DomesticGoddess
DomesticGoddess
  13 maja 2011 (pierwszy post)

To bardzo popularna i niedroga amerykańska firma kosmetyczna, niestety nie dostępna w polskich sklepach ( jedynie allegro).

Miałyście kontakt z produktami tej firmy?
Jak wrażenia?

Ja kupiłam parę produktów ( paletę cieni i szminki a potem dodatkowe palety i róż) zachęcona opiniami z paru amerykańskich wizażowych blogów. I szczerze mówiąc jestem zachwycona jakością za śmieszną cenę - róż wyśmienity, palety także boskie, szminki - nareszcie cieliste kolory, prawdziwie miękka i kremowa konsystencja :zakochany:
DomesticGoddess
DomesticGoddess
  14 maja 2011
malami81
malami81: Tak... Mam słynne kredki JUMBO EYE PENCIL - świetne jako baza pod cienie, pięknie utrzymują cień na powiece, podbijają kolor cienia, nie zbierają się w załamaniu powieki (ale musi być roztarta - najlepiej paluszkiem), mięciutka - nie można sobie nią zrobić krzywdy. Jednym słowem - rewelacja

Własnie zastanawiam się nad jumbo białą:D

Konto usunięte
Konto usunięte: bo mimo ze mam od cholery cieni ta paletka trafi akurat w moj codzienny amkijaz a to jest przezajebiste

Akurat to jedna z których mam do smokey :D i jeszcze champagne&clavier .
Uważam że jakością dorównują MACowi ale to moja subiektywna opinia :D

Konto usunięte
Konto usunięte: o ja piernicze, musze to miec.

Ja pierniczę ale bajera :w00t:

Gejszalicious
Gejszalicious: no niby niedroga, ale ceny porównywalne do inglota pozatym kosmetyki "made in south korea" = nie brzmi to zachęcająco :(

Dla mnie inglot jest niedrogi ale to moja subiektywna ocena :)
I zdziwiłabys się ile kosmetyków na polskim rynku jest robionych w chinach :ssh:
A w przypadku NYXa mi to nie przeszkadza bo są naprawdę jakościowo dobre.

Konto usunięte
Konto usunięte: ogólnie tanie kosmetyki i gdyby były dostępne w polsce lub kupione przy okazji w stanach(ja tak robię) to jeszcze, ale zamawianie jest bezsensowne

No własnie :and:
Dlatego złożyłam spore zamówienie i na razie zużywam kosmetyki, coś będzie zmierzać ku końcowi to kupię ponownie :ninja:
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  14 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie inglot jest niedrogi ale to moja subiektywna ocena :)

he he dokładnie, każdy ma inne dochody, a ja jako, że studiuję i utrzymują mnie na razie rodzice to mam ograniczone środki :) pewnie jak będę mieć własne pieniądze to kosmetyki marek loreal, max factor, mac itd też będą na moja kieszeń - na razie niestety nie :(

Konto usunięte
Konto usunięte: I zdziwiłabys się ile kosmetyków na polskim rynku jest robionych w chinach

aż zaglądnę do kosmetyczki :O

Konto usunięte
Konto usunięte: A w przypadku NYXa mi to nie przeszkadza bo są naprawdę jakościowo dobre.

jak tak chwalisz to może kiedyś spróbuję :))) :pavarotti:
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.