Jasmina
Jasmina
  13 maja 2011 (pierwszy post)

Hej :)

Wygląd a wiek, czyli na ile lat Was oceniają inni ludzie :D

1. Właśnie na ile lat Was najczęściej oceniają ludzie, zawyżają Wasz wiek, czy myślą, że jesteście młodsi ? A może wyglądacie na tyle ile macie lat ? :)
2. Jak uważacie co wpływa na taki a nie inny osąd ?
3. Przeszkadza Wam to w ogóle, że ludzie się mylą co do Waszego wieku ?

Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  13 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Właśnie na ile lat Was najczęściej oceniają ludzie, zawyżają Wasz wiek, czy myślą, że jesteście młodsi ? A może wyglądacie na tyle ile macie lat ? :)

nie wiem w sumie :O
Ale po szlugi do kiosku muszę z dowodem śmiegać i się legitymować, więc chyba na młodszą.

Jasmina
Jasmina: 2. Jak uważacie co wpływa na taki a nie inny osąd ?

Nie wiem.

Jasmina
Jasmina: 3. Przeszkadza Wam to w ogóle, że ludzie się mylą co do Waszego wieku ?

Nie, zwisa mi to i powiewa.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Właśnie na ile lat Was najczęściej oceniają ludzie, zawyżają Wasz wiek, czy myślą, że jesteście młodsi ? A może wyglądacie na tyle ile macie lat ? :)

Dają mi mniej jak się ogolę.

Jasmina
Jasmina: 3. Przeszkadza Wam to w ogóle, że ludzie się mylą co do Waszego wieku ?

Ależ oczywiście, że nie :)

PS Ludzie o wyglądających młodo twarzach najprawdopodobniej dożyją późniejszego wieku niż osoby wyglądające starzej - naukowo udowodnione :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  13 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Właśnie na ile lat Was najczęściej oceniają ludzie, zawyżają Wasz wiek, czy myślą, że jesteście młodsi ? A może wyglądacie na tyle ile macie lat ? :)

Zaniżają. Najczęściej myślą, że mam 20 - 23 lata. Czasem oceniali mnie na 18 - 19 :rotfl:

Jasmina
Jasmina: 2. Jak uważacie co wpływa na taki a nie inny osąd ?

Bo ja wiem. Dobrze się trzymam chyba :rotfl:

Jasmina
Jasmina: 3. Przeszkadza Wam to w ogóle, że ludzie się mylą co do Waszego wieku ?

Ależ skąd :ziober2:
sylwik
sylwik
  13 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Właśnie na ile lat Was najczęściej oceniają ludzie, zawyżają Wasz wiek, czy myślą, że jesteście młodsi ? A może wyglądacie na tyle ile macie lat ? :)

raczej lekko zanizaja, szczegolnie bez makijazu/w delikatnym.

Jasmina
Jasmina: 2. Jak uważacie co wpływa na taki a nie inny osąd ?

rysy twarzy glownie;)

Jasmina
Jasmina: 3. Przeszkadza Wam to w ogóle, że ludzie się mylą co do Waszego wieku ?

mam nadzieje ze jak bede miec 35 bede wygladac na 25, moga sie mylic:ziober2:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  13 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Właśnie na ile lat Was najczęściej oceniają ludzie, zawyżają Wasz wiek, czy myślą, że jesteście młodsi ? A może wyglądacie na tyle ile macie lat ? :) 2. Jak uważacie co wpływa na taki a nie inny osąd ? 3. Przeszkadza Wam to w ogóle, że ludzie się mylą co do Waszego wieku ?

1. zawyzaja, zazwyczaj mi z 25 daja ;/
2. styl ubioru, wzrost u mnie, powazna twarz..
3. przeszkadza, bo wole wygladac mlodo ;p kiedys nie przeszkadzalo, bo jak palilem i imprezowalem co 2gi dzien to nigdy mnie o dowod nie prosili :rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

marta0859
marta0859
  13 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Właśnie na ile lat Was najczęściej oceniają ludzie, zawyżają Wasz wiek, czy myślą, że jesteście młodsi ? A może wyglądacie na tyle ile macie lat ? :)

Zaniżają. Nieraz słyszałam, że wyglądam jak piętnastka.

Jasmina
Jasmina: 2. Jak uważacie co wpływa na taki a nie inny osąd ?

Niski wzrost, wyraz twarzy

Jasmina
Jasmina: 3. Przeszkadza Wam to w ogóle, że ludzie się mylą co do Waszego wieku ?

obojętne mi to, ale wolę wyglądać na młodszą niż na starszą.
deeev
deeev
  13 maja 2011

czesto zanizaja... max 21-22 lata mi przydzielaja... moze to i dobrze ;p w sumie dobrze mi ze soba teraz, kiedys bylo gorzej... na pewno w wieku ...-stu partu lat nie bede nosil sie jak 40 czy 50 latek, bo to bezsensu, - zreszta moja mentalnosc mi na to nie pozwala

DomesticGoddess
DomesticGoddess
  13 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Właśnie na ile lat Was najczęściej oceniają ludzie, zawyżają Wasz wiek, czy myślą, że jesteście młodsi ? A może wyglądacie na tyle ile macie lat ? :)

Najczęściej oceniają mnie na nastkę, zobaczymy jak długo :D

Jasmina
Jasmina: Jak uważacie co wpływa na taki a nie inny osąd ?

Po prostu młodo wyglądam :)

Jasmina
Jasmina: Przeszkadza Wam to w ogóle, że ludzie się mylą co do Waszego wieku ?

Kiedyś się wkurzałam, a teraz jak już mija ćwierćwiecze to jest mi to obojętne a nawet miłe :D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  13 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Właśnie na ile lat Was najczęściej oceniają ludzie, zawyżają Wasz wiek, czy myślą, że jesteście młodsi ? A może wyglądacie na tyle ile macie lat ? :)

mnie zazwyczaj na więcej :-)

Jasmina
Jasmina: 3. Przeszkadza Wam to w ogóle, że ludzie się mylą co do Waszego wieku ?

nie.
styka51
styka51
  13 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Właśnie na ile lat Was najczęściej oceniają ludzie, zawyżają Wasz wiek, czy myślą, że jesteście młodsi ? A może wyglądacie na tyle ile macie lat ? :)

1. Hmmmm... Chyba na tyle, na ile wyglądam. Choć nie raz przy kupowaniu wódy musiałam się legitymować, szczególnie jak nie mam make'upu na twarzy.

Jasmina
Jasmina: 3. Przeszkadza Wam to w ogóle, że ludzie się mylą co do Waszego wieku ?

Jest mi miło, kiedy ludzie zaniżają mój wiek, gdyż mój "ukochany" ciągle przypomina mi, iż mój kolagen zaczyna zanikać ;p
madzia2143
madzia2143
  13 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Właśnie na ile lat Was najczęściej oceniają ludzie, zawyżają Wasz wiek, czy myślą, że jesteście młodsi ? A może wyglądacie na tyle ile macie lat ? :) 2. Jak uważacie co wpływa na taki a nie inny osąd ? 3. Przeszkadza Wam to w ogóle, że ludzie się mylą co do Waszego wieku ?


ad.1 albo dają mi mniej lat, albo mówią że wyglądam na tyle ile mam :)
ad.2 styl w jakim się prowadzimy, no i dojrzałość wewnętrzna
ad.3 ja ogólnie nie lubię jak się mnie ocenia powierzchownie ale znoszę to :)
Patrycja9119
Patrycja9119
  13 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Właśnie na ile lat Was najczęściej oceniają ludzie, zawyżają Wasz wiek, czy myślą, że jesteście młodsi ? A może wyglądacie na tyle ile macie lat ? :) 2. Jak uważacie co wpływa na taki a nie inny osąd ? 3. Przeszkadza Wam to w ogóle, że ludzie się mylą co do Waszego wieku ?

1.Najwiecej dawali 24, byc moze to zasluga mojego biustu i mocnego makijazu ktory zawsze robie.
2.j.w
3.Nie schlebi mi to :P
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  13 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Właśnie na ile lat Was najczęściej oceniają ludzie, zawyżają Wasz wiek, czy myślą, że jesteście młodsi ? A może wyglądacie na tyle ile macie lat

Zazwyczaj na 18, 19, 20 a mam tylko 17. Ale to zależy od sytuacji kiedy i gdzie ludzie mogą na mnie patrzec i oceniac.

Odpowiadając od razu na drugie pytanie to zależy przede wszystkim od ubioru, makijażu, fryzury :). Ten straszy wiek jest u mnie brany pod uwagę najczęściej na jakichś imprezach, gdzie trzeba JAKOŚ wyglądac, wtedy całe dopracowanie siebie robi swoje :mrgreen:.

Chociaż ostatnio jak byłam na weselu jedna kobieta powiedziała mi, że wyglądam bardzo młodo w porównaniu z jej bratową i tymi wszystkimi koleżaneczkami bratowej, które kończą dopiero gimnazjum :)
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  13 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Właśnie na ile lat Was najczęściej oceniają ludzie, zawyżają Wasz wiek, czy myślą, że jesteście młodsi ? A może wyglądacie na tyle ile macie lat ? :) 2. Jak uważacie co wpływa na taki a nie inny osąd ? 3. Przeszkadza Wam to w ogóle, że ludzie się mylą co do Waszego wieku ?

1 czasem zawyżają, czasem zaniżają :woot:
2 to chyba zależy od tego jaki mam wtedy makijaż lub czy w ogóle mam :)
3 czasem mnie to wku.rwia - szczególnie jak ostatnio jakiś stary dziadek się do mnie przyczepił i zaczął nawijać jaka to ja jeszcze młodziutka jestem, że pewnie chodzę do gimnazjum .... bla bla bla itd. - miałam mu wtedy ochotę yebnąć w jego brudną protezę
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.