kulturkaa
kulturkaa
  14 maja 2011 (pierwszy post)

Witam.
Tak ładnie od rana się wyrażę, zaraz mnie szlag trafi, kupiłam sobie niedawno koturny, coś mniej więcej jak na zdjęciu:

Konkretnie chodzi mi o te gumkę na pięcie. Doprowadza mnie do szału, przejdę 10 kroków i co chwile muszę poprawiać, bo ciągle mi się zsuwa.
Buty nie są za duże, podejrzewam po prostu że stopa idzie mi do przodu i ta dziadowska gumka spada.
Może ktoś wie co poradzić? Jakieś wkładki może pod palce żeby stopa się nie ślizgała?
Albo może do szewca zanieść, może coś poradzi?
Proszę o pomoc!
Pozdrawiam.

agoosiaaa
agoosiaaa
  14 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Buty nie są za duże, podejrzewam po prostu że stopa idzie mi do przodu i ta dziadowska gumka spada. Może ktoś wie co poradzić? Jakieś wkładki może pod palce żeby stopa się nie ślizgała? Albo może do szewca zanieść, może coś poradzi?

tez mam taki problem, kupilam sobie buty z 3 lata temu i nosilam je moze przez pare godzin, bo mnie ta gumka wkurza :ninja:
ale nie wiem co z tym zrobic :And:
DomesticGoddess
DomesticGoddess
  14 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Proszę o pomoc!

Hmm.. zaznaczam że to moja opinia bo mam maszynę do szycia i bawię się w wolnych chwilach w przeróbki :ninja:
Ucięłabym tą gumkę i wszyła kawałek materiału o podbnym kolorze tworząc malutką klamerkę z dziurkami (jak w pasku) :woot:
pijana
pijana
  14 maja 2011

Wkładki żelowe pod palce, dostępne w Rossmannie i różnych sklepach z obuwiem, ewentualnie żelowy pasek na ten pasek (:ninja:) z tyłu buta, ale nie wiem czy takie są.

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  14 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ewentualnie żelowy pasek na ten pasek () z tyłu buta, ale nie wiem czy takie są.

są takie paski, ale one się nie trzymają :) więc szkoda tylko kasy na nie :and:
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  14 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Albo może do szewca zanieść, może coś poradzi?

możesz iść i zapytać :) - próba nie strzelba :)
wg. mnie to najlepiej byłoby ta gumkę skrócić - może naciągnęła się i dlatego ci spada
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
pijana
pijana
  14 maja 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: są takie paski, ale one się nie trzymają :) więc szkoda tylko kasy na nie

Co Kropelka sklei... :rotfl:
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  14 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co Kropelka sklei...

...żadna siła nie rozklei :lol:
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
kulturkaa
kulturkaa
  15 maja 2011

Heh :P No może zaniosę do szewca, może zrobi mi normalny pasek.
Dziękuję za rady :)

PurePaprika
Posty: 216 (po ~97 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 74
PurePaprika
  24 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Może ktoś wie co poradzić?

Kup wkładki żelowe pod paluchy ;)

Rude wredne!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.