Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  13 maja 2011 (pierwszy post)
Witam ! :mrgreen:

Zastanawiam się nad zakupem korektora w kremie z Inglota - kolor zielony. Czytałam na jego temat opinie na wizażu i jakoś nie bardzo im ufam. Dlatego mam kilka pytań do osób które mają lub miały ten kosmetyk.

1. Czy korektor dobrze kryje pryszcze i inne zaczerwienienia (podrażnienia, rumieńce itp.)?
2. Czy po nałożeniu ładnie "stapia się" ze skórą?
3. Jak zachowuje się w cieplejsze dni (spływa czy nie)?
4. Czy podkreśla suche skórki?
5. A może znacie korektory innych marek, które dobrze kryją zaczerwienienia? Cena maks. to 30zł :)

Pozdrawiam :*
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
voiceontheradio
voiceontheradio
  13 maja 2011

nie wiem jak z zielonym, ale obecnie mam kolor 66 i jest średni szczerze mówiąc.

Gejszalicious
Gejszalicious: 3. Jak zachowuje się w cieplejsze dni (spływa czy nie)?

no wg mnie nawet na zimniejsze jest beznadziejny bo jest okropnie tłusty i przy tłustej skórze spłynie.
używam go tylko jak coś mi wyskoczy przy okresie, bo wg mnie do codziennego stosowania się nie nadaję.
jeśli chcesz dobry zielony korektor to polecam edm pearl mint
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  13 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli chcesz dobry zielony korektor to polecam edm pearl mint

mogłabyś wstawić zdjęcie tego korektora? a i gdzie go można kupić?
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
voiceontheradio
voiceontheradio
  13 maja 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: mogłabyś wstawić zdjęcie tego korektora? a i gdzie go można kupić?

przez internet
ja zamawiam z oficjalnej strony edm lub jak nie mogę czekać to z: http://kosmetyki-mineralne.com/mint-color-p997.html
i w linku masz zdjęcie
voiceontheradio
voiceontheradio
  13 maja 2011

tylko to jest ten zwykły zielony, a tamten pearl tak delikatnie rozświetlał.

Eisblume20
Eisblume20
  16 maja 2011

Zielony korektor w kremie z Inglota jest świetny doskonale kryje, nie spływa;) Polecam;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.