KindziaxDD
KindziaxDD
  24 maja 2011 (pierwszy post)
Witam
Za 3 tygodnie mam komers, a sukienki brak. Nawet brak pomysłu na nią. Mam 165 cm wzrostu, duży biust miseczka D, i mam dość duże uda. Szukam zarówno sukienki modnej jak i takiej w której bedę wyglądac dobrze i na miejscu. Może macie jakies propozycje?

pokahontazz
pokahontazz
  24 maja 2011

Nie wiem, co to jest komers, ale sukienke bym polecała jakąś odciętą pod biustem

feuliette
feuliette
  24 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Może macie jakies propozycje?

mam 167 cm i tez mam takie cycki , mam odcięta pod biustem do kolan + obcasy , wyglądałam nawet nawet ;)
madzia2143
madzia2143
  24 maja 2011

odcięta pod biustem - na ramiączkach by Ci było wygodnie ;)

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  24 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem, co to jest komers, ale sukienke bym polecała jakąś odciętą pod biustem

Impreza na zakończenie gimnazjum. Bal trzecioklasistów.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

machu221
machu221
  24 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:


a będzie zabawa w słoneczko :D:D
Mariettaa
Mariettaa
  28 maja 2011
naaats
naaats: Impreza na zakończenie gimnazjum. Bal trzecioklasistów.

najlepsza impreza w szkole... ja miałam ją w połowie nauki w 3 klasie... coś w stylu studniówki. ;d
ja miałam bardzo prostą, skromną, czarną sukienkę na grubych ramiączkach, przy dekolcie kawałek materiału był przeplatany pod spodem i wychodziło takie coś i było przypięte broszką... jak chcesz, to Ci wyślę zdjęcie.
do tego czarne wysokie buty z platformami i czerwonymi spodami :zakochany:
Ogólnie czułam się świetnie i nie miałam tylu problemów co dziewczyny 'wyczesane' jak na 1 komunię. ;d
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.