Jasmina
Jasmina
  14 maja 2011 (pierwszy post)

Cześć :)

Jak wiadomo na tym świecie obok pięknych, ładnych i przeciętnych są i ci o wybitnie szpetnej urodzie. Chciałabym dziś o tych ostatnich poruszyć temat :)

Kilka pytań:

1. Mówi się, że nie ma brzydkich ludzi, są tylko zaniedbani. Zgadzacie się z tym stwierdzeniem ?
2. Czy w dzisiejszych czasach ,,brzydale" są w życiu na straconej pozycji ?
3. Czy można być brzydkich i szczęśliwym ?

Zapraszam do dyskusji :)

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  14 maja 2011
BlackDahila
BlackDahila: A ja się nie zgadzam. Bo może to próżnie zabrzmi. Ale jestem pewna, że jakbym teraz wyszła w swojej najlepszej sukience z garderoby i poszła do klubu, to wiem, że wróciłabym z kolejką napalonych samców - tylko teraz - czy to są dobrzy kandydaci na męża? Ja wolę zdecydowanie zwracać na siebie uwagę inaczej niż lansowaniem się w drogich ciuchach by zwrócić uwagę samca. ;) No ale rozumiem o co Ci chodzi, że na brzydkiego faceta nikt uwagi nie zwraca, więc jakoś musi się wyróżnić z tłumu by być zauważonym... a wtedy czeka aż ofiara chwyci haczyk. ;)Wiec jest to trochę przykre w tym rozumowaniu, że mało atrakcyjny facet znajdzie tylko miłość wtedy kiedy będzie miał na sobie drogie ubrania, basen i fajny samochód. Bo w innym wypadku nie ma szans by ktoś na niego zwrócił uwagę. Przykre. ;)

Dalej mnie nie rozumiesz. Gdzie napisałam, że brzydki facet bez basenu i drogich ubran nie znajdzie miłosci i nikt nie zwroci na niego uwagi? NAPISAŁAM, że BOGATY MA ŁATWIEJ, to samo się tyczy wszystkiego, bogaty ma we wszystkim łatwiej, dosłownie we WSZYSTKIM, w miłości, pracy, w różnych układach, nawet w szpitalu traktują go lepiej o ile się wybiera do szpitala a nie prywatnej kliniki, na zagranicznych wakacjach (np Tunezja) kelnerzy skaczą w koło niemców głównie - bo są bogatsi niż polacy i polaków mają w głębokim poważaniu.
Co nie znaczy, że brzydki biedny facet nie jest wart zainteresowania, napisalam tyle, ze bogaty ma łatwiej.
Sensi
Sensi
  14 maja 2011
Prinz
Prinz: i tak jestes bazylem
Nie muszę być ładna, aby mieć wiedzę.
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  14 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Mówi się, że nie ma brzydkich ludzi, są tylko zaniedbani. Zgadzacie się z tym stwierdzeniem ?

Nie.

Jasmina
Jasmina: 2. Czy w dzisiejszych czasach ,,brzydale" są w życiu na straconej pozycji ?

Nie koniecznie. Niektórym czasem, o dziwo, to pomaga ;) Czasem nadrabiają to innymi zaletami :)

Jasmina
Jasmina: 3. Czy można być brzydkich i szczęśliwym ?

Myślę, że można :)
iffy
iffy
  14 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Mówi się, że nie ma brzydkich ludzi, są tylko zaniedbani. Zgadzacie się z tym stwierdzeniem ? 2. Czy w dzisiejszych czasach ,,brzydale" są w życiu na straconej pozycji ? 3. Czy można być brzydkich i szczęśliwym ?

nie.
nie na straconej, ale na pewno jest tak, ze ładni mają łatwiej.
oczywiście.
pijana
pijana
  14 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Mówi się, że nie ma brzydkich ludzi, są tylko zaniedbani. Zgadzacie się z tym stwierdzeniem ?

Nie zgadzam, są ludzie megazadbani i jednocześnie brzydcy.
Jasmina
Jasmina: 2. Czy w dzisiejszych czasach ,,brzydale" są w życiu na straconej pozycji ?

Na pewno mają trudniej.
Jasmina
Jasmina: 3. Czy można być brzydkich i szczęśliwym ?

Oczywiście.
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  14 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Zgadzacie się z tym stwierdzeniem ?

Zdecydowanie sie z tym zgadzam. ;)

Jasmina
Jasmina: Czy w dzisiejszych czasach ,,brzydale" są w życiu na straconej pozycji ?

Hmmm... w tej kwestii wydaje mi się, że wszystko zalezy od sytuacji...

Jezeli chodzi o prace, wiadomo, ze sa stanowiska, ktore wymagaja odpowiedniej prezencji i nie akzdy moze je zajmowac, wiec pod tym wzgledem ci 'ladniejsi' maja wieksze pole manewru... ale wyglad nie zawsze musi isc w parze z innymi atutami, tak, wiec ci brzydsi moga nadrobic innymi zaletami...

w uczuciach mysle, ze jest podobnie... - w koncu wyglad to tylko opakowanie a wazniejszy jest czlowiek...
i kilka innych przykladow moznaby tu przytoczyc...

Jasmina
Jasmina: Czy można być brzydkich i szczęśliwym ?

zdecydowanie tak ;)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
madzia2143
madzia2143
  14 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Mówi się, że nie ma brzydkich ludzi, są tylko zaniedbani. Zgadzacie się z tym stwierdzeniem ? 2. Czy w dzisiejszych czasach ,,brzydale" są w życiu na straconej pozycji ? 3. Czy można być brzydkich i szczęśliwym ?


ad.1 są ludzie brzydcy, ale na prawdę bardzo często jednak niezadbani.
ad.2 eee nie sądzę, ja nie oceniam ludzi po wyglądzie ;) wiadomo prezencja się liczy - ale żeby kogoś z góry przekreślić to na prawdę trzeba czymś odstraszyć.
Chodzi mi tu o mutacje, np. twarzy. Kto ciekawy niech wygoogluje, bo nie będę tutaj wklejać takich zdjęć ;)
ad.3 oczywiście, ale jest trudniej znaleźć wg mnie miłość. Trzeba natrafić na osobę dla której na prawdę nie liczy się wygląd zewnętrzny - a jak jest to każdy wie ;)
Edge
Edge
  15 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Brzydale

obecny :ziober2:

Jasmina
Jasmina: 1. Mówi się, że nie ma brzydkich ludzi, są tylko zaniedbani. Zgadzacie się z tym stwierdzeniem ?

nie... uroda, a dbanie o siebie to dwie różne sprawy.

Jasmina
Jasmina: 2. Czy w dzisiejszych czasach ,,brzydale" są w życiu na straconej pozycji ?

ładni dostają lepiej płatną pracę, szybciej awansują i dostają mniejsze wyroki... wymieniać dalej?
atrakcyjność fizyczna sprawia, że dana osoba ma coś w rodzaju supermocy - fachowo nazywa się to efektem aureoli czyli przypisywanie osobom atrakcyjnym cech, których one nie mają lub nie wiemy, że je mają.

Jasmina
Jasmina: 3. Czy można być brzydkich i szczęśliwym ?

szczęście i piękno to pojęcia względne... wystarczy wyjść na spacer w słoneczny dzień i wtedy widać, że mnóstwo jest par, w których nie ruszyłbym dziewczyny choćby od tego zależał gatunek ludzki... z drugiej strony zdarzają się osoby, które są uważane za ładne, a mają problem ze znalezieniem kogoś.
machu221
machu221
  15 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: panna mijala i stwierdzila ze jestem brzydki ;d


no to nieźle mi się to nie zdarzało , a dzisiaj na juwenaliach mówiłem wielu pannom że je kocham :D:D

odnośnie tematu nie ma brzydkich ludzi są tylko różne gusta :P
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Mówi się, że nie ma brzydkich ludzi, są tylko zaniedbani. Zgadzacie się z tym stwierdzeniem ?

We wszystkim jest trochę prawdy, ale znam brzydkich co o siebie dbają a to i tak nie daje za dużo.

Jasmina
Jasmina: 2. Czy w dzisiejszych czasach ,,brzydale" są w życiu na straconej pozycji ?

Nie zgadzam się.

Jasmina
Jasmina: 3. Czy można być brzydkich i szczęśliwym ?

Tak jeśli jest się bogatym :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Zadziora
Zadziora
  15 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Mówi się, że nie ma brzydkich ludzi, są tylko zaniedbani. Zgadzacie się z tym stwierdzeniem ?

Nie. Bywają ludzie zadbani, ale brzydcy jak noc. Takie jest tylko powiedzenie by innych nie urazić, ale samy dobrze wiemy jak jest.

Jasmina
Jasmina: 2. Czy w dzisiejszych czasach ,,brzydale" są w życiu na straconej pozycji ?

Nie, ale na pewno jest im o wiele trudniej, bo ludzie przede wszystkim patrzą na wygląd zewnętrzny człowieka. Czy to w związku, czy w pracy, czy nawet w sklepie.

Jasmina
Jasmina: 3. Czy można być brzydkich i szczęśliwym ?

Myślę że tak, ale trzeba ma mieć dystans do siebie i przede wszystkim lubić siebie i mieć gdzieś zdanie innych na swój temat :)
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  15 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Mówi się, że nie ma brzydkich ludzi, są tylko zaniedbani. Zgadzacie się z tym stwierdzeniem ? 2. Czy w dzisiejszych czasach ,,brzydale" są w życiu na straconej pozycji ? 3. Czy można być brzydkich i szczęśliwym ?

1. Jeśli braki operacji plastycznych zaliczymy do zaniedbania, to tak.
2. Nie, każda potwora znajdzie swojego amatora ;)
3. Można, kwestia priorytetów.
Fieska
Fieska
  15 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Mówi się, że nie ma brzydkich ludzi, są tylko zaniedbani. Zgadzacie się z tym stwierdzeniem ? 2. Czy w dzisiejszych czasach ,,brzydale" są w życiu na straconej pozycji ? 3. Czy można być brzydkich i szczęśliwym ?


1. Wydaje mi się, że to głównie zależy od tego kto jest dla nas brzydki, a kto zaniedbany.
Z kogoś kto jest zaniedbany można do pewniego stopnia poprawić wygląd, ale z kogoś kto z natury jest zadbany, ale i tak jest brzydki nic się nie da zrobić.
2. Brzydale nie, ale ktoś kto nie dba o siebie i swoją higienę i nie odpowiada normom społeczeństwa, jest często odtrącany.
3. Pewnie można...
sokol
sokol
  15 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Mówi się, że nie ma brzydkich ludzi, są tylko zaniedbani. Zgadzacie się z tym stwierdzeniem ?


nie- z potwora nie zrobisz kogoś pieknego.
fakt, że sa ludzie którzy zapomnieli, że istnieje cos takiego jak mydło, fryzjer, drogrie kosmetyczne itp. ale nie znaczy to wcale iz im by to pomogło.

Mariettaa
Mariettaa
  15 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Mówi się, że nie ma brzydkich ludzi, są tylko zaniedbani. Zgadzacie się z tym stwierdzeniem ? 2. Czy w dzisiejszych czasach ,,brzydale" są w życiu na straconej pozycji ? 3. Czy można być brzydkich i szczęśliwym ?

1. w większości przypadków tak, ale niestety nie dko końca. niektórzy po prostu od początku nie są w żaden sposób atrakcyjni...
2. na starcie zależy. jesli mają siłę persfazji czy dobre argumenty, są mili i tp itd to mogą się wybić, jeśli ktoś da im szansę.
3. pewnie, że tak, to zależy od nas samych.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.