incepcja1
incepcja1
  28 maja 2011 (pierwszy post)

Czesc dziewczyn,

mam do was takie pytania : Czy podklad Max factor lasting performance lub rimmel lasting finish 16h sa dostepne w polskich drogeriach ?
Obecnie mieszkam za granica i tutaj nie ma go w drogeriach a na ebay sa z reguly bardzo ciemne odcienie.
Tutajest miedzy innymi max factor by ellen betrix soft resistant ale niestety nie jest on w stanie zakrc mojego rumienia na policzkach tak jak robi to lasting performance. Z rimmela jest tez jakis 25h ale slyszalam ze jest gorsza wersja poprzednika takze nawet nie kupuje.
Moze ktos z was ma podobny problem z cera (naczynkowa) i zna jakis inny podklad ktory jest w stanie zakryc rozowa twarz bez efektu tzw maski ?

z gory dzieki za informacj

agoosiaaa
agoosiaaa
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mam do was takie pytania : Czy podklad Max factor lasting performance lub rimmel lasting finish 16h sa dostepne w polskich drogeriach ?

a dlaczego mialyby nie byc.

Konto usunięte
Konto usunięte: Obecnie mieszkam za granica i tutaj nie ma go w drogeriach a na ebay sa z reguly bardzo ciemne odcienie.

w ktorym kraju trzeciego swiata mieszkasz, ze go nie ma + jakiego ebaya uzywasz, ze nie ma na nim normalnych odcieni - wlasnie weszlam na niego i na pierwszej stronie widac odcienie 102 czy 100.
incepcja1
incepcja1
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a dlaczego mialyby nie byc.

no bo w niemczecch nie ma :) ani w müller ani dm ani rosmman ani w innych bo szukalamm we wszystkich :)

Konto usunięte
Konto usunięte: w ktorym kraju trzeciego swiata mieszkasz, ze go nie ma + jakiego ebaya uzywasz, ze nie ma na nim normalnych odcieni - wlasnie weszlam na niego i na pierwszej stronie widac odcienie 102 czy 100.

no nie wiem czy Niemcy to taki 3 swiat :) uzywam ebay.de :) nie widzi mi sie za wysykle placic 15 € bo to bez sensu :)
Babsy
Babsy
  28 maja 2011

pewnie ze sa:)

marta0859
marta0859
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no bo w niemczecch nie ma

są.
przy czym

Konto usunięte
Konto usunięte: rimmel lasting finish 16h

tego nie polecam kupować bo nic niewarte, nawet pięciu złotych.
agoosiaaa
agoosiaaa
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no bo w niemczecch nie ma :) ani w müller ani dm ani rosmman ani w innych bo szukalamm we wszystkich :)

to dziwne :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: no nie wiem czy Niemcy to taki 3 swiat :) uzywam ebay.de :) nie widzi mi sie za wysykle placic 15 € bo to bez sensu :)

no to tym bardziej mnie to dziwi, ze ich w niemczech nie ma :woot:
myslalam ze sa ogolnie dostepne wszedzie :woot:
mmaryjka
mmaryjka
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Moze ktos z was ma podobny problem z cera (naczynkowa) i zna jakis inny podklad ktory jest w stanie zakryc rozowa twarz bez efektu tzw maski ?

clinique, redness solutions tylko i wyłącznie
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy podklad Max factor lasting performance lub rimmel lasting finish 16h sa dostepne w polskich drogeriach ?

Są[color=white]
PurePaprika
Posty: 216 (po ~97 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 74
PurePaprika
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy podklad Max factor lasting performance lub rimmel lasting finish 16h sa dostepne w polskich drogeriach ?

Nie wiem ...

Rude wredne!

Owieczka
Owieczka
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tego nie polecam kupować bo nic niewarte, nawet pięciu złotych.

popieram
:tak:

ale Lasting performance to rewelacja
pijana
pijana
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem ...

Kolejny raz nabijasz bez potrzeby.
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy podklad Max factor lasting performance lub rimmel lasting finish 16h sa dostepne w polskich drogeriach ?

LP jest, ale nie ma na pewno koloru 100 i 101 bodajże też nie.
incepcja1
incepcja1
  29 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: LP jest, ale nie ma na pewno koloru 100 i 101 bodajże też nie.

To bez roznicy bo ja na lato potrzebuje troche ciemniejszego :) i jakby ktos mial zamiar kupowac MF by ellen betrix... to kolor 1 jest po prostu bialy okropienstwo
incepcja1
incepcja1
  29 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tego nie polecam kupować bo nic niewarte, nawet pięciu złotych.

no mnie rimmel lasting finish pasuje jesli chodzi o kolori latwosc nakladania no i to ze kryje zaczerwienienia i buzia jest jednolita minusem dla mnie jest to ze po okolo 5 h zaczna mi sie buzia swiecic ale dobr puder matujac i jestem z niego zadowolona :) Wiadomo ze nie kazdemu pasuje .
pijana
pijana
  29 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: akby ktos mial zamiar kupowac MF by ellen betrix... to kolor 1 jest po prostu bialy okropienstwo

Może chociaż by się dla mnie nadawał, bo mam LP numer 101 i jest za ciemny, a 100 ponoć niewiele jaśniejszy... :and: Znaczy 101 jest idealny po nałożeniu, ale bardzo ciemnieje. Aż musiałam kupić biały (dosłownie biały) podkład aby mieszać z LP, ale ten biały jest średnio dobry. U nas bardzo ciężko kupić dobry, kryjący podkład w bardzo jasnym odcieniu :and:
BillieJean58
BillieJean58
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy podklad Max factor lasting performance

jest. ewentualnie allegro ;]
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.