coIor
coIor
  5 czerwca 2011 (pierwszy post)
witajcie :)

jako, że niedługo lecą na krótkie wakacje, trzeba by było w końcu przejść się do drogeriach i kupić potrzebne rzeczy :D
konkretnie chodzi mi o podkład i o płyn do demakijażu i może trochę o tonik :DD ostatnim tonikiem moim był z Ziaji ogórkowy i był dobry, ale chciałabym czegoś nowego.

* jaki polecacie lekki podkład na lato ? od razu zaznacza, że MF odpada totalnie, nie lubię tej firmy.
* a teraz płyn - chciałabym jakoś w miarę tani, ale też odpowiedni dla osób noszących soczewki kontaktowe. czy z Ziaji ten dwufazowy będzie odpowiedni ?
* tonik. jaki jest dobry i ma w miarę przyzwoitą cenę ?

miłej niedzieli :)
adra1992
adra1992
  5 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: podkład

Ja lubie Meybelline - superstay silky
coIor
coIor
  5 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Meybelline - superstay silky

a jest dostepny w Polsce ? :)
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  5 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: * a teraz płyn - chciałabym jakoś w miarę tani, ale też odpowiedni dla osób noszących soczewki kontaktowe. czy z Ziaji ten dwufazowy będzie odpowiedni ?

Tak.

[znaaaki]...
adra1992
adra1992
  5 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a jest dostepny w Polsce ? :)

Tak. Kupilam w Polsce ostatniego lata.
Tak wyglada: (podklad i pseudo kremik :D )
madzia2143
madzia2143
  5 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: * jaki polecacie lekki podkład na lato ? od razu zaznacza, że MF odpada totalnie, nie lubię tej firmy.

jeśli lekki to Maybelline New Affiniotone. Nie czuć go w ogóle na skórze i wtapia się w naturalny kolor ; )

Konto usunięte
Konto usunięte: * a teraz płyn - chciałabym jakoś w miarę tani, ale też odpowiedni dla osób noszących soczewki kontaktowe. czy z Ziaji ten dwufazowy będzie odpowiedni ?

tak

Konto usunięte
Konto usunięte: * tonik. jaki jest dobry i ma w miarę przyzwoitą cenę ?

aktualnie tez mam ten ogórkowy więc Ci nie doradzę.
Jasmina
Jasmina
  5 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: * jaki polecacie lekki podkład na lato ? od razu zaznacza, że MF odpada totalnie, nie lubię tej firmy.

Maybelline Affinitone :tak:
Kasiulka05
Posty: 4749 (po ~85 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Kasiulka05
  5 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: * jaki polecacie lekki podkład na lato ? od razu zaznacza, że MF odpada totalnie, nie lubię tej firmy.

Bourjois, 10 Hours Sleep Effect.
.
.jedyne co możesz zrobić teraz to jarać się moją zajebistością.
.
BillieJean58
BillieJean58
  5 czerwca 2011
Jasmina
Jasmina: Maybelline Affinitone

TAK TAK TAK. polecam tez bardzo, niedawno kupiłam jest cudowny.

A co do SuperStay Silky wogóle nie polecam miałam go raz i w polowie opakowania wyrzucilam pomaranczowy zle sie rozciera i w ogóle beznadzieja. dlugo by wymieniac wady.
adra1992
adra1992
  5 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A co do SuperStay Silky wogóle nie polecam miałam go raz i w polowie opakowania wyrzucilam pomaranczowy zle sie rozciera i w ogóle beznadzieja. dlugo by wymieniac wady.

Mi sie nie rozcieral, wrecz przeciwnie, jest to jedyny podklad ktory umiem rozprowadzic rowno a i odcien idealnie spasowal do mojej cery (nie widac ze mam tapete).
Byc moze kwestia gustu.
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  5 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: * jaki polecacie lekki podkład na lato ? od razu zaznacza, że MF odpada totalnie, nie lubię tej firmy.

Dream Satin Liquid z maybelline albo Healthy Mix Bourjois. Są lekkie i moim zdaniem na lato idealne.

Konto usunięte
Konto usunięte: * a teraz płyn - chciałabym jakoś w miarę tani, ale też odpowiedni dla osób noszących soczewki kontaktowe. czy z Ziaji ten dwufazowy będzie odpowiedni ?

Ja bym radziła płyn micelarny np. z AA.

Konto usunięte
Konto usunięte: * tonik. jaki jest dobry i ma w miarę przyzwoitą cenę ?

A jaką masz cerę? :)
wanttobeloved
wanttobeloved
  5 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: * jaki polecacie lekki podkład na lato ? od razu zaznacza, że MF odpada totalnie, nie lubię tej firmy.

ja wcale nie używam :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: * tonik. jaki jest dobry i ma w miarę przyzwoitą cenę ?

tonik z AA.
marta0859
marta0859
  5 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: * jaki polecacie lekki podkład na lato ? od razu zaznacza, że MF odpada totalnie, nie lubię tej firmy.

na lato najlepiej żaden, wszystko spływa bez wyjątku.
ale jak musisz to vichy normateint jest taki w sam raz.
Darunia511
Darunia511
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: * a teraz płyn - chciałabym jakoś w miarę tani, ale też odpowiedni dla osób noszących soczewki kontaktowe. czy z Ziaji ten dwufazowy będzie odpowiedni ?

Albo ten dwufazowy, albo tez zwykły sa dla osób z soczewkami, teraz nie pamietam.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.