pokahontazz
pokahontazz
  24 maja 2011 (pierwszy post)

Chyba cos niedawno takiego było, ale nie wiem jednej rzeczy, więc znów poruszam ten temat.
Znalazłam dzis ciekawa ofertę przedłużenia rzęs metoda 1:1 i juz się miałam decydować, gdyby nie ta informacja:

"Zabieg zagęszczania rzęs metodą 1:1 pomału staje się tak popularny jak manicure. I nic dziwnego. Jego efekty są naprawdę widoczne, pozwalają zaoszczędzić czas na codziennie wykonywanym makijażu, a w dodatku utrzymują się przez długi czas. Metoda 1:1 polega na doklejeniu do każdej naturalnej rzęsy dodatkowego, sztucznego włoska, który odpada wraz z rzęsą, gdy nadchodzi jej „kres”. Taka technika sprawia, że przedłużone rzęsy wyglądają jak prawdziwe."

I własnie... Miała któraś z was ten zabieg? Czy naturalne rzęsy rzeczywiście potem odpadaja? Te sztuczne sie trzymaja podobno ok miesiaca, a bardzo bym nie chciala po upływie tego czasu pozbyć się ok 70 swoich rzęs, bo zbyt wiele mi już nie pozostanie...

pokahontazz
pokahontazz
  24 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na moim profilu na ostatnim zdjęciu mam swoje stare zwykłe rzęsy, nigdy nie były specjalnie długie czy co, takie przeciętne, teraz moge o takich nawet pomarzyć

no to ja mam takie jak tonę tuszu nałożę...
moonlight28
moonlight28
  24 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no to ja mam takie jak tonę tuszu nałożę...

moze zdjęcie było trochę walnięte kontrastem stąd wydają się gęstsze, już nie pamiętam, ale miałam takie serio zwykłe rzęsy, ani ich dużo , ani długie
teraz są luki między rzęsami LOL, przy normalnych to jakby łyso było, nie rób w życiu, na okazje wal sobie tylko kępki czy całościowe i nie kombinuj, zresztą to nie tylko ja tak mam a prawie każda z która o tym gadałam, które znam dziewczyny
moonlight28
moonlight28
  24 maja 2011

piszę dziś po mongolsku, bom niewyspana jak diabli ale mam nadzieję ze idzie zrozumieć sens

pokahontazz
pokahontazz
  24 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: piszę dziś po mongolsku

no to uroczyście oświadczam, że znam mongolski, bo wszystko trybię:zabawa:
moonlight28
moonlight28
  24 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no to uroczyście oświadczam, że znam mongolski, bo wszystko trybię

to super ;)
a tam gdzie są luki to widać takie rzesy 2 mm :rotfl:
pokahontazz
pokahontazz
  25 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a tam gdzie są luki to widać takie rzesy 2 mm

rozmawialam ze znajoma kosmetyczka, ona sobie robiła jakis czas temu, ale od razu po założeniu zaczęła stosować odżywkę i jak na moje oko to te jej rzęsy źle nie wyglądają... minus jest taki, że odżywka kosztuje w promocji 230 zl...
Jasmina
Jasmina
  25 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: minus jest taki, że odżywka kosztuje w promocji 230 zl...

Szok :szok: Ciekawe co ma takiego w składzie..
pokahontazz
pokahontazz
  25 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Szok Ciekawe co ma takiego w składzie..

nie wiem, o firmę juz nawet nie pytałam...
Jasmina
Jasmina
  25 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem, o firmę juz nawet nie pytałam...

W sumie, nie dziwie się :lol:
pijana
pijana
  25 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem, o firmę juz nawet nie pytałam...

Zapewne Revitalash, najbardziej znany taki środek.
NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  27 maja 2011

Ja miałam kilka razy i czytam co niektóre bzdury, że rzęsy są słabsze później. Jak robicie za 70 zł przez pseudo stylistkę to się nie dziwcie, że rzęsy będą osłabione. Ja za przedłużanie rzęs w salonie płace 280 zł. Trzymają mi się około 3 tygodni, później zaczynają wypadać razem z naturalnymi rzęsami, nie wszystkie na raz zeby nie było. Jeśli chodzi o naturalne rzęsy to normalne, że wypadają cykl życia rzęsy to ok. 4 tygodni później wypada i na to miejscie rośnie nowa. Oczywiście jeśli rzęsy nam zaczną odpadać trzeba je uzupełniać. I naprawdę przestrzegam nie zakładajcie nigdy syntetycznych grubych rzęs! Najlepsze i najbardziej zbliżone grubością do naszych naturalnych są te jedwabne

NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  27 maja 2011

I jeszcze jedno ich się nie maluje tuszem chyba, że specjalnie do tego przeznaczonym beztłuszczowym ja nie mam takiej potrzeby bo moje rzęsy mają 13 mm. Jeśli chodzi o demakijaż najlepsza jest dwufazowa ziaja

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.