Martittaaaaa
Martittaaaaa
  1 czerwca 2011 (pierwszy post)

Cześć! Chciałabym Was się dziś spytać, drogie kobietki, jak dbacie o nogi, żeby się prezentowały ładnie w szortach, spónicach i sukienkach.
Depilujecie maszynką, depilatorem, woskiem?
Czy opalacie je naturalnie, w solarium, czy stosujecie samoopalacze, kremy koloryzujące albo balsamy brązujące?
Używacie olejków, nabłyszczaczy do nóg?
Jeśli tak, to jakich?
A może nie pokazujecie nóg wcale, nawet w upały? :ziober2:

Pozdrawiam i miłego, upalnego dnia życzę ;)

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  1 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałabym Was się dziś spytać, drogie kobietki, jak dbacie o nogi, żeby się prezentowały ładnie w szortach, spónicach i sukienkach.

Depiluję, najczęściej maszynką jak do tej pory, ale zamierzam przerzucić się na jakiś wosk lub krem do depilacji. I przydałoby się je też trochę opalić, może zainwestuję w balsam brązujący albo poopalam się, chociaż nie wiem, czy znajdę czas na opalanie w moim przepracowanym harmonogramie :D

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Darunia511
Darunia511
  1 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć! Chciałabym Was się dziś spytać, drogie kobietki, jak dbacie o nogi, żeby się prezentowały ładnie w szortach, spónicach i sukienkach. Depilujecie maszynką, depilatorem, woskiem? Czy opalacie je naturalnie, w solarium, czy stosujecie samoopalacze, kremy koloryzujące albo balsamy brązujące? Używacie olejków, nabłyszczaczy do nóg? Jeśli tak, to jakich? A może nie pokazujecie nóg wcale, nawet w upały?

depilatorem jak mi się zachce, aczkolwiek to zimą, latem maszynka, po lecie chce sie przerzucić na wosk. Żeby ładnie wyglądały to je tatuuje :ziober2: a nie opalam się bo to niszczy tatuaże, uzywam filtrów, +50.
A z olejków jedynie dla dzieci bambino, albo taki z Avonu dwufazowy w spreju.
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  1 czerwca 2011
Prinz
Prinz: wszystkiego naj, dziecięcej cery :D

Dzięki i wzajemnie ;)

Już mamusia zadzwoniła do mnie z życzeniami :rotfl:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Tu się to trochę wyklucza, ale naturalność to przede wszystkim w malowaniu się. O włosach nie było tu mowy :D

Aj tam, aj tam... A niby to kobiety są niezdecydowane :mrgreen:
voiceontheradio
voiceontheradio
  1 czerwca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Zapamiętaj sobie hasło mmaryjki

TO BYŁA IRONIA.

o jezus maria.

:zonk:

___________

plastry, maszynka bo depilatora znieść nie mogę.
nie używam nabłyszczaczy ani żadnych brązujących środków.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  2 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: TO BYŁA IRONIA.

wreszcie ktos zauwazyl :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

mmaryjka
mmaryjka
  2 czerwca 2011

no i alleluja!

Hana25
Hana25
  2 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Depilujecie maszynką, depilatorem, woskiem?

Depilatorem

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy opalacie je naturalnie, w solarium, czy stosujecie samoopalacze, kremy koloryzujące albo balsamy brązujące?

Nie podoba mi się opalenizna dlatego nie zażywam kąpieli słonecznych ani kremów i nie korzystam z solarium

Konto usunięte
Konto usunięte: Używacie olejków, nabłyszczaczy do nóg?

jeśli znajdę gdzieś balsam perłowy a nie z drobinkami i brokatem to zacznę, a tak to zwykły balsam

Konto usunięte
Konto usunięte: A może nie pokazujecie nóg wcale, nawet w upały?

nie no muszę chociaż kostki :)
Tricia
Tricia
  2 czerwca 2011

Depiluję wyłącznie maszynką, nie oapalam się wcale, więc używam rajstop w sprayu



albo masła waniliowego z drobinkami z douglasa i oczywiście filtr 50 na całe ciało. :)

Patrishia
Patrishia
  2 czerwca 2011
Tricia
Tricia: rajstop w sprayu

Wytyfy!
Jak to działa?:D :gógluje:
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  2 czerwca 2011
Tricia
Tricia: Depiluję wyłącznie maszynką, nie oapalam się wcale, więc używam rajstop w sprayu

Ja użyłam tego ze dwa razy.

Patrishia
Patrishia: Wytyfy! Jak to działa?:D :gógluje:

Jak chcesz zobaczyć efekt to mam tym nogi spryskane na zdjęciu z wesela na profilu.

Prinz
Prinz: wreszcie ktos zauwazyl :D

Ja myślałam, że wszyscy załapali :woot:
styka51
styka51
  2 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Depilujecie maszynką, depilatorem, woskiem?

Maszyną :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy opalacie je naturalnie, w solarium, czy stosujecie samoopalacze, kremy koloryzujące albo balsamy brązujące?

Naturalnie opalam.

Konto usunięte
Konto usunięte: Używacie olejków, nabłyszczaczy do nóg?

Zazwyczaj używam tego, tylko trzeba uważać by nie przesadzić z ilością ;p :
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  2 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no i alleluja!

nie obrażaj moich uczuć religijnych!

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja myślałam, że wszyscy załapali

no niestety nie wszyscy :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Już mamusia zadzwoniła do mnie z życzeniami

do mnie tez, zapytalem co mi przywiezie z Niemiec :rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

malami81
malami81
  2 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Depilujecie maszynką, depilatorem, woskiem?

pastą cukrową / ewentualnie maszynką

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy opalacie je naturalnie, w solarium, czy stosujecie samoopalacze, kremy koloryzujące albo balsamy brązujące?

raczej naturalnie

Konto usunięte
Konto usunięte: Używacie olejków, nabłyszczaczy do nóg?

- po każdej kąpieli używam balsamu albo masła - żeby skóra była dobrze nawilżona
- dodatkowo olejku z NUXE z drobinkami - są bardzo delikatne (to nie jakiś tani brokat)

Konto usunięte
Konto usunięte: A może nie pokazujecie nóg wcale, nawet w upały?

pokazuję, mimo że mam chude nogi
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  2 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Depilujecie maszynką, depilatorem, woskiem? Czy opalacie je naturalnie, w solarium, czy stosujecie samoopalacze, kremy koloryzujące albo balsamy brązujące? Używacie olejków, nabłyszczaczy do nóg? Jeśli tak, to jakich?

depilator, a potem maszynka, niestety mam tak ciemne i grube włosy na nogach, że po samej maszynce mam czarne kropki na nogach
naturalnie + jakieś samoopalacze ostatnio
nie :)
używam tylko balsamu nawilżającego od czasu do czasu
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Sensi
Sensi
  4 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Depilujecie maszynką, depilatorem, woskiem?
Gdybym ja na to miała czas. :nie: Poza tym mam na tyle jasne włoski, że ich nie widać. Mogę chodzić na spokojnie w spódniczkach, szortach.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy opalacie je naturalnie, w solarium, czy stosujecie samoopalacze, kremy koloryzujące albo balsamy brązujące?
Od tego roku postanowiłam i wiem, że tego dotrzymam (jako jednej rzeczy, którą sobie obiecuję), że nie będę się opalać. W ogóle.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.