ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  7 maja 2011 (pierwszy post)

Hej , dzisiaj pod lupę bierzemy Halinkę Mlynkovą. Chyba każdy mniej lub więcej wie o kogo chodzi. Oto zdjęcia:





Pytania:
Podoba się ?
Co na tak,co na nie ?
Ile w skali od 1-6 ?

To tyle, miłego dnia :P

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 maja 2011

Nie wklejamy staroci.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Transcendencja
Transcendencja
  8 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Sukienke ma pstrokatą, może chciała, żeby pasowało do wszystkich barw.. rozumisz.

Tak rozumiem . Dla mnie akurat to jest mało estetyczne ...

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie obowiązują już zasady, że torebka i buty albo paznokcie u dłoni u stóp mają być tego samego koloru, Panie Znawco.

Być może nie ale dla mnie akurat to świadczy o guście nie np ciuchy Bvlgariego tylko jednorodność .

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tak miewam nie czepiaj się

Tak wiem. Ty tak miewasz i miliony innych kobiet w kolorowych czasopismach , ale na szczęście Paulina Sykut mnie nie zawiodła i wczoraj miała wszędzie czerwień :zakochany:

Konto usunięte
Konto usunięte: normalnie

:NIDŻA:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  8 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak wiem. Ty tak miewasz i miliony innych kobiet w kolorowych czasopismach , ale na szczęście Paulina Sykut mnie nie zawiodła i wczoraj miała wszędzie czerwień

Mężczyzna i tak rozróżnia tylko dziewięć kolorów - czarny, biały i siedem odcieni szarości, także co za różnica? :ninja:
voiceontheradio
voiceontheradio
  8 maja 2011

chyba nie wiem kto to jest, ale brzydki nos ma.
brzydko jej w prostych włosach.

ogólnie sympatyczna twarz, ale bez szału.

Transcendencja
Transcendencja
  8 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mężczyzna i tak rozróżnia tylko dziewięć kolorów - czarny, biały i siedem odcieni szarości, także co za różnica?

Dla mnie istotna ponieważ dobrze znam się na kolorach :)
Mariettaa
Mariettaa
  8 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Podoba się ? Co na tak,co na nie ? Ile w skali od 1-6 ?

średnio...
na tak- oczy, na nie nos..
2-3
sokol
sokol
  10 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:


nie ze wzgledu na jej kształt buzi podczas usmiechu.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.