mmaryjka
mmaryjka
  5 maja 2011 (pierwszy post)

heeeejho,
w końcu postanowiłam zamówić coś z biochemii urody, bo już parę lat się czaję i jakoś nigdy nie byłam przekonana, a dzisiaj koleżanka jeszcze mnie kusiła kusiła i szaleję.

1. Kupujecie na biochemii?
2. Co polecacie? (najchętniej do skóry suchej)

pozdrawiam

anoosienka
anoosienka
  5 maja 2011

Cześć,

zachęcona pozytywnymi opiniami kupiłam olejek myjący różany. Całkiem ładnie zmywa makijaż (mimo, że maluję tylko rzęsy tuszem to kilka kropel nie wystarczy aby go całkowicie zmyć, a spotkałam się z komentarzami, że jest baaaaardzo wydajny). Użyłam kilka razy, ale mam wrażenie, że pozostawia tłusty film na buzi i nie mam uczucia pełnej czystości jakie lubię :) Jednak cena jest niska, może kiedyś jeszcze coś zamówię :)

malami81
malami81
  5 maja 2011

Zamawiam i jestem zadowolona.

- olejek myjący - pomarańczowy (delikatnie, ale i bardzo dobrze zmywa wszelkie zanieczyszczenia + makijaż - stosuję zamiast innego żelu do mycia buzi),
- hydrolat cytrynowy,
- odżywczy, nawilżający żel hialuronowy (świetny nawilżacz),
- serum w postaci regulującego olejku Lemon Eko (super reguluje wydzielanie sebum, przyśpiesza gojenie "nieprzyjaciół" jeśli się już pojawią),
- serum na okolice oczu {redukuje opuchliznę i cienie pod oczami),
- peeling enzymatyczny ananasowy z bromelainą,
- oczyszczająca maseczka wulkaniczna z limonką z BU

animka
animka
  6 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Kupujecie na biochemii?

nie, ale właśnie mam zamiar złożyć zamowienie. szkoda, że tak mało osób z tego forum coś zamawiało, myślałam, że dzięki temu szybciej się na coś zdecyduję :)
voiceontheradio
voiceontheradio
  6 maja 2011

zamawiam regularnie hydrolat oczarowy, hydrolat aloesowy (używam go tylko kiedy mam przesuszoną skórę, więc do suchej się nada), olejek myjący z drzewka różanego, czasem puder bambusowy, raz miałam maseczkę wulkaniczną ze skrzypem, ale była do dupy.
myślę teraz nad jakimś kremem.

Elph06
Posty: 11095 (po ~87 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Elph06
  6 maja 2011

Ja jedynie olejek myjący bezzapachowy i hydrolat oczarowy. Olejek bardzo mi przypasował, chociaż myślałam że bardziej będzie natłuszczał/nawilżał :P

malami81
malami81: - odżywczy, nawilżający żel hialuronowy (świetny nawilżacz),

To ten? http://www.biochemiaurody.com/sklep/hyaluronicgelnutr.html
Na długo Ci starczy?

A.

malami81
malami81
  6 maja 2011
Elph06
Elph06: To ten? http://www.biochemiaurody.com/sklep/hyaluronicgelnutr.html Na długo Ci starczy?

Tak to ten. Mam go od lutego - używam codziennie, rano i wieczorem. Bardzo wydajny, wystarczy kropla żelu wielkości opuszka palca i można wysmarować całą buźkę.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.