Biuna
Biuna
  5 czerwca 2011 (pierwszy post)

w co powinna ubierac sie kobieta w lecie o zaokraglonych ksztaltach ?
Masywnych nogach, pupie, i wystajacym brzuszku ?

machu221
machu221
  5 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w co powinna ubierac sie kobieta w lecie o zaokraglonych ksztaltach ? Masywnych nogach, pupie, i wystajacym brzuszku ?


z pewnością nie w coś co kończy się na pępku , i do tego obcisłe spodnie i mamy efekt wylania się tłuszczu na boki :D
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  5 czerwca 2011

tuniki znaki

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Darunia511
Darunia511
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w co powinna ubierac sie kobieta w lecie o zaokraglonych ksztaltach ? Masywnych nogach, pupie, i wystajacym brzuszku ?

Czyli gruba. Byle w dobranym rozmiarze.
91kasia
91kasia
  6 czerwca 2011

Sukienki odcinane pod biustem
Tuniki (zwiewne)

machu221
machu221
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli gruba.


:D:D albo wypasiona :D
Darunia511
Darunia511
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: :D:D albo wypasiona :D

leje z tego 'puszysta', 'zaokrąglona'
Biuna
Biuna
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: leje z tego 'puszysta', 'zaokrąglona'


co w tym smiesznego ?
Lac to mozna z Twojego parszywego ryja :ziew:
adra1992
adra1992
  6 czerwca 2011

Tuniki, kiecki - najlepiej w duze, 'pogmatwane' wzorki (tuszuja nierównosci :P )

Nigdy za malych ubran.

Jak masz dosc duzy biust, mozesz go delikatnie wyeksponowac dekoldem i wisiorkiem, zeby zwracal uwage bardziej niz brzuch.

Nogi ciezko jest zatuszowac w lecie. Obcasiki sie nadaja do wydluzenia.

No i unikac 'uciec ciala', Czyli warstw. np. koszulka, bolerko, kiecka mini, pasek i kozaczki czy tez podkolanowki. Raczej powinno byc wszytsko jednolite, dobrze razem laczace sie w calosc.

Powinno sie unikac swiecaco blyszczacych spodni czy tez koszulek (chyba ze tylko na biuscie) bo nie dosc ze zwraca uwage na te czesci ciala ktore chcemy ukryc to rowniez wizualnie je powieksza.

Tyle z tego co mi wiadomo.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: leje z tego 'puszysta', 'zaokrąglona'

ja rowniez :rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Gothiclady
Gothiclady
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co w tym smiesznego ? Lac to mozna z Twojego parszywego ryja


może grzeczniej?
Darunia511
Darunia511
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co w tym smiesznego ? Lac to mozna z Twojego parszywego ryja

To, ze u Ciebie w domu mówią 'ryj' nie oznacza, ze musisz to wynosić do ludzi i tak nazywać ich buzie.
A to jest śmieszne, ze puszysta to może być bita śmietana lub moj koc, a człowiek może być gruby, otyły, z nadwagą.
Darunia511
Darunia511
  6 czerwca 2011
Prinz
Prinz: ja rowniez

Nie wiem czy ludzie grubi tak siebie nazywają, bo się oszukują że nie są grubi, tylko 'puszyści' a to jeszcze nie to samo. Zamiast się burzyć lepiej ruszyć dupe i coś ze sobą zrobić, później będzie ryczeć w wieku 40 lat że ma oragnizm jakby miała lat 70.
bellaragazzaa
bellaragazzaa
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czy ludzie grubi tak siebie nazywają, bo się oszukują że nie są grubi, tylko 'puszyści' a to jeszcze nie to samo. Zamiast się burzyć lepiej ruszyć dupe i coś ze sobą zrobić, później będzie ryczeć w wieku 40 lat że ma oragnizm jakby miała lat 70.

A co Ci do tego jak kto wygląda? Masz jakiś problem z tym? Pytała się o ubrania a nie o to czy i jak ma schudnąc, ja piedole :zonk: nie każdy lubi wieszaki i nie każdy chce tak wyglądac
Darunia511
Darunia511
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A co Ci do tego jak kto wygląda? Masz jakiś problem z tym? Pytała się o ubrania a nie o to czy i jak ma schudnąc, ja piedole nie każdy lubi wieszaki i nie każdy chce tak wyglądac

Nic mi do tego jak kto wygląda, ale wkurzają mnie ludzie którzy nie szanują swojego zdrowia, mają je jedno. Nieważne, napisałam że mnie smieszy takie określenie bo śmieszy i weź się nie bulwersuj, melise sobie zaparz, czy coś.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.