gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  14 maja 2011 (pierwszy post)

Cześć :)

Zbliża się lato :) Jest coraz cieplej więc wymyśliłam sobie, że zrezygnuję z używania fluidu. W zamian chciałabym kupić sobie jakiś puder. Co polecacie? Zastanawiałam się nad creme puff max factora.

Tusz który da mi efekt ''sztucznych rzęs'' do 50 zł.

Mam bardzo zaczerwienione i spuchnięte dziąsła. Byłam z tym u dentystki, która powiedziała mi że mam po prostu mocniej dociskać szczoteczkę przy myciu zębów, więc wybrałam się do drugiej która również nic nie pomogła tylko zaleciła stosowanie pasty Meridol. Co na taki problem? Jakieś płukanki, maści?

pozdrawiam :)

agoosiaaa
agoosiaaa
  14 maja 2011
gagulina
gagulina: Zbliża się lato :) Jest coraz cieplej więc wymyśliłam sobie, że zrezygnuję z używania fluidu. W zamian chciałabym kupić sobie jakiś puder. Co polecacie? Zastanawiałam się nad creme puff max factora.

ja lubilam calkiem creme puff, fajny jest :tak:
ale jesli rezygnujesz z fluidu, to moze zamiast pudru jakis krem koloryzujacy??
Babsy
Babsy
  14 maja 2011
gagulina
gagulina: Zbliża się lato Jest coraz cieplej więc wymyśliłam sobie, że zrezygnuję z używania fluidu. W zamian chciałabym kupić sobie jakiś puder. Co polecacie? Zastanawiałam się nad creme puff max factora.

wlasnie tego uzywalam w tamtym roku zamiast podkladu i swietniesie sprawdza;)
DomesticGoddess
DomesticGoddess
  14 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja lubilam calkiem creme puff, fajny jest

podbijam, to klasyk który zawsze się sprawdza:tak:
A jeśli byłabyś niezadowolona to polecam naprawdę lekki podkład z sephory który daje efekt pudru :


idealny na wiosnę i lato, używam go i jestem zadowolona bo wygląda na mojej skórze bardzo naturalnie.
gagulina
gagulina: Jakieś płukanki, maści?

Tez od czasu do czasu mam z tym problem - wtedy ratuję się pastą lacalut i płynem meridol :tak:
styka51
styka51
  14 maja 2011
gagulina
gagulina: tylko zaleciła stosowanie pasty Meridol.

Mam pastę Meridol i jest dobra, moje dziąsła nie krwawią i nie są spuchnięte. Używam tylko pasty, kiedyś miałam płyn do płukania z tej samej firmy ale bez szału był.
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  14 maja 2011
gagulina
gagulina: Co polecacie?

ja używam pudru sypkiego z inglota - nie koloryzuje, ale daje fajne matowe wykończenie i jak nie mam na twarzy jakiegoś mega pryszczola to tylko się nim pudruje i jest git! a dodatkowo jest bardzo wydajny - mam już ok. 1,5 roku a zużyłam może połowe
kiedyś używałam prasowanego z sensique i też był w pożądku, ale bardziej odpowiadają mi sypkie pudry
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Fieska
Fieska
  15 maja 2011
gagulina
gagulina: Mam bardzo zaczerwienione i spuchnięte dziąsła. Byłam z tym u dentystki, która powiedziała mi że mam po prostu mocniej dociskać szczoteczkę przy myciu zębów, więc wybrałam się do drugiej która również nic nie pomogła tylko zaleciła stosowanie pasty Meridol. Co na taki problem? Jakieś płukanki, maści?


Spytaj w aptece o maść dla dzieci przy ząbkowaniu. Kilka tygodni temu byłam na czyszczeniu zębów i babka tak mi mocno podrażniła dziąsła, że zrobiło się zapalenie i strasznie bolało. I wtedy wpadłam na pomysł, zapytać o taką maść. Znieczula całą szczękę, nawet wargi :mrgreen:
Mariettaa
Mariettaa
  15 maja 2011
gagulina
gagulina: Co na taki problem? Jakieś płukanki, maści?

dobrze Ci doradziła z tym meridolem. ;> ja miałam czerwone i po kilku dniach szorowania tym zębów i dziąseł za razem,stały się z powrotem jasnoróżwe (dziąsła, nie zęby ;d) , także wypróbuj zanim ocenisz. ;)
latynoska6
latynoska6
  16 maja 2011
gagulina
gagulina: Tusz który da mi efekt ''sztucznych rzęs'' do 50 zł.


Dla mnie ten jest numerem 1
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.