mmaryjka
mmaryjka
  26 maja 2011 (pierwszy post)

L'OCCITANE stanowi unikalną markę, dla której ważne jest dobre samopoczucie zarówno kobiet jak i mężczyzn. Pracujemy na stworzeniem harmonii łączącej przyjemność dla zmysłów z wewnętrzną równowagą. Oferujemy szeroką gamę produktów, od linii do pielęgnacji urody aż po zapachy dla domu. Wszystkie produkty tworzone są z zastosowaniem czasochłonnych tradycyjnych metod wykorzystujących szlachetne naturalne składniki, głównie z Prowansji.

1. Kupowałyście coś tej firmy?
2. Coś godnego polecenia?
3. Widziałyście w jakiś stacjonarnych sklepach?

ImaDrug
ImaDrug
  26 maja 2011

Nie stosowałam,co więcej nie spotkałam się jeszcze z tym

EngagedAngel
EngagedAngel
  26 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Oferujemy szeroką gamę produktów, od linii do pielęgnacji urody aż po zapachy dla domu.

Tak jakoś mi się skojarzyło, że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego... Miałaś styczność z tymi produktami już czy tylko gdzieś wyczytałaś?

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Widziałyście w jakiś stacjonarnych sklepach?

Mają swoje sklepy w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Poznaniu z tego co widzę.
mmaryjka
mmaryjka
  27 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Miałaś styczność z tymi produktami już czy tylko gdzieś wyczytałaś?

kiedyś dostałam od koleżanki krem do rąk i teraz mi się przypomniało jak zobaczyłam jakąś reklamę w internecie. kupiłam 100% masło shea, zobaczymy co to będzie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Mają swoje sklepy w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Poznaniu z tego co widzę.

faktycznie! nie zauważyłam tego. tak mi świtało, że chyba gdzieś widziałam ich sklepik.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.