Martittaaaaa
Martittaaaaa
  1 czerwca 2011 (pierwszy post)

Cześć! Chciałabym Was się dziś spytać, drogie kobietki, jak dbacie o nogi, żeby się prezentowały ładnie w szortach, spónicach i sukienkach.
Depilujecie maszynką, depilatorem, woskiem?
Czy opalacie je naturalnie, w solarium, czy stosujecie samoopalacze, kremy koloryzujące albo balsamy brązujące?
Używacie olejków, nabłyszczaczy do nóg?
Jeśli tak, to jakich?
A może nie pokazujecie nóg wcale, nawet w upały? :ziober2:

Pozdrawiam i miłego, upalnego dnia życzę ;)

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 czerwca 2011

Najbardziej mnie śmieszy jak dziewczyna goli nogi do kolan :rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  1 czerwca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Najbardziej mnie śmieszy jak dziewczyna goli nogi do kolan

A mnie to wystarcza - nie mam włosów na udach :jezyk:
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  1 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mam bardzo jasną .. XDDD odpowiednik 'biała' XDDDD

A wymienić go nie możesz?

Konto usunięte
Konto usunięte: ah dziękuje:* Ty też :)

dzięki :)

Prinz
Prinz: wczoraj była parówa a teraz po kostki wody na dworze, bedzie fajne powietrze pozniej :) no i chyba wezme sie za zmywanie, w chlodzie bedzie lepiej :P

U mnie nie zapowiadają burz jak na razie. Zobaczymy bo przydała by się :)
To bierz się za robotę ;)

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Najbardziej mnie śmieszy jak dziewczyna goli nogi do kolan

Czemu? Nieraz te włoski są bardzo delikatne,jasne i dodają uroku :) A te na rękach też powinno się golić Twoim zdaniem?
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  1 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: U mnie nie zapowiadają burz jak na razie. Zobaczymy bo przydała by się :)

ja lubię nawet, ale jak siedzę w domu, kiedys sie odyebalem, fryzurka wszystko etc, a tu jeb, burza i wszystko splynelo :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: To bierz się za robotę ;)

pozniej :P a ty co robisz? na fotce się mamuśka obijasz!

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  1 czerwca 2011
Prinz
Prinz: ja lubię nawet, ale jak siedzę w domu, kiedys sie odyebalem, fryzurka wszystko etc, a tu jeb, burza i wszystko splynelo

Hahahahha :rotfl: I był zmokły kogucik :ziober2:

Prinz
Prinz: pozniej :P a ty co robisz? na fotce się mamuśka obijasz!

No, wysmarowałam się samoopalaczem i siedzę. Mały śpi, obiad z wczoraj jest to nie mam co robić :) jak wstanie to idziemy na jakiś festyn z okazji Dnia Dziecka :)
mmaryjka
mmaryjka
  1 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Depilujecie maszynką, depilatorem, woskiem?

woskiem/pastą. DO KOLAN:zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: Używacie olejków, nabłyszczaczy do nóg?

używam kremu nawilżającego vichy lub masła z body shopu.
mam jeden olejek nuxe, ale raczej nie używam. jest fajny bo ma w sobie drobinki, ale bardzo delikatne i subtelne.

Konto usunięte
Konto usunięte: A może nie pokazujecie nóg wcale, nawet w upały?

pokazuję bo nie będę się gotowała w długich spodniach w taką pogodę, aczkolwiek też w granicach normy.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  1 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Hahahahha I był zmokły kogucik

wściekły kogucik :D

Konto usunięte
Konto usunięte: No, wysmarowałam się samoopalaczem i siedzę. Mały śpi, obiad z wczoraj jest to nie mam co robić :) jak wstanie to idziemy na jakiś festyn z okazji Dnia Dziecka :)

czyli siedzisz i pachniesz :D ja dzis zrobilem rybe w sosie smietanowo-koperkowym z brokulami, kalafiorem, cebula i papryka. jestem sam to zazwyczaj robie na dwa dni obiad, codziennie nie chce mi sie przy garach stać
aaa to dzis dzien dziecka ;o

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  1 czerwca 2011
Prinz
Prinz: czyli siedzisz i pachniesz :D

O dziwo tak. Samoopalacze z reguły śmierdzą ale kupiłam taki w piance z Daxa i nawet nieźle pachnie :)

Prinz
Prinz: a dzis zrobilem rybe w sosie smietanowo-koperkowym z brokulami, kalafiorem, cebula i papryka. jestem sam to zazwyczaj robie na dwa dni obiad, codziennie nie chce mi sie przy garach stać

Mi też codziennie się tak nie chce. Mmm... to smaczne musi być :)

Prinz
Prinz: aaa to dzis dzien dziecka ;o

Tak. Życzeń nie dostałeś? :rotfl:
Patrishia
Patrishia
  1 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Depilujecie maszynką, depilatorem, woskiem?

Maszynka. Naczytałam się o wrastających włoskach po depilatorze i się boję już kupować:[

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy opalacie je naturalnie, w solarium, czy stosujecie samoopalacze, kremy koloryzujące albo balsamy brązujące?

Nie mam zamiaru niszczyć mojej jasnej karnacji.

Konto usunięte
Konto usunięte: Używacie olejków, nabłyszczaczy do nóg?

Używam oliwki po prysznicu, o tę, jest fajna ^^
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A mnie to wystarcza - nie mam włosów na udach

Pff masz, tylko nikt Cię jeszcze za to nie zyebał :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czemu? Nieraz te włoski są bardzo delikatne,jasne i dodają uroku :) A te na rękach też powinno się golić Twoim zdaniem?

Wątpię, że są delikatne. Ręce mogą zostać chociaż niektóre z was też golą.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  1 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: O dziwo tak. Samoopalacze z reguły śmierdzą ale kupiłam taki w piance z Daxa i nawet nieźle pachnie :)

ja kiedys kupilem jakis tanszy opalacz, na drugi dzien bylem zolty i mam uraz :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Mi też codziennie się tak nie chce. Mmm... to smaczne musi być :)

no mi wlasnie codziennie sie nie widzi wymyslac co znow zrobic, wiec robie wiecej, jest na dwa dni, talerz do mikrofali i drugi dzien mam z glowy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak. Życzeń nie dostałeś?

no nie ;CC

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Patrishia
Patrishia
  1 czerwca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Wątpię, że są delikatne. Ręce mogą zostać chociaż niektóre z was też golą.

Ty jakiś dziwny jesteś :woot:
Jeszcze jakieś życzenia jaśnie panie, by nie dostać "zyeby"?
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  1 czerwca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Wątpię, że są delikatne.

Zależy u kogo. U facetów z zarostem np. jest też, że jeden ma mocny a inny wcale. Proste.

Prinz
Prinz: ja kiedys kupilem jakis tanszy opalacz, na drugi dzien bylem zolty i mam uraz :D

Ja tylko nogi smarowałam. Widzę, że już zadziałał i nie są żółte :) Ale fakt. Różnie bywało :)

Prinz
Prinz: no mi wlasnie codziennie sie nie widzi wymyslac co znow zrobic, wiec robie wiecej, jest na dwa dni, talerz do mikrofali i drugi dzien mam z glowy.

Ja też tylko odgrzewam i gotuję ziemniaki np. i tyle. Komu by się chciało dzień w dzień przy garach stać.

Prinz
Prinz: no nie ;CC

Do wieczora mają czas :rotfl:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  1 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zależy u kogo. U facetów z zarostem np. jest też, że jeden ma mocny a inny wcale. Proste.

no dokladnie, ja mialem dosc lichy, a teraz mam czarny i gęsty, a jestem blondynem :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tylko nogi smarowałam. Widzę, że już zadziałał i nie są żółte :) Ale fakt. Różnie bywało :)

te najtansze chyba daja ten okropny zolty efekt

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja też tylko odgrzewam i gotuję ziemniaki np. i tyle. Komu by się chciało dzień w dzień przy garach stać.

mi na pewno nie, sa ciekawsze zajecia :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Do wieczora mają czas

stary koń jestem, a ty dostałas? :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 czerwca 2011
Patrishia
Patrishia: Ty jakiś dziwny jesteś Jeszcze jakieś życzenia jaśnie panie, by nie dostać "zyeby"?

Z przykrością Patką muszę to napisać, ale chyba jesteś pękniętym jeżem.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zależy u kogo. U facetów z zarostem np. jest też, że jeden ma mocny a inny wcale. Proste.

No tak. Ale nie tylko ja tak mam, że mi zarośnięta kobieta przeszkadza.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.