Jasmina
Jasmina
  5 maja 2011 (pierwszy post)

Hej :)

1. Lubię firmę Loreal, co do tuszy to miałam od nich tylko jeden i chciałabym wypróbować kolejny. Jaki tusz tej firmy jest dla Was najlepszy ?

2. I co sądzicie o tuszach firmy Max Factor ?

Jasmina
Jasmina
  5 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie używam. Uważam, że nie mają Bóg wie jak rewelacyjnych :) Wierna jestem póki co żółtemu collosalowi, bo nie znalazłam lepszego.

Lepszy od tych z Loreala ? :>
A co on robi, pogrubia, wydłuża ? :woot:
latynoska6
latynoska6
  5 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Nieeee gadaj A ja go prawie kupilam..


No ma taka bardzo cienką szczoteczkę dla moich rzęs jest właśnie niedobra. Ale miałam co do niego wielkie oczekiwania ;// Choć jak chcesz możesz wypróbować go, bo może akurat dla ciebie będzie dobry ja bynajmniej już go nigdy nie kupie.
latynoska6
latynoska6
  5 maja 2011

Dla mnie ten jak na razie jest najlepszy;P

Jasmina
Jasmina
  5 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No ma taka bardzo cienką szczoteczkę dla moich rzęs jest właśnie niedobra. Ale miałam co do niego wielkie oczekiwania ;// Choć jak chcesz możesz wypróbować go, bo może akurat dla ciebie będzie dobry ja bynajmniej już go nigdy nie kupie.

To muszę się nad nim zastanowić.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie ten jak na razie jest najlepszy;P

A co on robi ? :)
latynoska6
latynoska6
  5 maja 2011
Jasmina
Jasmina: A co on robi ? :)


wydłuża, podkręca mam po nim rzęsy jak sztuczne
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  5 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Lepszy od tych z Loreala ? :> A co on robi, pogrubia, wydłuża ?

Zależy na co komu zalezy.
Mi by się przydało wszystko na raz, bo mam nedzne rzęsy,
ale colossal akurat pogrubia :)
Jasmina
Jasmina
  5 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zależy na co komu zalezy. Mi by się przydało wszystko na raz, bo mam nedzne rzęsy, ale colossal akurat pogrubia :)

Mi najbardziej zalezy na pogrubieniu i podkręceniu w sumie.

Konto usunięte
Konto usunięte: wydłuża, podkręca mam po nim rzęsy jak sztuczne

Z Rimmela akurat mam dobre doświadczenia z tuszami :)
malami81
malami81
  5 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Lubię firmę Loreal, co do tuszy to miałam od nich tylko jeden i chciałabym wypróbować kolejny. Jaki tusz tej firmy jest dla Was najlepszy ?

Miałam kiedyś Telescopic i ostatnio Milion Lashes - byłam dość zadowolona.

[quote=Jasmina2. I co sądzicie o tuszach firmy Max Factor ?
Lubię. Swego czasu używałam False lash effect, Masterpice Max i naprawdę byłam zadowolona - zwłaszcza z False.

Obecnie przerzuciłam się na tusz z Diora albo Clinique - bo dają mega efekt mimo że cena dużo wyższa
pijana
pijana
  5 maja 2011

Dla mnie Colossal robi wszystko :rotfl: I wydłuża i podkręca i pogrubia, ale rzęsy są dobrze rozdzielone. Mam też chęć na One by One czy jakoś tak, też Maybelline, ale mam tyle tuszów, że masakra...

Paulinessa
Paulinessa
  5 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam też chęć na One by One czy jakoś tak,


polecam :)
pokahontazz
pokahontazz
  5 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Lubię firmę Loreal, co do tuszy to miałam od nich tylko jeden i chciałabym wypróbować kolejny. Jaki tusz tej firmy jest dla Was najlepszy ?

podobno telescopic jest dobry...

ja jestem raczej testerka rzeczy tanich i trafiłam ostatnio na taki zielony z Eveline i jest świetny, za to skusiłam się na wibo i muszę przyznać, ze te kupowane kiedys od "ruskich" za 5 zł były o niebo lepsze...
pijana
pijana
  5 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: polecam :)

Nie kuś, proszę :rotfl:
feuliette
feuliette
  6 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Jaki tusz tej firmy jest dla Was najlepszy ?

próbowałam wiele tuszy przypadły mi do gustu tanioszki . lovely i avon zodiac zaden rimel czy cos innego nie podobal mi sie zbytnio w porownaniu do lovely.
gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  6 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Jaki tusz tej firmy jest dla Was najlepszy ?

Mam ten :

uwielbiam go :) mam po nim wydłużone, grube, podkecone rzęsy. Coś w stylu ''efektu sztucznych rzęs''

Jasmina
Jasmina: I co sądzicie o tuszach firmy Max Factor ?

Miałam tylko ten :

za tą cenę spodziewałam się czegoś lepszego, jest mocno przeciętny. Nie polecam.
voiceontheradio
voiceontheradio
  6 maja 2011

volume shocking - imo przeciętny, dobra baza, ale tusz do dupy.


double extension - miałam wszystkie z tej serii i wszystkie były na jedno kopyto, baza dobra tusz też w miarę, dużo lepszy niż w/w


na początku bardzo skleja rzęsy, ale już go trochę ubędzie to bardzo dobrze pogrubia, niestety nie wydłuża


telescopic clean definition - chyba najlepszy ze wszystkich l'oreala, dobrze wydłuża, z w/w tuszem daję efekt sztucznych rzęs
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.