naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  19 maja 2011 (pierwszy post)
Jak według was będzie wyglądała spódnica z wysokim stanem + biała koszula + marynarka.
We wtorek mam bierzmowanie.
Widzi wam się to ? Bo ja sama już nie wiem :woot:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

ImaDrug
ImaDrug
  19 maja 2011

Nie będzie Co za gorąco w tej marynarce? Jeśli będzie ciepło to bez marynarki bedzie ok,a jeśli chłodno to wez marynarke.Ale zestaw ok :)

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  19 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie będzie Co za gorąco w tej marynarce? Jeśli będzie ciepło to bez marynarki bedzie ok,a jeśli chłodno to wez marynarke.Ale zestaw ok :)

Chodzi o to, że to będzie w kościele, a w kościele jest zimno : )

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  19 maja 2011
naaats
naaats: Jak według was będzie wyglądała spódnica z wysokim stanem + biała koszula + marynarka.

jeśli masz obie części z tego samego zestawu to dobrze będzie to wyglądać :) sama kupowałam taki komplet na maturę dwa lata temu i wyglądało to ok :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  19 maja 2011
naaats
naaats: Widzi wam się to ?

jak najbardziej.
W razie gorąca, marynarkę możesz zdjąć.
Babsy
Babsy
  19 maja 2011

pewnie ze sie nada:) tez mysle o spodnicy z wysokim stanem na obrone, ale chcialabym taka tuz za kolano.

Tricia
Tricia
  19 maja 2011

będzie ok, ja tak chodzę na co dzień... standardowy i bezpieczny zestaw.

HardcoremJestem
HardcoremJestem
  20 maja 2011
naaats
naaats: Jak według was będzie wyglądała spódnica z wysokim stanem + biała koszula + marynarka. We wtorek mam bierzmowanie. Widzi wam się to ? Bo ja sama już nie wiem

Bez marynarki i będzie super,sexownie.
HardcoremJestem
HardcoremJestem
  20 maja 2011

Aha i załóż do tego szpilki a nie jakieś baleriny :and:

vampirediares
vampirediares
  20 maja 2011
naaats
naaats: Jak według was będzie wyglądała spódnica z wysokim stanem + biała koszula + marynarka. We wtorek mam bierzmowanie. Widzi wam się to ? Bo ja sama już nie wiem

na taką okazję jak najbardziej pasuje :)
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  20 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Aha i załóż do tego szpilki a nie jakieś baleriny

No chyba wiadome :P

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

ohwowlovely
ohwowlovely
  21 maja 2011

marynarka będzie do tego pasować? jakoś niezbyt mogę sobie to wyobrazić ;d

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  21 maja 2011
ohwowlovely
ohwowlovely: marynarka będzie do tego pasować? jakoś niezbyt mogę sobie to wyobrazić ;d

No właśnie, też sobie nie mogłam wyobrazić.

Ale kupiłam już czarny, ładny sweterek, więc temat nieaktualny : )

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

HardcoremJestem
HardcoremJestem
  22 maja 2011
naaats
naaats: No chyba wiadome :P

Nie dla wszystkich...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.