madzia2143
madzia2143
  4 maja 2011 (pierwszy post)

Witajcie ; )

bez owijania w bawełnę - jakie preparaty na pajączki na nogach? koleżance się zrobiły, dokładniej na udach. Ma 20 lat. opowiedziała mi że miała je najpierw malutkie i dzisiaj zauważyła że się powiększyły.
Co jej doradzić? Sama nie mam tego problemu (mam nadzieję że nie będę miała ;P )więc nie do końca wiem co by jej zaproponować.

Pozdrawiam :)

Patrishia
Patrishia
  4 maja 2011

Raczej coś na krążenie. Zdecydowanie. Z ziół to czarny bez, albo wyciąg z głogu. Nie wiem czy te cukierki z Verbeny nie byłyby dobre.
Nie siedzieć na "klęcząco", nie opierać się łokciami na udach. No i smarowanie nóg w kierunku "do serca" :)

monikamonisia20
monikamonisia20
  4 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witajcie ; ) bez owijania w bawełnę - jakie preparaty na pajączki na nogach? koleżance się zrobiły, dokładniej na udach. Ma 20 lat. opowiedziała mi że miała je najpierw malutkie i dzisiaj zauważyła że się powiększyły. Co jej doradzić? Sama nie mam tego problemu (mam nadzieję że nie będę miała ;P )więc nie do końca wiem co by jej zaproponować. Pozdrawiam :)


Witaj.
proponuję zakupić żel do nóg. Osobiście używałam lioven, bodajże. Taki w niebiskiej tubce ok9zł cudownie chłodzi nóżki. Do tego polewanie nóg zimnym prysznicem, zamiast leżenia w wannie ciepłej wody. Leżenie z nogami ''do góry'', Albo położyć poduszkę pod nie i tak leżeć. Ja stosowałam się do tego i wiecej się nie pojawiło, aczkolwiek obecne nie zniknęły. I może to być uwarunkowane genetycznie, jeśli jej mama też ma naczynka to wiadomo córka też.
pauluss99
pauluss99
  4 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: proponuję zakupić żel do nóg. Osobiście używałam lioven, bodajże. Taki w niebiskiej tubce ok9zł cudownie chłodzi nóżki. Do tego polewanie nóg zimnym prysznicem, zamiast leżenia w wannie ciepłej wody. Leżenie z nogami ''do góry'', Albo położyć poduszkę pod nie i tak leżeć. Ja stosowałam się do tego i wiecej się nie pojawiło, aczkolwiek obecne nie zniknęły. I może to być uwarunkowane genetycznie, jeśli jej mama też ma naczynka to wiadomo córka też.


Reklamują właśnie taki żel, że niby pajączki po nich tez znikają. A takie żele co napisałaś to można stosować tak normalnie czy trzeba iść do jakiegoś lekarza?
monikamonisia20
monikamonisia20
  4 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Reklamują właśnie taki żel, że niby pajączki po nich tez znikają. A takie żele co napisałaś to można stosować tak normalnie czy trzeba iść do jakiegoś lekarza?

wiesz, reklamują ten lioton 1000 z tym że on kosztuje ok15zł za niewielką tubkę, a nogi trzeba często smarować. Nie chodziłam do żadnego lekarza, wydawane są bez recepty.
madzia2143
madzia2143
  4 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz, reklamują ten lioton 1000 z tym że on kosztuje ok15zł za niewielką tubkę, a nogi trzeba często smarować. Nie chodziłam do żadnego lekarza, wydawane są bez recepty.

wydaje mi się że tych pajączków co już są się raczej pozbyć nie da - no chyba że laserem, ale one lubią i tak nawracać.
Tu chodzi bardziej o to by kolejne się nie pojawiały ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: proponuję zakupić żel do nóg. Osobiście używałam lioven, bodajże. Taki w niebiskiej tubce ok9zł cudownie chłodzi nóżki.

w rossmanie do nabycia?
monikamonisia20
monikamonisia20
  5 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w rossmanie do nabycia?

chyba tylko w aptece;/

Konto usunięte
Konto usunięte: wydaje mi się że tych pajączków co już są się raczej pozbyć nie da - no chyba że laserem, ale one lubią i tak nawracać. Tu chodzi bardziej o to by kolejne się nie pojawiały ;)

oczywiście, ze tak. Nie da się tego żelem usunąć . Ale laserem też chyba nie zawsze mamy gwarancję, czy nie powrócą.
monikamonisia20
monikamonisia20
  5 maja 2011
http://allegro.pl/zel-lioven-50-g-super-cena-apteka-millennium-i1575971331.html

dokładnie chodzi mi o ten , ale widze są też tabletki tej wersji :woot: tylko bez konsultacji z lekarzem to bałabym się brać tabletki.
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  5 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co jej doradzić?

Niech się zapisze na aerobik np. Ogólnie niech się więcej rusza, unika noszenia wysokich obcasów, obcisłej odzieży i gorących kąpieli. I najlepiej żeby nie paliła papierosów i nie stosowała hormonów. Może sobie zakupić rajstopy anty-żylakowe. Takie porady dostałam od lekarza. Moja koleżanka mimo, że wszystkiego przestrzegała ( u niej to rodzinny problem ) to i tak już miała jakiś zabieg. Nic więcej z tym nie zrobi, no chyba, że ją stać na laser.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.