Jasmina
Jasmina
  14 maja 2011 (pierwszy post)

Cześć :)

Jak wiadomo na tym świecie obok pięknych, ładnych i przeciętnych są i ci o wybitnie szpetnej urodzie. Chciałabym dziś o tych ostatnich poruszyć temat :)

Kilka pytań:

1. Mówi się, że nie ma brzydkich ludzi, są tylko zaniedbani. Zgadzacie się z tym stwierdzeniem ?
2. Czy w dzisiejszych czasach ,,brzydale" są w życiu na straconej pozycji ?
3. Czy można być brzydkich i szczęśliwym ?

Zapraszam do dyskusji :)

Jasmina
Jasmina
  14 maja 2011
BlackDahila
BlackDahila: Agata, ma tak oryginalną urodę w swej brzydocie, że się wybija i nie można obok niej przejść obojętnie.

To się zgadza, ma oryginalną urodę :) A to może też pomagać jej w aktorstwie.
deeev
deeev
  14 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Chyba jakaś ślepa


nie wiem okulary miala przeciw sloneczne ;p i ladna byla... widac to bylo golym okiem ze ma powodzenie... ale nie zrobila na mnie wrazenia... wrecz przeciwnie - mnie takie delikwentki nie interesuja... mozna sie podobac lub nie... mozna byc w czyims typie lub nie... ale jak sie kogos nie szanuje, lub obraza wrecz nie znajac osobiscie, i tylko wylacznie urode sie w ten sposob krytykuje - to dla mnie tacy ludzie sa plycizna spoleczna... nie moje malpy, nie moj cyrk... niech mi taki ktos w droge nie wchodzi i bedzie ok
Jasmina
Jasmina
  14 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem okulary miala przeciw sloneczne ;p i ladna byla... widac to bylo golym okiem ze ma powodzenie... ale nie zrobila na mnie wrazenia... wrecz przeciwnie - mnie takie delikwentki nie interesuja... mozna sie podobac lub nie... mozna byc w czyims typie lub nie... ale jak sie kogos nie szanuje, lub obraza wrecz nie znajac osobiscie, i tylko wylacznie urode sie w ten sposob krytykuje - to dla mnie tacy ludzie sa plycizna spoleczna... nie moje malpy, nie moj cyrk... niech mi taki ktos w droge nie wchodzi i bedzie ok

A olać takich ludzi. Trzeba znać swoją wartość :)
Darunia511
Darunia511
  14 maja 2011
BlackDahila
BlackDahila: Nie zgadzam się. Oto przykład.

Jak śmiesz wrzucać mi tu Maczete!
BlackDahila
BlackDahila
  14 maja 2011
Jasmina
Jasmina: To się zgadza, ma oryginalną urodę :) A to może też pomagać jej w aktorstwie.


No właśnie. Bo aby odnieść sukces nawet będąc "brzydkim" / "brzydką" - trzeba być, "brzydkim w sposób nieprzeciętny" ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak śmiesz wrzucać mi tu Maczete!


Też gościa uwielbiam.
"Machete don't sms" :pavarotti:
deeev
deeev
  14 maja 2011

nad poznaniem swojej wartosci trzeba latami pracowac... psychika odgrywa w wielu sprawach kluczowa role... moze niektorzy sie uwazaja faktycznie za nie wiadomo kogo, i jak to mowia wyzej sraya niz doopy maja ?? co to nie ja, mysla ze sa pepkiem swiata a tak na prawde to sa takimi samymi ludzmi jak ci ktorych uwazaja za nizine... tylko nie zostali uswiadomieni w pelni przez zycie ze tak jest

Darunia511
Darunia511
  14 maja 2011
BlackDahila
BlackDahila: Też gościa uwielbiam. "Machete don't sms"

"Machete don't text" !!! :P
Jasmina
Jasmina
  14 maja 2011
BlackDahila
BlackDahila: No właśnie. Bo aby odnieść sukces nawet będąc "brzydkim" / "brzydką" - trzeba być, "brzydkim w sposób nieprzeciętny" ;)

Po prostu jeżeli sama uważasz, że brakuje jej urody, to widać nadrabia to talentem aktorskim :) Bo w końcu za to jest oceniana.
BlackDahila
BlackDahila
  14 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: "Machete don't text" !!! :P


haha, racja! :D

Jasmina
Jasmina: Po prostu jeżeli sama uważasz, że brakuje jej urody, to widać nadrabia to talentem aktorskim :) Bo w końcu za to jest oceniana.


Nie tylko talentem aktorskim. Bo pracowała też jako modelka i fotomodelka. Więc ta jej "brzydota" również była wykorzystywana w świecie modelingu. ;)
Jasmina
Jasmina
  14 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nad poznaniem swojej wartosci trzeba latami pracowac... psychika odgrywa w wielu sprawach kluczowa role... moze niektorzy sie uwazaja faktycznie za nie wiadomo kogo, i jak to mowia wyzej sraya niz doopy maja ?? co to nie ja, mysla ze sa pepkiem swiata a tak na prawde to sa takimi samymi ludzmi jak ci ktorych uwazaja za nizine... tylko nie zostali uswiadomieni w pelni przez zycie ze tak jest

Masz rację.
Fakt, czasami nad własną samooceną trzeba dłuugo pracować, ale opłaca się wkładać w to swój wysiłek, to zawsze zaprocentuje na przyszłość :)
Jasmina
Jasmina
  14 maja 2011
BlackDahila
BlackDahila: Nie tylko talentem aktorskim. Bo pracowała też jako modelka i fotomodelka. Więc ta jej "brzydota" również była wykorzystywana w świecie modelingu. ;)

No widzisz oryginalna uroda i chudość to już połowa sukcesu w świecie modelingu. A być może koneksje rodzinne też ja popchnęły do przodu ;)
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  14 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Mówi się, że nie ma brzydkich ludzi, są tylko zaniedbani. Zgadzacie się z tym stwierdzeniem ? 2. Czy w dzisiejszych czasach ,,brzydale" są w życiu na straconej pozycji ? 3. Czy można być brzydkich i szczęśliwym ?

1. hmm.. zazwyczaj cos sie da zrobic, ale sa dziewczyny u mnie w klasie, ktore sa straszne w kazdej kwestii.
2. jezeli ktos jest na maksa szpetny to mu nawet dobry humor nie pomoze.
3. nie wiem, ale jakbym byl brzydki to bym nie byl szczesliwy :rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  14 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Mówi się, że nie ma brzydkich ludzi, są tylko zaniedbani. Zgadzacie się z tym stwierdzeniem ?

Oczywiście - każdego można przerobić na tyle, by był podobny do ogólnie panującego kanonu piękna. Jednemu wystarczy dobrać szmaty, fryzurę i, w przypadku kobiety, zrobić tapetę na fejsie, innemu trzeba strzelić kilka chirurgicznych poprawek.

Jasmina
Jasmina: 2. Czy w dzisiejszych czasach ,,brzydale" są w życiu na straconej pozycji ?

To zależy - dla jednego ten 'brzydal' będzie odpychający, według innych będzie urodziwy, to kwestia 'gustu'. Choć wiadomo, większość lubuje się w tym standardowym pięknie.

Jasmina
Jasmina: 3. Czy można być brzydkich i szczęśliwym ?

A niby od kiedy szczęście jest zależne od tego, co widzimy w lustrze? Fizycznośc o szczęściu nie decyduje.
Maryla
Maryla
  14 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Mówi się, że nie ma brzydkich ludzi, są tylko zaniedbani. Zgadzacie się z tym stwierdzeniem?

Często tak, ponieważ nieraz wystarczy mała zmiana stylu, inna fryzura, lżejszy makijaż, kilka wizyt u dentysty i dziunia jak ta lala :ninja:.
Z facetem podobnie, omijając makijaż, chociaż w tych czasach to już nic mnie nie zdziwi.

Jasmina
Jasmina: Czy w dzisiejszych czasach ,,brzydale" są w życiu na straconej pozycji ?

Zależy w której partii życia. Dużą rolę w tym odgrywa gurt, upodobania i inne psychologiczne duperele. :mrgreen:

Jasmina
Jasmina: Czy można być brzydkich i szczęśliwym ?

Oczywiście, że tak. Szkoda, że nadal jest cała masa ludzi, dla których miarą szczęścia jest odbicie w lustrze.
Sensi
Sensi
  14 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Mówi się, że nie ma brzydkich ludzi, są tylko zaniedbani. Zgadzacie się z tym stwierdzeniem ? 2. Czy w dzisiejszych czasach ,,brzydale" są w życiu na straconej pozycji ? 3. Czy można być brzydkich i szczęśliwym ?
1. Zdecydowanie tak.
2. W dużej mierze tak z tego, co mi wiadomo, ale to chyba zależności od tego o jakiej dziedzinie życie rozmawiamy.
3. Naturalnie! Tacy ludzie są szczęśliwsi, niż piękni.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.