Fieska
Fieska
  27 maja 2011 (pierwszy post)
~*~
Witajcie!

Siedzę w domu i cieszę się, że mam wolny weekend, po stresowym tygodniu przez praktyczny egzamin i oglądam wszystkie możliwe pierdoły w internecie. Naszłam na katalog Zary TRF i zaczęłam się zastanawiać czy modelka przedstawiająca "kobiecość" na maj 2011 na pewno jest kobietą. Po moich dochodzeniach w tej sprawie okazało się faktycznie, że to kobieta. Zauważyłam, że Zara ostatnio częściej zamiast podkreślać kobiecość w swoich katalogach, wybiera modelki z męskimi rysami twarzy i bardziej podkreśla w kobietach męskość niż kobiecość.



Modelowała Bambi Northwood-Blyth


Co myślicie o urodzie Bambi?
Jak oceniacie kolekcję TRF Zary?
Znacie modelki z męskim wyglądem, lub modeli z kobiecym wyglądem?

Miłego wieczoru, Kamila. :mrgreen:

Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  27 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to jest facet? ona nawet cycków nie ma, jest całkiem płaska. i te rysy twarzy, i nogi..

Dziwne, żeby facet miał cycki. To jest ON! Tylko, że ma długie kudły i jest ubrany w kobiece ciuszki.
marta0859
marta0859
  27 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziwne, żeby facet miał cycki. To jest ON!

Myślałam, że to kobieta z męską urodą..
marta0859
marta0859
  27 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślałam, że to kobieta z męską urodą..

chociaż fakt, można by się domyślić po imieniu, ale z drugiej strony zagraniczne imiona czasami mogą mylić.
Jasmina
Jasmina
  27 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o urodzie Bambi?

Jest cudna, ma super brwi i podoba mi się, wyróżnia się :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak oceniacie kolekcję TRF Zary?

Nie za bardzo w moim guście..

Konto usunięte
Konto usunięte: Znacie modelki z męskim wyglądem, lub modeli z kobiecym wyglądem?

Widziałam trochę takich, ale nie znam nazwisk ;)
pijana
pijana
  27 maja 2011

Na ostatnim zdjęciu ta modelka wygląda ładnie, na pozostałych tragicznie. Co do ciuchów - od razu widać, że szmaty, jak 3/4 Zary TRF. Już lepszą bawełnę mają ciuchy z Tesco. A jeśli chodzi o damskich modeli to ten blondas wyżej i pewnie jeszcze wiele innych, ale nikt konkretny nie przychodzi mi do głowy.

Darunia511
Darunia511
  27 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o urodzie Bambi? Jak oceniacie kolekcję TRF Zary?

Okropna jest, a te brwi... masakra.
Nie podoba mi sie, wszystko takie znoszone, wintydż.
madzia2143
madzia2143
  27 maja 2011

te brwi :ninja: ogólnie brzydka nie jest.

Mariettaa
Mariettaa
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o urodzie Bambi? Jak oceniacie kolekcję TRF Zary? Znacie modelki z męskim wyglądem, lub modeli z kobiecym wyglądem?

. gdyby trochę przerzedziła brwi i zrobiłaby je cieńsze o jakieś 2mm.. to byłoby lepiej. ;>
. zwyczajna. szału nie ma.
. nie znam, nie interesuję się tym.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.