Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  22 maja 2011 (pierwszy post)
Witam wieczorową porą :)

Dziś o butach.
Na podstawie tego, co w kobieta.interia.pl zagościło:

Ma być oryginalnie, wygodnie (uff...), sandały mają przykuwać wzrok. W tym sezonie, na topie mają być barwy surowego płótna i skóry, a także tworzywa sztuczne.
Znów (a może jak zwykle?) królują japonki, oraz drobne paski, sandały z cholewką i płaska podeszwa (w końcu ktoś pomyślał o naszych biednych stopach!)

A oto propozycje, ponoć wprost z wybiegów:
1. Dla wielbicielek obcasów:


2. Na płaskim:


3. Może platforma?:


4. Sandałki z "cholewką", ponoć w sam raz na chłodniejsze dni:


5. Minimalizm:


6. A na dokładkę dość "oryginalne" obcasy:


Pytania:
1. Które na tak, a które na nie?
2. Któryś z trendów przypadł Wam do gustu?
3. Jak się podobają "oryginalne" obcasiki i sandały z "cholewką"? :D



Pozdrawiam,
SzczÓr.
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  23 maja 2011
Sylvinka
Sylvinka: chyba najgorsze z tego wszystkiego są palce :D

stopy są obleśnie wielkie i wyglądają na męskie. Gdyby jeszcze były to obleśne stopy w ładnych butach to bym zrozumiał, ale nosić takie buty to kompletne bezguście :wtf: widząc na ulicy kobietę w takim czymś raczej bym parsknął rechotliwym śmiechem aniżeli spojrzałbym z zaciekawieniem :D
Darunia511
Darunia511
  23 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Które na tak, a które na nie?

Tylko na tak na płaskiej podeszwie trzecie.
Maryla
Maryla
  23 maja 2011

Wszystkie są okropne. :wtf:
W żadnych bym się nie pokazała na ulicy.

noiczegotu
noiczegotu
  23 maja 2011

Jakie stopy, chrystemiejnademnąopiekę :ble: Wszystkie buty jakieś na siłę powymyślane.

noiczegotu
noiczegotu
  23 maja 2011

:zakochany: !
pokahontazz
pokahontazz
  23 maja 2011

te rude z paskami są sliczne! widzialam takie złotawe w ambrze, ale nie było mojego rozmiaru, nad czym bardzo ubolewam, bo zachorowałam wręcz na nie...
a te ostatnie wyglądają jakby miały obcas ze świeżej kupy:ninja:

razotka
razotka
  23 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Które na tak, a które na nie? 2. Któryś z trendów przypadł Wam do gustu? 3. Jak się podobają "oryginalne" obcasiki i sandały z "cholewką"? :D

jedna para mi się spodobała, reszta na nie :and:
żaden :woot:
sandały na obcasie to dla mnie podobne samobójstwo jak trampki na koturnie itp. A te z cholewką to nawet nie wiem do jakiej kategorii butów zaliczyć bo co z tego, że w palce będzie chłodno skoro kostka spoci się jak w zimowych buta, jak dla mnie bezsens
pijana
pijana
  23 maja 2011

Jedynie trzecie z "płaskich" są ok, reszta albo brzydka albo wręcz tragiczna... A stopy tragedia.

Jasmina
Jasmina
  24 maja 2011

Taka średnia ta propozycja, nie zachwyca mnie specjalnie..

Patrishia
Patrishia
  24 maja 2011

1. Okropne stopy, jakieś krzywe, żylaste i nie wiem sama :wtf:
2. Okropne buty. Od japonek-rzymek(rzymianek czy jak tam się zwą), trampek na obcasie, unikam mody, jeśli chodzi o buty, lol.

Gothiclady
Gothiclady
  24 maja 2011

jesli musiałabym wybrać ze wszystkich jedną parę, to te środkowe z minimalizmu. ogólnie 3/4 butów jakoś wygląda ale mi się nie podobają :)

pijana
pijana
  24 maja 2011
Patrishia
Patrishia: trampek na obcasie

Jedna z największych porażek na świecie :ble:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.