mmaryjka
mmaryjka
  2 czerwca 2011 (pierwszy post)

cześć!
każda z nas ma swoje ulubione marki i poszczególne kosmetyki. podzielmy się tymi, które wg naszych indywidualnych gustów są najlepsze i dlaczego.

czyli 10 kosmetyków, nieważne czy będą to produkty do makijaży czy do pielęgnacji i dlaczego one, a nie inne. do dzieła!

mmaryjka
mmaryjka
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a widzialas nowe masla do ciala z bodyshopu? sa podzielone na dwa - jedna czesc nawilzajaca normalnie, a druga na supersuche miejsca, tak wygladaja:

ooo, nie widziałam. ostatnio nie byłam, ale muszę się przejść bo skończył mi się żel pod prysznic. ciekawe, a wiesz czy mają takie same zapachy czy jakieś inne niż do tej pory?

Konto usunięte
Konto usunięte: jak mi sie skonczy szampon w kostce i bede skladac wtedy zamowienie to moze zamowie, bo jak do tej pory to wszystko, co zamowilam bylo super

ja się obkupiłam jak byłam w londynie. teraz mam jechać do berlina, ale kurde tam to jest zdzierstwo jeśli chodzi o ceny. minimum 10zł drożej
agoosiaaa
agoosiaaa
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ooo, nie widziałam. ostatnio nie byłam, ale muszę się przejść bo skończył mi się żel pod prysznic. ciekawe, a wiesz czy mają takie same zapachy czy jakieś inne niż do tej pory?

z tego co widze tu: http://www.thebodyshop.co.uk/_en/_gb/catalog/list.aspx?CategoryCode=C_BathBody_BodyButterDuo&ParentCatCode=C_BathBody
to chyba sa troche inne :woot: no poza wanillia, bo ona normalnie jest, ale np tego fioletowego i rozowego (jesli chodzi o zapachy) to chyba wczesniej nie widzialam :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: ja się obkupiłam jak byłam w londynie. teraz mam jechać do berlina, ale kurde tam to jest zdzierstwo jeśli chodzi o ceny. minimum 10zł drożej

kurcze, wychodzi na to ze wyspy najtansze i europejczycy spoza wysp zawyzaja ceny niewiadomo dlaczego :ninja:
mmaryjka
mmaryjka
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no poza wanillia, bo ona normalnie jest

w polsce nie ma chyba

Konto usunięte
Konto usunięte: kurcze, wychodzi na to ze wyspy najtansze i europejczycy spoza wysp zawyzaja ceny niewiadomo dlaczego

funt teraz słabo stoi
agoosiaaa
agoosiaaa
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w polsce nie ma chyba

teraz sie patrze na strone i tez nie ma, ja chyba mam przewidzenia jakies :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: funt teraz słabo stoi

juz od dobrych dwoch lat... no ale dopoki nie lece do polski, to mi bez roznicy :)
mmaryjka
mmaryjka
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: teraz sie patrze na strone i tez nie ma, ja chyba mam przewidzenia jakies

kurdeeeeee, przez ciebie nabrałam chęć na ten duo waniliowy:and:

Konto usunięte
Konto usunięte: juz od dobrych dwoch lat... no ale dopoki nie lece do polski, to mi bez roznicy

mi to też pasuje;d
agoosiaaa
agoosiaaa
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mi to też pasuje;d

no masz wiecej za mniej :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: kurdeeeeee, przez ciebie nabrałam chęć na ten duo waniliowy

to czas sie wybrac do sklepu :lol2:
mmaryjka
mmaryjka
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to czas sie wybrac do sklepu

mam jeszcze minimum 1/2 mango i kupiłam jagodę bo była promocja po 35zł to nie mogłam przejść obok tego obojętnie. nawet nie pamiętam gdzie ją odłożyłam.
przejdę się dzisiaj, bo i tak muszę iść po soczewki
agoosiaaa
agoosiaaa
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mam jeszcze minimum 1/2 mango i kupiłam jagodę bo była promocja po 35zł to nie mogłam przejść obok tego obojętnie. nawet nie pamiętam gdzie ją odłożyłam. przejdę się dzisiaj, bo i tak muszę iść po soczewki

no ja mam wlasnie pol wisni i tez cala jagode kupiona za polowe ceny jakos w zeszlym miesiacu :woot: az zal mi jest nie kupic czegos, jak widze, ze tanio :rotfl: kupilam ostatnio maske do wlosow, chyba kokosowa ale pewna nie jestem i za cholere znalezc nie moge, wyparowala :and:
mmaryjka
mmaryjka
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: az zal mi jest nie kupic czegos, jak widze, ze tanio

mam to samo, dlatego nie mogę chodzić na promocje/przeceny;d
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mam to samo, dlatego nie mogę chodzić na promocje/przeceny;d

ja tez nie, widze obnizona cene produktu ktory chcialem kupic wczesniej to mnie trzesie i musze kupic:(

kasę mi odetną to sie skonczy :lol:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

agoosiaaa
agoosiaaa
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mam to samo, dlatego nie mogę chodzić na promocje/przeceny;d

tez sie powstrzymuje, mam szafki zawalone kosmetykami itp... w ogole ostatnio w bootsie byla promocja na produkty do wlosow - kup dwa, trzeci dostaniesz gratis i wykupilam chyba z 12 odzywek i masek :ninja: tak samo teraz jest takie cos na kremy do twarzy i ogolnie do pielegnacji ciala, to wykupilam sobie zapas kremow i plynu miclearnego na nastepne pol roku :ninja:
masakra :ninja:
mmaryjka
mmaryjka
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w ogole ostatnio w bootsie byla promocja na produkty do wlosow - kup dwa, trzeci dostaniesz gratis i wykupilam chyba z 12 odzywek i masek

w ogóle to bootsa powinni zakazać! ale marzę żeby przyjechał do polski, aczkolwiek w takiej formie jak w uk, a nie tak jak tk maxx, masakra
agoosiaaa
agoosiaaa
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w ogóle to bootsa powinni zakazać!

no przynajmniej dla mnie :lol2:
najgorzej, ze jestem w nim codziennie, bo sobie i chlopakowi lunch tam kupuje, wiec jeszcze gorzej, bo jestem z wszystkim na biezaco :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: ale marzę żeby przyjechał do polski, aczkolwiek w takiej formie jak w uk, a nie tak jak tk maxx, masakra

a co zmienili w tk maxxie??
mmaryjka
mmaryjka
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: najgorzej, ze jestem w nim codziennie, bo sobie i chlopakowi lunch tam kupuje, wiec jeszcze gorzej, bo jestem z wszystkim na biezaco

`to tak jak ja kiedy mieszkałam niedaleko złotych tarasów. codziennie do eko sklepu i przy okazji runda po zarze, sephorze i paru innych sklepach

Konto usunięte
Konto usunięte: a co zmienili w tk maxxie?

jest beznadziejny w porównaniu z tymi w uk. szmaty jak z lumpeksu albo i gorsze
agoosiaaa
agoosiaaa
  3 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jest beznadziejny w porównaniu z tymi w uk. szmaty jak z lumpeksu albo i gorsze

ech, zawsze musza cos spieprzyc po drodze :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: `to tak jak ja kiedy mieszkałam niedaleko złotych tarasów. codziennie do eko sklepu i przy okazji runda po zarze, sephorze i paru innych sklepach

i portfel pusty :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.