Jasmina
Jasmina
  13 maja 2011 (pierwszy post)

Hej :)

Wygląd a wiek, czyli na ile lat Was oceniają inni ludzie :D

1. Właśnie na ile lat Was najczęściej oceniają ludzie, zawyżają Wasz wiek, czy myślą, że jesteście młodsi ? A może wyglądacie na tyle ile macie lat ? :)
2. Jak uważacie co wpływa na taki a nie inny osąd ?
3. Przeszkadza Wam to w ogóle, że ludzie się mylą co do Waszego wieku ?

deeev
deeev
  13 maja 2011

generalnie to zauwazylem ze dziewczyny w wieku 15-18 lat, wygladaja na przestrzeni lat nieco dojrzalej pod wzgledem fizycznym... jak widac ida z postepem ;d
nieraz widzi sie nastolatke, i jesli mialoby sie ja ocenic wizualnie daloby sie jej ze 20 lat przynajmniej... szkoda tylko ze to nie zawsze wspolgra z intelektem ;p

Fieska
Fieska
  13 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Właśnie na ile lat Was najczęściej oceniają ludzie, zawyżają Wasz wiek, czy myślą, że jesteście młodsi ? A może wyglądacie na tyle ile macie lat ? :) 2. Jak uważacie co wpływa na taki a nie inny osąd ? 3. Przeszkadza Wam to w ogóle, że ludzie się mylą co do Waszego wieku ?


1. Mój zawsze zawyżali. W sumie możliwe, że to przez to, że zawsze przebywałam w starszym gronie i zawsze dobrze rozumiałam się ze starszymi niż z rówieśnikami. Byłam szybciej samodzielna i dojrzalsza. A teraz już jest lepiej. Chociaż i tak uważa mnie dużo na ponad 20.
2. Wygląd, ubiór, styl zachowania.
3. Nie mam z tym problemu. Boję się tylko, że jak będę po 30 to będą mnie oceniać na powyżej 40... :/
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  13 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Właśnie na ile lat Was najczęściej oceniają ludzie, zawyżają Wasz wiek, czy myślą, że jesteście młodsi ? A może wyglądacie na tyle ile macie lat ? :)

ostatnio się dowiedziałam ze wtgladam na 25-26 lat . przeraziło mnie to. :mrgreen:
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  13 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Właśnie na ile lat Was najczęściej oceniają ludzie, zawyżają Wasz wiek, czy myślą, że jesteście młodsi ? A może wyglądacie na tyle ile macie lat ? :) 2. Jak uważacie co wpływa na taki a nie inny osąd ? 3. Przeszkadza Wam to w ogóle, że ludzie się mylą co do Waszego wieku ?

Ma tyle ile mam lat ; )
I dobrze, że się nie mylą.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

malami81
malami81
  13 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Właśnie na ile lat Was najczęściej oceniają ludzie, zawyżają Wasz wiek, czy myślą, że jesteście młodsi ? A może wyglądacie na tyle ile macie lat ? :) 2. Jak uważacie co wpływa na taki a nie inny osąd ? 3. Przeszkadza Wam to w ogóle, że ludzie się mylą co do Waszego wieku ?


1. Mam 29 lat a dają mi 15 góra 18 :ziober2:
2. To, że jestem mała (160cm) i delikatne rysy twarzy
3. Absolutnie mi to nie przeszkadza. Miło wiedzieć, że nie wygląda się na swoje lata i nie ma się buzi w zmarszczkach :jezyk2:
Jasmina
Jasmina
  13 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ostatnio się dowiedziałam ze wtgladam na 25-26 lat . przeraziło mnie to.

Mi dają 30, więc wiesz.. :crylol:
pijana
pijana
  13 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Właśnie na ile lat Was najczęściej oceniają ludzie, zawyżają Wasz wiek, czy myślą, że jesteście młodsi ? A może wyglądacie na tyle ile macie lat ? :) 2. Jak uważacie co wpływa na taki a nie inny osąd ? 3. Przeszkadza Wam to w ogóle, że ludzie się mylą co do Waszego wieku ?

1. Zaniżają na 15-16
2. "Młodzieńcza" twarz (tendencja rodzinna, moja mama ma 38, wygląda na 25) i często kolorowe, niepoważne ciuchy
3. Nie
Darunia511
Darunia511
  13 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Właśnie na ile lat Was najczęściej oceniają ludzie, zawyżają Wasz wiek, czy myślą, że jesteście młodsi ? A może wyglądacie na tyle ile macie lat ? :) 2. Jak uważacie co wpływa na taki a nie inny osąd ? 3. Przeszkadza Wam to w ogóle, że ludzie się mylą co do Waszego wieku ?

1.Zawyżają
2.Nie wiem
3.Raczej mi to nie przeszkadza.
Jasmina
Jasmina
  13 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Właśnie na ile lat Was najczęściej oceniają ludzie, zawyżają Wasz wiek, czy myślą, że jesteście młodsi ? A może wyglądacie na tyle ile macie lat ? :)

Mi dają spoooro więcej niż mam :mrgreen:

Jasmina
Jasmina: 2. Jak uważacie co wpływa na taki a nie inny osąd ?

Pewnie mocny makijaż, czy taki a nie inny typ urody :woot:

Jasmina
Jasmina: 3. Przeszkadza Wam to w ogóle, że ludzie się mylą co do Waszego wieku ?

O dziwo mi to nie przeszkadza :ziober2:
DomesticGoddess
DomesticGoddess
  13 maja 2011
malami81
malami81: . Mam 29 lat a dają mi 15 góra 18

Ojej , faktycznie młodziutko wyglądasz, przynajmniej na zdjęciach :D
Babsy
Babsy
  13 maja 2011

chyba wygladam na tyle ile mam... w ciagu ostatniego roku tylko dwa razy pytano sie mnie o dowod przy zakupie fajek:) choc moze i wygladam na ze 2 lata wiecej, ale ja nie do konca jestem obiektywna;)

Jasmina
Jasmina
  13 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Nie mam z tym problemu. Boję się tylko, że jak będę po 30 to będą mnie oceniać na powyżej 40... :/

Wiesz, ja bym się tak nie martwiła ;) Spotkałam się już z osobami co wyglądały poważnie jak na swój wiek, a jak już były o wiele starsze to na młodziej niż miały. Tak samo spotkałam się z kobietą, co bardzo młodo wyglądała jak na swoje lata, a po 40 tak zaczęła się starzeć i wygląda o 15 lat więcej niż ma. Więc różnie z tym bywa, nie ma co się martwić na zapas :)
Jasmina
Jasmina
  13 maja 2011
malami81
malami81: 1. Mam 29 lat a dają mi 15 góra 18

Jaa.. w życiu bym Ci tyle nie dała :szok:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: PS Ludzie o wyglądających młodo twarzach najprawdopodobniej dożyją późniejszego wieku niż osoby wyglądające starzej - naukowo udowodnione

Zobaczymy :rotfl:
SoDope
SoDope
  13 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Właśnie na ile lat Was najczęściej oceniają ludzie, zawyżają Wasz wiek, czy myślą, że jesteście młodsi ? A może wyglądacie na tyle ile macie lat ? :)

pare lat temu ludzie dawali mi .. po 22-23 ..
teraz daja mi 17 .. :ziober2:

więc odpowiedz do pytania 3 .. w takim wypadku chyba nie powinnam się martwić, że ludzie się tak mylą co do mojego wieku :D
368212
368212
  13 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Właśnie na ile lat Was najczęściej oceniają ludzie, zawyżają Wasz wiek, czy myślą, że jesteście młodsi ? A może wyglądacie na tyle ile macie lat ? :)

zawyżają mój wiek, raz padło 25 :rotfl:
nie wiem na ile wyglądam..
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.