feuliette
feuliette
  10 maja 2011 (pierwszy post)

tsa...po trądziku mam na policzkach i wgl prawie wszędzie ciemniejsze przebarwienia czy na zawsze mi zostaną? ;/ może zna ktoś jakis dar z niebios? nie,nie stać mnie na jakiś wyciąg ze ślimaka ;| ( jak mozna to zdj + cena )

Brwi nie rosną mi równo więc jedne mam inne drugie inne znacie coś co może przyśpieszyć porost włosków ? Może kosmetyczka wyówna mi tak aby nie było widac tej różnocy tak bardzo

Jasmina
Jasmina
  10 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: znacie coś co może przyśpieszyć porost włosków ?

Olejek rycynowy :tak:
feuliette
feuliette
  10 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Olejek rycynowy

świetnie się składa bo posiadam ! :zakochany:
Jasmina
Jasmina
  10 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: świetnie się składa bo posiadam !

Stosuj na brwi, po czasie zaczną Ci szybciej odrastać ;)
feuliette
feuliette
  10 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Stosuj na brwi, po czasie zaczną Ci szybciej odrastać ;)

to świetnie bo przychodza upały i włosy związuję + nosze okulary wiec bedzie widac te "zaburzenia" ;x
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  10 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: może zna ktoś jakis dar z niebios?

Moja znajoma była u dermatologa na zabiegu jakimiś kwasami owocowymi i polepszyło się :)
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
feuliette
feuliette
  10 maja 2011
Sylvinka
Sylvinka: Moja znajoma była u dermatologa na zabiegu jakimiś kwasami owocowymi i polepszyło się :)

czyli jednak nie obejdzie sie bez wizyty u dermatologa ;/
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  10 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli jednak nie obejdzie sie bez wizyty u dermatologa

Czasami najlepsze i najskuteczniejsze wyjście :)
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
wulkanikmeza
Posty: 26 (po ~336 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
wulkanikmeza
  10 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zyli jednak nie obejdzie sie bez wizyty u dermatologa ;/


to się bodajże robi w czasie kiedy nie ma słońca, a broń Boziu upałów także raczej dopiero na zimę (?)
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tsa...po trądziku mam na policzkach i wgl prawie wszędzie ciemniejsze przebarwienia czy na zawsze mi zostaną? ;/ może zna ktoś jakiś dar z niebios? nie,nie stać mnie na jakiś wyciąg ze ślimaka ;| ( jak mozna to zdj + cena )

podejrzewam, że te przebarwienia to są blizny :/
poradzić sobie z nimi może mikrodermabrazja (najlepiej cała seria) - jeden zabieg ok 100zł lub polski peeling ziołowy - oba zabiegi może wykonać kosmetyczka :)
niestety nie wiem ile może kosztować ten drugi zabieg
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  11 maja 2011
wulkanikmeza
wulkanikmeza: to się bodajże robi w czasie kiedy nie ma słońca, a broń Boziu upałów także raczej dopiero na zimę (?)

nie ma obaw - kwasy są bezpieczne (niebezpiecznie tylko brzmią)- też może je zrobić kosmetyczka - cena ok 40-60zł
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Mariettaa
Mariettaa
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: może zna ktoś jakis dar z niebios?


cena w zależności od pojemności waha się od 20 do 35.
jest meega. Kiedy smaruje się kilka razy dziennie to na efekty nie trzeba długo czekać. ;) Powiem Ci Mad, że mam (miałam czerwone) znamię na karku posmarowałam kilka razy i jest jaśniejsze (różowe),( przy czym z ciekawości rozmawiałam z dermatolog o śniegowaniu tego i powiedziała, że nie do końca da się to wyśniegować przy 10 sesjach, także jest duży krok do przodu. );d

Konto usunięte
Konto usunięte: Brwi nie rosną mi równo więc jedne mam inne drugie inne znacie coś co może przyśpieszyć porost włosków ? Może kosmetyczka wyówna mi tak aby nie było widac tej różnocy tak bardzo

olejek rycynowy :tak:
Darunia511
Darunia511
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tsa...po trądziku mam na policzkach i wgl prawie wszędzie ciemniejsze przebarwienia czy na zawsze mi zostaną? ;/ może zna ktoś jakis dar z niebios? nie,nie stać mnie na jakiś wyciąg ze ślimaka ;| ( jak mozna to zdj + cena ) Brwi nie rosną mi równo więc jedne mam inne drugie inne znacie coś co może przyśpieszyć porost włosków ? Może kosmetyczka wyówna mi tak aby nie było widac tej różnocy tak bardzo

Ponoć na przebarwienia i ślady po tradziku dobre są maści na blizny np. contractubex, no-scar.
Olejek rycynowy, możesz iść zapytać kosmetyczkę :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.