ubierać,
jak nie chcecie poradzić, pomóc, lub nie rozumie pytania - znajdźcie sobie inny wątek.

bellaragazzaa
bellaragazzaa
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Będziesz mi teraz wmawiać ze otyłość nie niesie za sobą chorób?

Ze po pierwsze nie ma takiego słowa,a po drugie kobiety w rozmiarze 42 nie są otyłe.
No a tak nawiasem mówiąc również chuda osoba może wyglądać w ciuchach chvjowo, nie tylko pełniejsza. Nie czaję jak można tak pluć jadem na okrąglejsze osoby Oo
bellaragazzaa
bellaragazzaa
  6 czerwca 2011
http://www.halens.pl/halens/moda_damska/odziez/tuniki/
tu są fajne rzeczy :)
Darunia511
Darunia511
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Stwierdzam,iz te Twoje wszystkie kolczyki przebily Ci na wylot Twoj MOZG o ile kiedylolwiek go mialas. Jezeli rozmiar 42 nosi osoba OTYLA, To Krzyz Ci na droge Dziecino.! Zajmij sie swoim zdrowiem, bo od tego Obwieszania sie jak choinka na swieta, zakazenia na dupie Ci nawet wyjdzie!

Widzisz, interesuję sie własnym zdrowiem, zakażenie mi nie groźne :* Przy nadwadze pewnie zaraz gangrena...
Biuna
Biuna
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Widzisz, interesuję sie własnym zdrowiem, zakażenie mi nie groźne :* Przy nadwadze pewnie zaraz gangrena...


Nie mam nadwagi Złotko.
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Darunia511: Widzisz, interesuję sie własnym zdrowiem, zakażenie mi nie groźne :* Przy nadwadze pewnie zaraz gangrena...Nie mam nadwagi Złotko.

dodaj zdjęcie, bo ci nie uwierzy :and: i stwierdzi, że masz obszerniejsze pewne części ciała, bo jesz mięso, nabiał i inne produkty pochodzenia zwierzęcego i cie jeszcze zwymyśla od morderców zwierząt, bo masz pędzle do makijażu z wiewiórki, kozy czy innej tchórzofretki... :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: w co powinna ubierac sie kobieta w lecie o zaokraglonych ksztaltach ? Masywnych nogach, pupie,

wg. mnie nie powinnaś nosić kolorowych legginsów - moim zdanie ubranie leginsów i tuniki w takim wypadku wyglkąda niezbyt estetycznie

Konto usunięte
Konto usunięte: i wystajacym brzuszku ?

kup bieliznę wyszczupaljącą :tak:
eksponuj biust, ubieraj sweterki, które nie będą cię w tym miejscu opinały, a będa luźniejsze
;*
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Biuna
Biuna
  6 czerwca 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: wg. mnie nie powinnaś nosić kolorowych legginsów - moim zdanie ubranie leginsów i tuniki w takim wypadku wyglkąda niezbyt estetycznie

Kurcze, a chcialam sobie kupic czarne dl. leginsy i jakas tuniko-sukienke:and:
Biuna
Biuna
  6 czerwca 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: dodaj zdjęcie, bo ci nie uwierzy i stwierdzi, że masz obszerniejsze pewne części ciała, bo jesz mięso, nabiał i inne produkty pochodzenia zwierzęcego i cie jeszcze zwymyśla od morderców zwierząt, bo masz pędzle do makijażu z wiewiórki, kozy czy innej tchórzofretki...


Nie bede dodawac zdjecia tylko po to , by ktos stwierdzil , ze jestem gruba czy chuda. Nie obchodzi mnie JEJ zdanie, ktore dla mnie, jak JEJ wypowiedzi sa g*wno warte i mijaja sie z prawda.
Jak to ONA napisala ze leje z tego jak ktos mowi o PUSZYSTOSCI, ja LEJE z JEJ poronionych pogladow ze ' nie jem mieska ' biedne zwierzatko, oh , ah.
dRAMAT JAK sto piecdziesiat. :zonk:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.