Patrishia
Patrishia
  10 maja 2011 (pierwszy post)
Wikipedia
Wikipedia: Christian Coulson (ur. 3 października 1978) – brytyjski aktor. Christian Coulson przyszedł na świat 3 października 1978 roku w Wielkiej Brytanii. Z zawodu jest aktorem, znak zodiaku to waga. Pierwszą większa rolę otrzymał właśnie w Harrym Potterze. Mimo już starszego wieku jak na tę rolę (24 lata), zagrał Toma Riddle`a. Uczęszczał do szkoły w Westminsterze, gdzie dostał stypendium. Skończył Cambridge podczas którego zajmował się literaturą angielską.


Jako 24latek zagrał 15latka ;)















Sporo fot, bo nie wiedziałam, które wybrać, nie jestem obiektywna, bo mnie się i tak podoba :ninja:

Podoba się?
Co na tak, a co na nie?
Ile 1-10?:)

Pozdrawiam.
agoosiaaa
agoosiaaa
  10 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: sami rudzielce

nie sami, jakos 80 procent :rotfl:

a co do goscia ze zdjecia, to fajna z niego dupa.
Transcendencja
Transcendencja
  11 maja 2011
Patrishia
Patrishia: Podoba się?

Taka ciapa , nie widzę w nim żadnego pierwiastka męskości :ninja:
Jezus
Jezus
  11 maja 2011

Czy to ten słynny Folkemon? :rotfl:
Patrishia
Patrishia
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Na 4 zdjęciu jakoś ładnie wyszedł jak dla mnie ale tak sobie mi się on podoba

Hm, no trudno, to przecież kwestia gustu :)

Konto usunięte
Konto usunięte: na 3, 5 i 6 zdjęciu jest kochany

Na niektórych ma dziwną fryzurę, ale to pewnie kwestia charakteryzacji :D

Konto usunięte
Konto usunięte: macgregora

Wow, faktycznie :o

styka51
styka51: Na 5. Zdjęciu wygląda najkorzystniej.

Najbardziej typowo.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie lubię Brytyjczyków. Brytyjczycy zaraz obok Polaków są uznawani w Europie za najmniej atrakcyjniejszych mężczyzn.

Są uznawani, a nie są.

Babsy
Babsy: niezly, niezly:) 8,5:)

:)

Sylvinka
Sylvinka: Kurczę, aby na przedostatnim zdjęciu mi się spodobał :D Ma banalną urodę i przypomina mi wielu facetów z mojego otoczenia, dlatego dam mu 4,5 :)

No właśnie nie taką banalną, ale teraz mnie zaciekawiło Twoje otoczenie:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: 6 bo w sumie sama nie wiem czy mi się podoba bardziej czy mniej...

Szczerze mówiąc powinno być dołączone do tego video :)

Uzi
Uzi: Raczej nie. Trudno powiedzieć. Ogólnie nie wpadł mi w oko. Jeżeli już mam korzystać ze skali dałabym mu jakieś 3.. 2,5? Tak.

Nisko :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Całkiem fajny, młodzieńczo uroczy :) 7.

Niezwykle :D

Sensi
Sensi: Kurcze, szczerze nie zwróciłam uwagi, kto grał młodego Voldemorta. Od razu go zignorowałam, bo postać, jaką grał przyprawiała mnie o dreszcze podczas czytania książki. A szczerze nie przeszkadza mi, że na karku ma 30stkę, bo... Nie wygląda. Młodo wygląda, poza tym ma uroczy uśmiech (patrz: zdjęcie 3). Jeszcze jego oczy mi się podobają. Raczej nie ma nic na "nie". Chyba, że żonaty i dzieciaty to ten fakt byłby na "nie". Poważnie waham się miedzy 9, a 10. ;) Niech będzie 9.5. :D

Przecież Voldemort jest chyba najbardziej fascynującą tam postacią!

Prinz
Prinz: ladny ladny, bralbym ostro

:ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: A co do goscia ze zdjecia, to fajna z niego dupa.

Skomentuję Ci ładnie kolejny temat na humorze, nawet jak nie będzie fajny :D
:ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Taka ciapa , nie widzę w nim żadnego pierwiastka męskości

Zależy, bo jeśli podstawić go pod esencję męskości, to on faktycznie wypaść może blado, ale sam w sobie jest pociągający dla niektórych :D

Jezus
Jezus: Czy to ten słynny Folkemon?

:ziober2:
YautjaQueen
YautjaQueen
  11 maja 2011
Patrishia
Patrishia: Są uznawani, a nie są.


Są, są... a co najgorsze dla Brytyjczyków (choć dla mnie to dziwne) zajęli ostatnie miejsce wśród najmniej atrakcyjniejszych mężczyzn w Europie. Na szarym końcu ale wyżej od Brytyjczyków znaleźli się Rosjanie, Niemcy i Polacy. Oczywiście takie rankingi należy brać z przymrużeniem oka. W każdej jednak nacji nawet w tej która uchodzi za najbrzydszą w Europie znajdą się jednostki wybijające się ponad przeciętność. Na tle pospolitego Brytyjczyka Coulson się wyróżnia i Brytyjki na jego widok dostają nogi z waty. Jednak na tle Hiszpanów, Włochów, Greków wypada strasznie słabo. Naturalnie nie można o nim też powiedzieć, że jest brzydki. Bo byłoby to kłamstwo. Ładny z niego chłopak - ale (przynajmniej na zdjęciach) brakuje mu tego czegoś co by sprawiało, że patrząc w jego oczy czuje się ciarki na skórze. Właściwie niczym specjalnym się nie wyróżnia - jest zwykły, przeciętny. To już taki Jezus, który sam uważa, że ma duży nos jest fajniejszy od tego całego Coulsona - bo w odróżnieniu od Coulsona, Jezus ma to "coś" czyli to czego Coulsonowi brakuje. ;)
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To już taki Jezus, który sam uważa, że ma duży nos jest fajniejszy od tego całego Coulsona - bo w odróżnieniu od Coulsona, Jezus ma to "coś" czyli to czego Coulsonowi brakuje. ;)

Fanka Jacka wykryta!

Patrishia
Patrishia: Skomentuję Ci ładnie kolejny temat na humorze, nawet jak nie będzie fajny :D

Moje wszystkie tematy sa i beda fajne! :mrgreen:
madzia2143
madzia2143
  11 maja 2011

nie jest zły ;)

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Taka ciapa , nie widzę w nim żadnego pierwiastka męskości

Dokładnie.

Nie podoba mi się, 1.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Mariettaa
Mariettaa
  11 maja 2011
Patrishia
Patrishia: Jako 24latek zagrał 15latka ;)

hah. ;d
przebijam.
bart ma 27 i mógłby grać 14 latków. ;d

Patrishia
Patrishia: Podoba się? Co na tak, a co na nie? Ile 1-10?:)

.ee..nie.
.uśmiech na nie, chociaż usta ma w miarę ok, oczy ujdą w tłumie, na przedostatnim zdjęciu ma dobre włosy... reszta nie.
.2-3.
Darunia511
Darunia511
  11 maja 2011

Ma coś w sobie, dziwne.

say0something
Posty: 151 (po ~112 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
say0something
  12 maja 2011

Fajny fajny, groźny Voldziu, podoba mi się! :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.